مجلس

نانواکناری:

گردشگری دریایی؛ ظرفیتی فراموش شده در جذب گردشگر خارجی

عضو فراکسیون گردشگری مجلس گفت: دولت و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری می تواند با استفاده از ظرفیت گردشگری دریایی، سالانه هزاران گردشگر خارجی را جذب کشور کند.

25 دی 1397 18:24
مازنی در جلسه با مدیران تولید سینما:

تشکیل نظام صنفی هنر جدی گرفته شود

رییس کمیته فرهنگ، هنر و رسانه کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به صراحت قانون برنامه ششم توسعه بر تشکیل نظام صنفی هنر، خواستار تسریع در اجرای این حکم از سوی دولت شد.

25 دی 1397 18:21
در پی ابطال «ماموریت آموزشی فرزندان ایثارگران» انجام شد؛

تذکر به دیوان عدالت اداری برای حل مشکلات فرزندان ایثارگران

رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس در پی ابطال بخش نامه مربوط به ماموریت آموزشی فرزندان ایثارگران، طی نطقی به دیوان عدالت اداری نسبت به حل این موضوع تذکر داد.

24 دی 1397 19:14
نگهبان سلامی تشریح کرد:

در لایحه بودجه۹۸ چه اعتباری برای ایجاد شغل در نظر گرفته شده است؟

عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه کل کشور سال ۹۸، گفت که در لایحه بودجه سال آینده بیش از ۶۵ هزار میلیارد تومان برای ایجاد شغل پیش بینی شده است.

23 دی 1397 17:17
محمدی:

پذیرش مدارک بی‌کیفیت از دانشگاه‌های خارجی ممنوع

عضوکمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه پذیرش مدارک بی‌کیفیت از دانشگاه‌های خارج از کشور ممنوع است،گفت:افزایش پذیرش دانشجو پزشکی نیازمند تجهیز امکانات علمی است.

23 دی 1397 17:15
ساداتی‌نژاد:

هیچ گزینش خاصی برای فارغ التحصیلان خارج از کشور وجود ندارد

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حال حاضر بسیاری از مسئولان کشور فارغ التحصیلان سایر کشورها هستند، گفت: هیچ منع یا گزینش خاصی برای مسئولیت گرفتن فارغ التحصیلان خارج از کشور وجود ندارد.

23 دی 1397 17:13

۱۰۰ میلیارد تومان بدهی دانشگاه علوم پزشکی کرمان به پرسنل پرداخت شد

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: 100 میلیارد تومان از مطالبات و بدهی‌های دانشگاه علوم پزشکی کرمان به پرسنل پرداخت شد.

22 دی 1397 18:50

رونق تولید با روش پول‌ پاشی میسر نمی شود

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی گفت: رونق تولید با روش پول‌ پاشی میسر نمی شود و باید تسهیلات حمایت از واحدهای تولیدی با برنامه و در محل صحیح پرداخت شوند.

22 دی 1397 18:19
مافی:

مجلس برای حل مشکلات جامعه تلاش خواهد کرد

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: برای تامین منافع معیشتی پرستاران و خروج آنان از مشکلات و تنگنا‌های جامعه تلاش خواهیم کرد.

22 دی 1397 16:39
عضو کمیسیون تلفیق به نقل از نوبخت خبر داد:

بیش از یک میلیون شغل در سال 98 ایجاد می شود

عضو کمیسیون تلفیق مجلس به نقل از محمد باقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه در نشست روز شنبه این کمیسیون، گفت: دولت در لایحه بودجه سال 98 کل کشور ایجاد اشتغال برای یک میلیون و هفتاد و هفت هزار نفر را پیش بینی کرده است.

22 دی 1397 15:1

دولت در تدوین بودجه 98 به تولید و اشتغال توجه کرده است

نماینده مردم شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی گفت: در لایحه بودجه 98 به تولید و اشتغال توجه شده اما انتظار می رود دستگاه های اجرایی برای تحقق خروجی اهداف تدوین شده تا پایان سال مالی بطور جدی تلاش کنند.

22 دی 1397 12:38
شهریاری در گفتگو با مهر:

ضرورت افزایش بودجه طرح تحول سلامت

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: در بودجه سال آتی فقط ۱۲ هزار میلیارد تومان برای طرح تحول سلامت اعتبار تخصیص داده شده است که با این روند مشکلات اجرای این طرح ادامه می‌یابد.

22 دی 1397 11:24
گزارش کمیسیون آموزش مجلس از وضعیت بودجه آموزش و پرورش

بندهای مربوط به خصوصی سازی آموزش و پرورش در بودجه 98 حذف شد

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از رای اعضای این کمیسیون به حذف تمام تبصره‌های مربوط به خصوصی‌سازی یا واگذاری آموزش و پرورش در بودجه سال 98 خبر داد و گفت: موارد حذف شده هیچکدام ماهیت بودجه‌ای نداشتند و دولت این موارد را در برنامه ششم و سایر قوانین دیده است.

18 دی 1397 23:37
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس:

افزایش توانمندی‌ اقتصادی مناطق محروم باید راهبرد اصلی کشور باشد

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در نشست مشترک با مجموعه معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور، افزایش توانمندی‌ اقتصادی مناطق محروم را به عنوان یک راهبرد اصلی نظام در دستور کار خود قرار می‌دهیم و این کار را پیگیری می‌کنیم.

18 دی 1397 17:11
عضو شورای مرکزی فراکسیون ولایی مجلس

برخی کارها در مورد اشتغال به شکل نادرستی صورت گرفته است

این نماینده مجلس اظهار داشت: بعد از انقلاب کارهایی انجام شده که در مطالبات مردم نیز بوده اما امروز باید اقرار کنیم که این کارها درست نبوده به عنوان مثال بعد از پیروزی انقلاب، دولت‌های مختلف با گرایش‌های مختلف به گونه‌ای برخورد کردند که اگر کسی کارمند رسمی دولت شود، دولت تمام حق و حقوق او را می‌دهد. در چهارچوب ضوابط نیز این کار صورت گرفت البته در همه جای دنیا، دستمزد کارهای موقت از کارهای دائم بیشتر است حتی ساعتی است.

17 دی 1397 18:36

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

آیا مایل به شرکت درطرح کارورزی که توسط دولت اعلام شده هستید؟