پيراپزشكي

معاون پرستاری وزارت بهداشت

جذب ۹ هزار پرسنل جدید در مراکز درمانی تازه تاسیس

معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ۹ هزار پرسنل جدید در سیستم درمانی کشور جذب می‌شوند که ۵ هزار نفر از آنها پرستار هستند.

27 آبان 1398 14:21
معاون پرستاری وزارت بهداشت در گفت‌وگو با ایلنا:

جذب ۹ هزار پرسنل جدید در مراکز درمانی تازه تاسیس

معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ۹ هزار پرسنل جدید در سیستم درمانی کشور جذب می‌شوند که ۵ هزار نفر از آنها پرستار هستند.

27 آبان 1398 10:36
در نشست رؤسای مراکز رشد و ذی‌نفعان حوزه علوم دارویی پیشنهاد شد

تأمین نیروی انسانی حوزه سلامت با راهکار "طرح سربازی" در شرکتها

مدیر مرکز رشد فناوری‌های دارویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به ارائه برخی پیشنهادات به دفتر توسعه فناوری سلامت برای حمایت بیشتر از شرکت‌های فناور پرداخت و گفت: در خصوص تسریع در مجوزها، پیشنهاد می‌شود دفاتر خدمات مجتمع مانند دفاتر دولت الکترونیک یا وبگاه خدمات غیرحضوری ایجاد شود و راهکاری عملی و ساده برای گذراندن طرح سربازی در شرکت‌ها هم می‌تواند به تأمین نیروی انسانی در این حوزه کمک کند.

27 آبان 1398 9:54
رییس جدید سازمان نظام پرستاری مطرح کرد

لزوم جذب بودجه برای استخدام دولتی پرستاران

رییس جدید سازمان نظام پرستاری ضمن تاکید بر اینکه در این دوره از فعالیت سازمان وارد حاشیه‌ها نخواهیم شد، همچنین کمبود پرستار را از مشکلات اساسی نظام سلامت کشور خواند و بر لزوم جذب بودجه برای استخدام دولتی پرستاران تاکید کرد.

25 آبان 1398 13:16
دبیر شورای عالی نظام پرستاری عنوان کرد؛

گلایه پرستاران از طرح قاصدک

دبیر شورای عالی نظام پرستاری، نسبت به روش های پرداختی پرستاران انتقاد کرد و گفت: پرداختی ها به جامعه پرستاری، مناسب نیست.

25 آبان 1398 12:59
رئیس انجمن مامایی فارس عنوان کرد:

فعالیت ماماها در حوزه زیبایی به جای درمان

رئیس انجمن مامایی فارس گفت: امروز بسیاری از ماماها به جای اشتغال در بیمارستان‌ها، در مشاغل‌های غیرمرتبط از جمله در حوزه کاشت مو و زیبایی به دلیل آمار پایین استخدام و بکارگیری آنها در سیستم درمانی، مشغول به کار شده‌اند.

24 آبان 1398 20:50
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد

کمبود ۹۰۰ پرستار در گیلان

گیلان رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به کمبود ۹۰۰ پرستار در گیلان گفت: در صورت تخصیص ۲۰ درصد پست‌های بلاتصدی دانشگاه به میزان ۱۵۰۰نفر به مجوز استخدامی، بخش اعظمی از مشکلات کمبود نیروی انسانی برطرف می‌شود.

21 آبان 1398 10:6
بررسی مشکلات ماماها در نظام ارایه خدمات سلامت؛

چرا خدمات "مامایی" بیمه نیست؟

عضو شورایعالی سازمان نظام پزشکی کشور ضمن برشمردن مشکلات صنفی ماماها در کشور، در عین حال از بیمه نبودن خدمات مامایی و همچنین نظام پرداختی بیمارستان‌های دولتی به ماماها انتقاد کرد.

19 آبان 1398 9:46
معاون پرستاری وزارت بهداشت:

۸۰۰ مرکز مراقبت در منزل مجاز در کشور فعال است

معاون پرستاری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ۸۰۰ مرکز مراقبت در منزل با مجوز وزارت بهداشت در کشور فعال هستند و خدمات مراقبت اولیه، مراقبت و پرستاری تخصصی و خدمات پزشکی یا پیراپزشکی مورد نیاز مردم را در خانه به آنان ارائه می کنند.

18 آبان 1398 11:54
معاون اداری و مالی وزارت علوم:

نیاز به جذب ۲ هزار و ۶۰۰ نفر در آزمایشگاهها و کارگاههای دانشگاهی

معاون اداری، مالی مدیریت منابع مالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: دو هزار و ۶۰۰ نفر برای آزمایشگاه‌ها و کارگاه های دانشگاه‌های کشور مورد نیاز است.

18 آبان 1398 8:43
رئیس نظام پرستاری آمل عنوان کرد:

کمبود پرستار عامل ایجاد نارضایتی گیرندگان خدمت

رئیس نظام پرستاری آمل با اشاره به این که کمبود پرستارعامل ایجاد نارضایتی گیرندگان خدمت می شود، گفت: یکی دیگر از عوامل بی انگیزگی در پرستاران، تبعیض در پرداخت ها است که برای رفع این مشکل نیاز به رسیدگی و بررسی وجود دارد.

15 آبان 1398 13:22
معاون دانشگاه علوم پزشکی زاهدان :

از پرستارانی که تمایل به فعالیت در شهرستان خاش دارند استقبال می‌کنیم

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گفت: مشکل کمبود پرستار نه تنها در زاهدان بلکه در حوزه ایرانشهر و زابل هم وجود دارد، هر پرستاری در هر گوشه از کشور تمایل به فعالیت داشته در شهرستان خاش دارد، در قالب قرارداری، شرکتی و طرحی زمینه لازم برای فعالیت وی را فراهم می‌کنیم.

15 آبان 1398 13:17
معاون پرستاری وزارت بهداشت:

گسترش "طرح پوشش بیمه مراقبت در منزل" با هدف کاهش هزینه‌های بستری

معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: اگرچه "طرح پوشش بیمه ای مراقبت در منزل" درباره پنج بیماری آغاز شده است اما مطمئناً محدود به پنج بیماری نخواهد ماند. این طرح در سازمان نظام سلامت و در جهت تأمین آسایش و رفاه مردم و ارائه خدمات درمانی در منزل بیماران طراحی شده است.

14 آبان 1398 14:49
در بهمن ماه؛

آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاران در ۳۲ دانشگاه برگزار می شود

آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاران در ۳۲ دانشگاه علوم پزشکی در ۱۷ بهمن ماه ۹۸ برگزار می شود. ثبت نام در این آزمون از ۳ آذر آغاز می شود.

13 آبان 1398 11:59
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی این استان خبرداد:

کمبود پزشک و کادر درمانی دراستان گیلان

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان از کمبود ۹۰۰ پرستار در این استان خبر داد و گفت: بیمارستان‌های گیلان شدیداً با مشکل کمبود پرستار، کمک پرستار و پزشکان متخصص مواجه هستند.

12 آبان 1398 16:5

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظر شما برنامه توسعه مشاغل خانگی تاچه می تواند در بیکاری دانش آموختگان دانشگاه ها تاثیرداشته باشد؟