افتتاح ۲ دفتر فن‌بازار تخصصی طی امسال

افتتاح ۲ دفتر فن‌بازار تخصصی طی امسال

شبکه فن‌بازار ملی ایران که به عنوان مرجع اطلاعات فناوری کشور، وظیفه توسعه شبکه اطلاعات فروش و بازاریابی را بر عهده دارد، در راستای توسعه بیشتر زیست بوم فناوری اعلام کرد که دفتر فن بازار ملی در لرستان بازگشایی می‌شود.
به گزارش بازارکار به نقل از ایسنا، شبکه فن‌بازار ملی ایران پس از ارزیابی و بررسی‌های انجام شده موافقت خود مبنی بر بازگشایی دفتر فن‌بازار منطقه‌ای لرستان را اعلام کرد. بر این اساس مجوز ایجاد و راهبری فن‌بازار منطقه‌ای آن استان به شرکت شهرک‌های صنعتی استان لرستان اعطا شد، این شرکت تحت نظارت شبکه فن‌بازار ملی ایران فعالیت خواهد کرد.  
مراسم بازگشایی دفتر فن‌بازار منطقه‌ای لرستان با حضور خادمی، استاندار استان لرستان، صالحی‌نیا معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت،  قنبرپور معاون پارک فناوری پردیس و صدرخانلو رئیس شبکه فن‌بازار ملی ایران برگزار شد.
شبکه فن‌بازار ملی ایران دارای ۲۰ دفتر فن‌بازار منطقه‌ای و یک دفتر فن‌بازار تخصصی است. بر اساس برنامه‌های اعلامی این مرکز، طی سال جاری چهار دفتر فن‌بازار منطقه‌ای و دو دفتر فن‌بازار تخصصی دیگر نیز ایجاد خواهد شد.
دفاتر فن‌بازار وظیفه توسعه بازار فناوری را عهده‌دار هستند که از جمله آن می‌توان به بازاریابی محصولات دانش‌بنیان و فناورانه، جذب سرمایه برای استارتاپ‌ها، طرح‌های فناورانه و اختراعات و نیز انتقال دانش فنی اشاره کرد.
بر اساس اعلام معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، فن‌بازار ملی ایران تلاش دارد تا دسترسی به مرجع اطلاعات فناوری کشور در بستر اینترنت را برای شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان تسهیل کند. این شبکه همچنین به شرکت‌های مورد تایید فن بازار کمک می‌کند تا برای محصولات و فناوری‌های خود بازاریابی کنند.  
شناسایی و تامین فناوری‌ها و محصولات مورد نیاز صنایع و شرکت‌های بزرگ دولتی و غیر دولتی، بخش دیگری از فعالیت‌های این مجموعه را در بر می‌گیرد.
همچنین فن بازار ملی ایران سعی دارد تا برای طرح‌های مبتنی بر فناوری شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور در صورت داشتن توجیه اقتصادی سرمایه جذب کند.

خبر مرتبط؛

مرکز فناوری ورزش شهری راه اندازی می شود

«لیزینگ» به کمک فروش شرکت‌های دانش‌بنیان آمد


21 آبان 1398 15:32
چاپ | ارسال به ديگران

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟