دانش‌بنیان‌ها و استارت‌آپ‌های صنعت خودرو گردهم می‌آیند

در صندوق نوآوری؛
دانش‌بنیان‌ها و استارت‌آپ‌های صنعت خودرو گردهم می‌آیند

گردهمایی فناورانه صنایع، شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌های صنعت خودرو با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی در مهر ماه امسال به مدت سه روز برگزار خواهد شد.
به گزارش بازارکار به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، سیاوش ملکی‌فر، معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی، با اعلام این خبر درباره جزئیات این گردهمایی گفت: گردهمایی فناورانه صنایع، شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌های صنعت خودرو از ۱۵ تا ۱۷ مهرماه امسال در محل صندوق با محورهای برق و الکترونیک، موتور و قوای محرکه، شاسی( تعلیق، ترمز و فرمان)، بدنه، تزئینات داخلی و خارجی برگزار خواهد شد.
وی تصریح کرد: صندوق نوآوری برای این گردهمایی سه روزه، برنامه‌های متنوعی را در نظر گرفته است که از جمله آن می‌توان به برپایی نمایشگاه نیازمندی‌های فناورانه صنعت خودرو و نمایشگاه توانمندی‌های شرکت‌های دانش‌بنیان اشاره کرد، علاوه بر این، رویدادهای معرفی نیازمندی‌های فناورانه شرکت‌های خودروساز، نشست‌های مذاکره B2B و پنل‌های تخصصی نیز برگزار خواهد شد.
ملکی‌فر، برگزاری چنین گردهمایی‌هایی را در راستای رویکرد حضور فعالانه صندوق نوآوری دراکوسیستم فناوری و نوآوری کشور عنوان کرد و افزود: هدف از برگزاری این گردهمایی توسعه همکاری‌های فناورانه میان شرکت‌های اصلی خودروساز کشور و شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در زنجیره تولید خودرو است.
معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی، یادآور شد: علاوه بر شرکت‌های مطرح صنعت خودروسازی کشور، مانند گروه صنعتی ایران خودرو و گروه خودروسازی سایپا، تاکنون بیش از ۳۰۰ شرکت دانش بنیان برای حضور در این گردهمایی ثبت نام کرده‌اند، لذا علاقه‌مندان برای بازدید از نمایشگاه یا حضور در رویدادهای جانبی این گردهمایی می‌توانند از طریق لینک https://evnd.co/AZWbs و یا شماره‌های ۸۸۳۹۸۵۴۳-۸۸۳۹۸۵۶۳ تماس گیرند.

خبر مرتبط؛

استارت آپ های صنعت خودرو گردهم هم می آیند 


31 شهريور 1398 13:58
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟