اجتماعي

رییس اداره سرمایه‌انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح

روزشمار برای پایان یک معافیت سربازی

رییس اداره سرمایه‌انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به پایان معافیت از سربازی در ازای ۲۸ و ۲۹ ماه ایثارگری والدین؛ از مشمولان واجد شرایط خواست که تا پایان شهریورماه برای بهره مندی از این معافیت به دفاتر پلیس+10 مراجعه کنند.

25 شهريور 1398 10:22
برای پذیرش در سال 98 منتشر شد

آگهی آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانونهای وکلای دادگستری ایران

آگهی آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانونهای وکلای دادگستری ایران سال ۱۳۹۸ منتشر شد.

25 شهريور 1398 9:53
مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی وزارت ورزش به ایسنا خبر داد:

جزییات پرداخت حقوق به سهمیه‌داران المپیک

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی وزارت ورزش و جوانان جزییات پرداخت حقوق به ورزشکارانی را که سهمیه المپیک کسب کرده‌اند، تشریح و اعلام کرد بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته از مهرماه‌سال جاری پرداخت‌ها آغاز می‌شود و به زودی جزییات کامل نحوه پرداخت‌ها در ستاد بازی‌های آسیایی تعیین و مصوب خواهد شد. به گزارش علی رغبتی در گفت‌وگو با ایسنا، در ارتباط با حقوق ماهانه به ورزشکارانی که سهمیه المپیک اخذ کرده‌اند، ‌اظهار کرد: در مورد المپیکی‌ها مسئله‌ای که مطرح است برخی سهمیه ها به نام اشخاص است که در این زمینه مشکلی وجود ندارد و پرداخت‌ها انجام خواهد شد، اما برخی سهمیه‌ها به نام کشور است و ممکن است علی‌رغم کسب سهمیه توسط یک ورزشکار، اما ورزشکار دیگری به رقابت‌های المپیک اعزام شود. وی ادامه داد: هنوز در ابتدای راه کسب سهمیه برای المپیک هستیم و علاوه بر دو نفر از دوومیدانی کاران، دو تیرانداز و تیم ملی بسکتبال که اخیرا کسب سهمیه کرده‌اند و در مورد تیم ملی بسکتبال ممکن از هر یک از این ورزشکاران به هر دلیلی در لیست نهایی اعزام به المپیک قرار نداشته باشند، بنابراین منتظر هستیم تا حدودی سهمیه‌ها مشخص شود و از زمانی که وعده داده‌ایم پردا

25 شهريور 1398 9:0
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا:

شرایط رانندگان اسنپ و تپسی سخت شد

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از ممنوعیت به‌کارگیری راننده‌های زیر ۲۳ سال و دارای گواهینامه با عمر کمتر از دو سال در ناوگان حمل و نقل عمومی سواری خبرداد.

25 شهريور 1398 8:53
طی اطلاعیه ای اعلام شد

فراخوان طرح های پژوهشی بهزیستی

محورهای پژوهشی اداره کل بهزیستی استان تهران را به اطلاع کلیه دانشگاه ها ، موسسات پژوهشی ویا فناوری دارای مجوز از وزارت علوم، تحقیقات وفناوری ، وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی یا مجلس شورای اسلامی وشرکت های دارای تاییدیه دانش بنیان از مراجع قانونی، می رساند.

24 شهريور 1398 15:26
معاونت منابع انسانی قوه قضاییه

تمدید مهلت ثبت‌نام داوطلبان تصدی منصب قضاء ویژه مناطق محروم جنوب شرق کشور

معاونت منابع انسانی قوه قضاییه در اطلاعیه ای اعلام کرد که مهلت ثبت‌نام داوطلبان تصدی منصب قضاء ویژه مناطق محروم استان‌های جنوب شرق کشور تمدید شد.

24 شهريور 1398 15:10
کیانپور مطرح کرد:

اشتغال‌زایی ۲میلیون نفری با افزایش صادرات خدمات فنی و مهندسی

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: به طور حتم افزایش صادرات خدمات فنی و مهندسی موجب افزایش اشتغال زایی در داخل کشور می شود، به طوری که این حوزه می تواند برای کشور بیش از یک میلیون و ۸۰۰ هزار تا دو میلیون شغل ایجاد کند.

24 شهريور 1398 11:13
تفاهم کمیته امداد با بانک سپه؛

پرداخت ۲۴۰ میلیارد تومان وام قرض الحسنه اشتغال به مددجویان در سال ۹۸

با امضای تفاهم‌نامه میان کمیته امداد و بانک سپه، این بانک متعهد شد تا پایان سال ۹۸ مبلغ ۲۴۰ میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال به خانواده‌های تحت حمایت امداد پرداخت کند.

24 شهريور 1398 11:13
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس :

مستمری مددجویان در ازای دریافت وام اشتغال نباید قطع شود

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر اینکه در ازای دریافت وام اشتغال نباید مستمری مددجویان قطع نشود، گفت: باید نظارت صورت گیرد تا مددجو به یک حدی از توانمندی برسد و بعد از اینکه خانواده خودکفا شد، مستمری قطع شود.

24 شهريور 1398 10:58
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان خبر داد:

‌اجرای طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار با اولویت مناطق سیل‌زده

‌مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان از اجرای طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار با اولویت مناطق سیل‌زده خبر داد.

24 شهريور 1398 9:44
رئیس پلیس فتا استان مرکزی خبر داد؛

فروش مدرک تحصیلی بهانه کلاهبرداری در اراک

رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: افرادی که با تبلیغ دروغین فروش مدرک تحصیلی در سایت دیوار از ۲ شهروند اراکی کلاهبرداری کرده بودند، در عملیات پلیس فتا استان دستگیر شدند.

24 شهريور 1398 9:15
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس مطرح کرد

پزشکان متخصص به جای مالیات چند روزی در مناطق محروم طبابت کنند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به فرار مالیاتی پزشکان توسط کارت خوان؛ گفت: هر پزشک با توجه به تخصصی که دارد و با صلاحدید وزارت بهداشت ده روز در سال به جای پرداخت مالیات و دور زدن قانون مالیات اقدام به خدمات‌رسانی رایگان در مناطق محروم کشور کنند.

23 شهريور 1398 15:22

ترفند جدید کلاهبرداری با فروش مدارک تحصیلی در سایت دیوار

افرادی که با تبلیغ دروغین آگهی فروش مدارک تحصیلی در سایت دیوار، از دو شهروند اراکی در حدود ۴۵۰ میلیون ریال کلاهبرداری کرده بودند، در عملیات پلیس فتا استان مرکزی دستگیر شدند.

23 شهريور 1398 15:16
از سوی معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان:

شرایط سفر مشمولان وظیفه عمومی به عتبات عالیات اعلام شد

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان خوزستان از شرایط سفر مشمولان وظیفه عمومی به عتبات عالیات در راهپیمایی بزرگ اربعین حسینی خبر داد.

23 شهريور 1398 12:7
رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی:

جایگاه نظام رتبه‌بندی نباید به افزایش حقوق حداقلی ختم شود

رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی گفت: تقلیل جایگاه نظام رتبه‌بندی معلمان به افزایش مقطعی حقوق ظلم به معلم است.

23 شهريور 1398 11:57

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظر شما برنامه توسعه مشاغل خانگی تاچه می تواند در بیکاری دانش آموختگان دانشگاه ها تاثیرداشته باشد؟