استان

توسعه فرهنگ کسب و کار در فارس اولویت باشد

رئیس هیات مدیره انجمن صنفی کارفرمایی مراکز مشاوره و کارآفرینی استان فارس گفت:آمار دقیقی از فعالیت های شرکت های کسب و کار در فارس وجود ندارد در حالیکه باید فرهنگ کسب و کار اولویت باشد.

23 آبان 1397 15:51
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران مطرح کرد:

ترویج فرهنگ کارآفرینی ضرورتی برای توسعه استان مازندران

کامران اصغری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران در گفت و گو با خبرنگار ایلنا ضمن گرامیداشت هفته کارآفرینی،اظهار داشت: کارآفرینی بعنوان سمبل و نماد تلاش و موفقیت در امور بوده و کارآفرینان پیشگامان موفقیتها در جوامع هستند و در واقع کارآفرینی بدلیل نقش هایی که دارد محور کلیدی توسعه اقتصادی محسوب می شود.

23 آبان 1397 15:19

گیلان از قطبهای پرورش بوقلمون در کشور

بوقلمونسرپرست معاونت بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی گیلان گفت: گیلان حرف‌های زیادی در زمینه پرورش بوقلمون برای گفتن دارد.

23 آبان 1397 15:5
‌با انعقاد تفاهم نامه پرورش شترمرغ صورت می‌گیرد؛

ایجاد اشتغال برای 1000 خانوار در چابهار

با حضور"علی ربیعی"رئیس هیئت مدیره،"اصغر نورالله زاده" مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور،"غلامرضا پناه" عضوهئیت مدیره ومعاون اقتصادی وسرمایه گذاری"محمداکبر چاکرزهی" معاون فرهنگی، اجتماعی وگردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار تفاهم نامه همکاری بین صندوق کارآفرینی امید وبخش خصوصی"شرکت مکران ساحل آرامش" در راستای ساماندهی و حمایت از پرورش، تولید و فرآوری شترمرغ در پیکره ۷ منطقه آزادچابهار امضاء شد.

23 آبان 1397 11:34
مدیر اداره فرش استان زنجان:

۶۵۰۰ قالیباف در زنجان بیمه هستند

مدیر اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان به بیمه قالیبافان در زنجان اشاره کرد و گفت: در استان ۶ هزار و ۵۰۰ قالیباف بیمه هستند.

23 آبان 1397 11:15
در ماه های محرم وصفرصورت گرفت؛

پیوستن ۱۲۱۰ حامی نیکوکار به طرح اکرام ایتام کمیته امداد در خراسان رضوی

هزار و ۲۱۰ نیکوکار در ماه های محرم و صفر به منظور همکاری با طرح اکرام ایتام و محسنین، کمک به هزینه های فرزندان مشمول این طرح ها را متعهد شدند.

23 آبان 1397 11:8
رئیس جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری:

اشتغال بخش کشاورزی در روستا های چهارمحال وبختیاری افزایش می یابد

رئیس جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: اشتغال بخش کشاورزی در روستاهای چهارمحال وبختیاری افزایش می یابد.

23 آبان 1397 10:34
مدیرکل بهزیستی استان تهران:

خانواده ها از داشتن مجوز مهدهای کودک مطمئن شوند

مدیرکل بهزیستی استان تهران گفت: به همه والدین توصیه می‌کنم که اگر بنا دارند کودک زیر شش سال خود را در مهدکودک ثبت نام کنند و کودکشان از خدمات بهره‌مند شود، حتما در زمان ثبت نام مجوز فعالیت مهد را بررسی کنند.

23 آبان 1397 9:54
رییس فراکسیون فرش دستباف و صنایع دستی مجلس‌:

طرح جامع و چشم انداز 10 سال آینده فرش دستباف و صنایع دستی تدوین شود

‌رییس فراکسیون فرش دستباف و صنایع دستی مجلس شورای اسلامی گفت: امروزه نیاز این احساس می‌شود که همه صاحبنظران تلاش کنند تا طرح جامع فرش دستباف و صنایع دستی تدوین شود و در این طرح جامع پیش‌بینی‌های لازم در زمینه رفع موانع پیش روی این هنر صنعت صورت پذیرد و چشم انداز 10 ساله آینده فرش و صنایع دستی در این طرح دیده شود .

23 آبان 1397 9:46
معاون اول رئیس جمهور

بخش خصوصی نباید گرفتار بروکراسی اداری شود

معاون اول رئیس جمهور گفت: وظیفه ما و اتاق‌های بازرگانی این است که موانع فعال شدن بخش خصوصی را در صنعت برطرف کنیم. بخش خصوصی که در این شرایط اقتصادی بخواهد برای جوانان شغل ایجاد کند نباید گرفتار بروکراسی اداری برای گرفتن مجوز شود.

23 آبان 1397 9:31
مدیر کل ورزش و جوانان اردبیل خبر داد:

معرفی 19 طرح اشتغالزا برای دریافت تسهیلات اشتغال در اردبیل

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: 19 طرح اشتغالزا را جهت دریافت تسهیلات اشتغال به صندوق کارآفرینی امید معرفی کرده ایم.

22 آبان 1397 15:43

گزینشگران از سخت‌گیری بی‌مورد در استخدام جوانان استان بوشهر پرهیز کنند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با تاکید بر رعایت انصاف و مروت در گزینش استخدامی گفت: گزینش‌گران از سخت‌گیری بی مورد در استخدام جوانان در دستگاه‌های مختلف استان بوشهر پرهیز کنند.

22 آبان 1397 15:8

پایان اعتراض کارگران پروژه قطار شهری اهواز

به دنبال اعتراض کارگران قطار شهری اهواز، مدیرعامل شرکت پیمانکاری کیسون صبح امروز با حضور در میان معترضان وعده داد که تا دو هفته آینده یک ماه از مطالبات مزدی کارگران را پرداخت می‌کند.

22 آبان 1397 14:44

اعتراض صنفی کارگران هفت تپه مقابل فرمانداری شوش

جمعی از کارگران مجتمع نیشکر هفت تپه صبح امروز برای پیگیری معوقات مزدی و نامشخص بودن وضعیت کارخانه در مقابل ساختمان فرمانداری شوش حضور یافتند.

22 آبان 1397 14:39
باحضور تعدادی از شرکت های فناور پارک علم و فناوری البرز؛

چهارمین نمایشگاه و جشنواره گیاهان دارویی، فرآورده‌های طبیعی و طب ایرانی افتتاح شد

باحضور تعدادی از شرکت های فناور پارک علم و فناوری البرز؛ چهارمین نمایشگاه و جشنواره گیاهان دارویی، فرآورده‌های طبیعی و طب ایرانی افتتاح شد.

22 آبان 1397 14:25

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

آیا مایل به شرکت درطرح کارورزی که توسط دولت اعلام شده هستید؟