مشاغل خانگی

تسهیلات مشاغل خانگی در استان تهران به ۶۲ میلیارد تومان رسیده است

مدیرکل امور بانوان استاندار تهران از افزایش میزان تسهیلات مشاغل خانگی در استان تهران طی سال ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: این تسهیلات به ۶۲ میلیارد تومان رسیده است.

3 آبان 1400 9:9

۳ هزار و ۲۹۳ نفر متقاضی در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در همدان

مدیر مرکز اشتغال جهاد دانشگاهی استان همدان گفت: سهمیه استان در طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در بین ۱۱ رشته مهارتی ۲ هزار و ۱۰۰ نفر است که تاکنون سه هزار و ۲۹۳ نفر و فراتر از سهمیه اختصاص یافته متقاضی بودند.

1 آبان 1400 16:4
مدیرکل امور بانوان استانداری تهران:

افزایش تسهیلات مشاغل خانگی به ۶۲ میلیارد تومان در سال ۱۴۰۰

مدیرکل امور بانوان استانداری تهران از افزایش تسهیلات مشاغل خانگی به ۶۲ میلیارد تومان در سال ۱۴۰۰ خبر داد.

1 آبان 1400 14:36

طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در استان یزد اجرایی می شود

دبير اجرايی طرح ملی توسعه مشاغل خانگی در استان یزد گفت: دو هزار و ۲۰۰ نفر در این طرح ثبت نام کرده اند.

1 آبان 1400 10:54

ضرورت تشکیل تعاونی برای مشاغل خانگی در قزوین

معاون اشتغال و کارآفرینی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین بر تشکیل تعاونی و یا انجمن صنفی برای مشاغل خانگی در عرصه خیاطی تأکید کرد و گفت: جهاد دانشگاهی پیشران‌های فعال که شرایط دریافت تسهیلات مشاغل خانگی دارند را به سازمان صمت معرفی کند.

26 مهر 1400 21:28
با حضور نایب رئیس اول مجلس؛

نمایشگاه تخصصی توانمندی های نیروی انتظامی افتتاح شد

نایب رئیس اول مجلس نمایشگاه تخصصی توانمندی های نیروی انتظامی که در محل مجلس شورای اسلامی برپا شده است را افتتاح و در حاشیه این مراسم عنوان کرد: لباس پلیس در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران محل رجوع مردم به ویژه ظلم دیدگان، مالباختگان و افرادی است که به دنبال گرفتن خدمات هستند در حالی که کشورهای داعیه دار دموکراسی دارای چنین پلیسی نیستند.

18 مهر 1400 11:51
گفتگوی بازارکار با یک فعال حوزه مشاغل خانگی؛

برندی بنام حاج نوروز عطار با طعم گیاهان دارویی

مرتضی عزیزپور، رئیس اتحادیه عطاران و فروشندگان گیاهان دارویی زنجان و مدیرعامل شرکت گلهای دشت آندیا و مدیر برند حاج نوروز عطار است. او ضمن توجه به کسب و کار خود در حوزه گیاهان دارویی از تحصیلات خود نیز غافل نمانده است و دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی با گرایش کارآفرینی از دانشگاه آزاد زنجان است. مصاحبه ای با این کارآفرین موفق زنجانی داشتیم که از نظر خوانندگان ارجمند می گذرد.

17 مهر 1400 12:28
مدیر جهاد کشاورزی آمل خبر داد

پرداخت ۱۲ میلیارد تسهیلات مشاغل خانگی در آمل

مدیر جهاد کشاورزی آمل از پرداخت ۱۲ میلیارد ریال اعتبار به مشاغل خانگی بخش کشاورزی این شهرستان خبر داد.

17 مهر 1400 9:21
یک فعال حوزه مشاغل خانگی مطرح کرد؛

اجرای سلیقه‌ای قوانین در حوزه مشاغل خانگی

یک فعال حوزه مشاغل خانگی گفت: در ایران به طور معمول قوانین خوبی نوشته می شود، اما بسیاری از آنها در اجرا مشکل دارند و به نوعی اجرای قوانین در حوزه مشاغل خانگی سلیقه ای است.

13 مهر 1400 22:20
یک پیشران مطرح کرد

انتقاد از سهم اندک مشاغل خانگی از تسهیلات بانکی

یک پیشران طرح توسعه مشاغل خانگی خواستار افزایش هم اینگونه مشاغل از تسهیلات بانکی شد و گفت: تخصیص اعتبارات بانک‌ها به منظور توسعه این مشاغل تقریبا نزدیک به صفر شده است.

13 مهر 1400 13:57
نایب رئیس قرارگاه رفاه مردم در حوزه اشتغال و معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

الگو و مدل اجرایی شده توسعه و ساماندهی مشاغل خانگی استان البرز در کشور اجرا می شود

نایب رئیس قرارگاه رفاه مردم در حوزه اشتغال و معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: الگوی ایجاد مراکز توسعه و ساماندهی مشاغل خانگی در کشور به عنوان یکی از دستاوردهای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی اجرا می‌شود.

12 مهر 1400 14:25
با حضور مسئولان ملی و استانی؛

گزارش تصویری افتتاح نخستین مرکز ساماندهی مشاغل خانگی کشور در کرج

نخستین مرکز ساماندهی مشاغل خانگی در راستای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی روز یکشنبه 11 مهرماه با حضور دکتر منصوری معاون کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دکتر محمد صادق بیجندی معاون آموزش و کارآفرینی جهاد دانشگاهی، دکتر فرحناز رافع رئیس مرکز ملی فرش ایران ، خانم مهندس مهناز امامدادی رئیس دبیرخانه مشاغل خانگی و جمعی از مسئولان استانی در مرکز استان البرز افتتاح شد. این مرکز که با همکاری جهاد دانشگاهی البرز، شهرداری کرج و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز راه‌اندازی شده قرار است علاوه بر استقرار پیشران‌های حوزه‌های مختلف مشاغل خانگی و تسهیل اتصال آنان به بازار، به متقاضیان راه اندازی کسب و کار خانگی مشاوره نیز ارائه دهد.

12 مهر 1400 8:55
رئیس جهاد دانشگاهی استان البرز مطرح کرد

توسعه مشاغل خانگی کمک حال توسعه اقتصاد کشور

رئیس جهاد دانشگاهی استان البرز توسعه مشاغل خانگی را کمکی برای توسعه اقتصاد کشور دانست و گفت: مشاغل خانگی یک دهه است که به صورت جدی در عرصه قانونگذاری کشور وارد شده است و اقدامات و زیرساخت هایی که در این زمینه در حال انجام است می‌تواند به توسعه اقتصادی کشور و معیشت فعالان این حوزه کمک کند.

11 مهر 1400 17:6
با حضور معاون وزیر کار و معاون آموزش و کارآفرینی جهاد دانشگاهی:

اولین مرکز ساماندهی و توسعه مشاغل خانگی درالبرز افتتاح شد

مرکز ساماندهی توسعه مشاغل خانگی البرز روز یکشنبه طی مراسم ویژه ای با حضور معاونین توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون ، کار رو رفاه اجنماعی و جهاد دانشگاهی کشور در کرج افتتاح شد. اولین مرکز ساماندهی و توسعه مشاغل خانگی کشور در البرز با حضور دکتر منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی کشور و دکتر محمد صادق بیجندی معاون آموزش و کارآفرینی جهاد دانشگاهی کشور افتتاح شد. معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حاشیه این مراسم به بازارکار گفت: یکی از مسائل اصلی مشاغل خانگی اتصال و حضور در بازار است و خوشبختانه این مزیت در مرکز ساماندهی مشاغل خانگی البرز وجود دارد.

11 مهر 1400 16:59
با حضور معاون کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون و کار و معاون آموزش

مرکز ساماندهی مشاغل خانگی امروز در کرج افتتاح می شود

مرکز ساماندهی مشاغل خانگی با هدف توسعه و رونق مشاغل خانگی با حضور مسئولان و مدیران ملی و استانی از جمله دکتر عیسی منصوری معاون کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون و کار و رفاه اجتتماعی و دکتر محمد صادق بیجندی معاون آموزش و کارآفرینی جهاد دانشگاهی برای اولین بار در کلانشهر کرج افتتاح می شود.

11 مهر 1400 8:19

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟