مجلس

صباغیان نماینده مجلس خبر داد

طرح جدید مجلس برای استخدام معلمان حق‌التدریسی

صباغیان نماینده مجلس با بیان اینکه اخیرا طرحی برای تعیین تکلیف معلمان حق‌التدریس، معلمان خرید خدمات آموزشی و نهضت سواد آموزی‌ها از سال ۹۱ به به‌بعد تدوین شد، گفت: این طرح ۵۰ امضا داشت و در حال حاضر در حال بررسی در کمیسیون آموزش است.

29 تير 1398 16:9
عضو هيات رييسه فراكسيون توليد و اشتغال:

فصل جدیدی با برگزاری نمایشگاه «فرصت‌های ساخت داخل» آغاز می‌شود

عضو هیات رییسه فراکسیون تولید و اشتغال مجلس گفت: نمایشگاه «فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید» حلقه ارتباط بخش صنعت را با شرکت‌های دانش‌بنیان، استارت‌آپ‌ها، دانشگاهیان و صاحبان ایده برقرار می‌کند.

29 تير 1398 16:2
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس مطرح کرد؛

استخدام بر اساس مهارت یک ضرورت است

میرزاده گفت: مهارت آموزی باید جایگزین مدرک‌گرایی شود، چرا که کشور به مهارت نیاز دارد و استخدام‌ها هم باید بر این مبنا انجام شود.

29 تير 1398 11:45
نماینده مردم شرق مازندران در مجلس:

ورود نیروهای غیربومی در صنایع شرق مازندران ظلم به مردم منطقه است

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی با اظهار گله مندی از ورود نیروهای غیر بومی در صنایع منطقه گفت: استخدام نیروهای غیر بومی در صنایع شرق مازندران ظلم بزرگی است.

29 تير 1398 9:11
یک نماینده مجلس خواستار شد:

موانع قانونی اخذ مجوز برای شروع فعالیت‌های تولیدی کاهش یابد

یک نماینده مجلس گفت: در صورتی که دولت و مجلس قوانین سخت گیرانه را از سر راه تولید بردارند و تولید کنندگان اجناس با کیفیت تولید و مردم خود را موظف به خرید کالای ایرانی بدانند رونق تولید امکان پذیر می شود.

29 تير 1398 8:45
نماینده مردم دلیجان و محلات:

قانون جامع حمایت از معلولان به صورت کامل نهایی شود

نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس شورای اسلامی خواستار نهایی شدن کامل قانون جامع حمایت از معلولان شد و گفت: قانون جامع حمایت از معلولان سال‌هاست تصویب شده، اما متاسفانه هنوز آیین نامه اجرایی بخش‌هایی از آن نهایی نشده است.

25 تير 1398 15:30

کلیات طرح تبدیل وضعیت مشروط شاغلان دستگاه های دولتی تصویب شد

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، از تصویب کلیات طرح تبدیل وضعیت شاغلان دستگاه‌های دولتی دارای گواهینامه قبولی در آزمون‌های ادواری خبر داد.

24 تير 1398 9:29
افزایش 37 درصدی حقوق دهیاران در سال جاری

بررسی طرح استخدام دهیاران در مجلس شورای اسلامی

در نخستین همایش سراسری دهیاران استان کردستان که امروز برگزار شد، افزایش 37 درصدی حقوق دهیاران در سالجاری و بررسی طرح استخدام دهیاران در مجلس شورای اسلامی مطرح شد.

23 تير 1398 15:47
طی نامه ای به رئیس مجلس

درخواست کارآفرینان برای بازنگری در ممنوعیت معرفی نماینده حقوقی بنگاه‌های خصوصی

مجمع کارآفرینان و انجمن های تخصصی کشور در نامه‌ای به رئیس مجلس، تجدید نظر در خصوص منع بنگاه های خصوصی از معرفی نماینده حقوقی برای پیگیری امور قضایی در دادگاه‌های کشور را خواستار شدند.

23 تير 1398 8:56
میرزاده:

«پرداخت مطالبات فرهنگیان» اصلی‌ترین اولویت وزیر جدید آموزش و پرورش است

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس، مهم‌ترین و مؤثرترین اقدام وزیر جدید آموزش و پرورش را پرداخت مطالبات فرهنگیان عنوان کرد و گفت: وزیر جدید باید قبل از پذیرش وزارت، دستور پرداخت مطالبات فرهنگیان را از رئیس جمهور بگیرد.

22 تير 1398 13:12
مشاور رئیس سازمان برنامه و بودجه

70 هزار طرح نیمه کاره در کشور وجود دارد

مشاور رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه با توجه به کاهش سقف بودجه اولویت همه دولت ها پرداخت‌های جاری است، گفت:‌ 70 هزار طرح نیمه کاره داریم که اولویت بندی می‌شوند.

16 تير 1398 8:37
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس

توسعه رشته‌های میان‌رشته‌ای گامی مؤثر در رفع معضل بیکاری

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: آنچه که در حال حاضر باید مورد توجه قرار گیرد، توسعه رشته‌های میان‌رشته‌ای است تا خلأهای جامعه را بپوشاند وگرنه صرف ادغام رشته‌های نزدیک به هم نمی‌تواند در رفع بیکاری مؤثر باشد.

16 تير 1398 8:33
دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس:

ترویج تکنسین در کشور یک خلاء جدی در نظام دانشگاهی است

دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: امروز ترویج تکنسین در کشور یک خلاء جدی به شمار می‌رود، اگر ما به سوی تربیت تکنسین حرکت کنیم در واقع در آینده فارغ‌التحصیلانی آچار به دست خواهیم داشت در حالی که بیشتر شاهد فارغ‌التحصیلان یقه سفید هستیم.

15 تير 1398 14:37
عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس:

ضرورت ابلاغ آیین نامه استخدام نیروهای حق‌التدریس پیش از سال تحصیلی

عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس بر ضرورت نهایی شدن آیین‌نامه تبدیل وضعیت معلمان حق التدریسی تا پیش از شروع سال تحصیلی تأکید کرد.

14 تير 1398 13:42
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس مطرح کرد

استخدام در بیمارستان‌ها با عنوان نیروی خدماتی به امید تبدیل وضعیت

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه کمبود نیروهای خدماتی در بیمارستان‌ها کاملا مشهود است، گفت: بسیاری از فارغ‌التحصیلان رشته‌های غیرمرتبط به امید تبدیل وضعیت و ارتقاء شغلی با عنوان نیروی خدماتی جذب بیمارستان‌ها می‌شوند.

14 تير 1398 13:30

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

آیا از عملکرد دولت در حوزه اشتغال در سال 97 رضایت دارید؟