پزشكي

کوچکى نژاد تاکیدکرد:

افزایش ظرفیت فارغ التحصیلان پزشکی درگرو اعزام پزشک به خارج کشور

نماینده مردم درمجلس دهم با بیان اینکه برخی از کشورها ی همسایه به شدت نیازمند پزشک متخصص هستند،گفت: افزایش تربیت پزشک بیش از نیاز کشور، مستلزم آماده سازی، بسترهای اعزام پزشک به خارج کشوراست.

20 آذر 1397 14:51

رویداد کارآفرینی (استارتاپ ویکند) سلامت شمال غرب کشور در اردبیل برگزار می شود

دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با همکاری ستاد اشتغال و کارآفرینی و مرکز رشد و فناوری سلامت این دانشگاه و سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهی رویداد کارآفرینی (استارتاپ ویکند) سلامت شمال غرب کشور را با هدف حمایت از شکل گیری زنجیره ها و شبکه های ارزش و دانش در حوزه فناوری های جدید علوم سلامت (M-Health) و (E-Health) و سایر فعالیت های دانشجویی در زمینه کارآفرینی سلامت تاریخ ۲۱ الی ۲۳ آذرماه سال جاری و در شهر اردبیل برگزار می نماید.

18 آذر 1397 10:18
مدیرکل پزشکی قانونی مازندران اعلام کرد:

مرگ ۶۴ نفر براثر حوادث کار در مازندران

مدیرکل پزشکی قانونی مازندران با اشاره به کاهش ۹ درصدی مرگ و میر براثر حوادث کار هشت ماهه امسال در استان، شمار تلفات این بخش را ۶۴ نفر اعلام کرد.

18 آذر 1397 8:45

۴۱ پزشک متخصص جدید به پزشکان جنوب غرب خوزستان افزوده شد

۴۱ پزشک متخصص جدید امروز به مجموعه پزشکان موجود در حوزه شهرهای جنوب غرب خوزستان افزوده شد.

14 آذر 1397 15:3
نماینده مردم در مجلس دهم

پرشدن خلا کمبود پزشک با افزایش پذیرش دانشجو

نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه پزشکان تنها بنام مناطق محروم استخدام نشوند گفت: افزایش پذیرش جذب برای دانشجوی پزشکی با توجه به کمبود پزشک در مناطق محروم الزامی است.

13 آذر 1397 11:52
رییس دهمین کنگره اندویورولوژی و یورولاپاراسکوپی ایران:

فقط 150 اندویورولوژیست در سطح کشور فعالیت دارند

رییس دهمین کنگره اندویورولوژی و یورولاپاراسکوپی گفت: تنها 131 فارغ التحصیل فلوشیپ اندویورولوژی در سطح کشور فعال هستند و 18 نفر هم در مرحله پایانی فلوشیپ و ورود به عرصه خدمت رسانی به سر می برند که با توجه به میزان مراجعه کنندگان، نرخ بسیار پایینی است.

23 آبان 1397 13:31

کدام پزشکان نجومی بگیر هستند

آنطور که یکی از نمایندگان مجلس عنوان کرده است، طرح تحقیق و تفحص از کارانه پزشکان در مجلس کلید خورده و حالا باید منتظر واکنش وزارت بهداشت به این طرح بود.

19 آبان 1397 9:59
کدام پزشکان حقوق ۱۰۰میلیونی دریافت می‌کنند؟

تحقیق و تفحص از کارانه پزشکان کلید خورد

نماینده مردم در مجلس دهم، از آغاز تحقیق و تفص از دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی به منظور بررسی روند پرداخت‌های صورت گرفته به پزشکان خبر داد.

15 آبان 1397 11:46

استقرار بیش از ۳۰۰۰ پزشک متخصص در مناطق محروم

معاون درمان وزارت بهداشت، گفت: برنامه ماندگاری پزشکان در بیمارستان های مناطق محروم با هدف تامین پزشک متخصص و تضمین دسترسی مردم در همه نقاط کشور به ویژه در مناطق محروم و به منظور ارتقای کیفیت خدمات سلامت در مناطق کمتر توسعه یافته کشور اجرا شده است.

12 آبان 1397 9:58

کمبود جراحی تخصصی سرطان در کشور و اقدام وزارت بهداشت

رییس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری‌های وزارت بهداشت با اشاره به وضعیت غربالگری سرطان در کشور،‌ گفت: در خصوص جراحی تخصصی سرطان، به طور کلی در سطح کشور کمبود وجود دارد که با تدوین برنامه سطح‌بندی خدمات سرطان و تربیت هدفمند نیروهای تخصصی سرطان تلاش می‌کنیم تا در طی سال‌های آینده کیفیت این خدمات افزایش یابد.

12 آبان 1397 9:50

استقرار ۳۱۰۰ پزشک متخصص در مناطق محروم کشور

معاون درمان وزارت بهداشت، گفت: برنامه ماندگاری پزشکان در بیمارستان های مناطق محروم به منظور ارتقای کیفیت خدمات سلامت در مناطق کمتر توسعه یافته کشور اجرا شده است.

12 آبان 1397 8:55
تلاش بهزیستی برای تحقق اهداف برنامه ششم توسعه در ساماندهی مشکلات بیماران روانی

100هزار بیمار روانی تحت پوشش سازمان بهزیستی هستند

معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور در نشست تخصصی ارائه خدمات یکپارچه با هدف ارتقاء سلامت روان، که با حضور جمعی از مدیران ستادی، صاحب نظران و کارشناسان حوزه سلامت روان برگزار شد؛ از حمایت 100هزار بیمار روانی مزمن توسط بهزیستی خبر داد.

29 مهر 1397 10:0
استاندار تهران:

نیاز پزشکی قانونی کهریزک به نیروی انسانی پیگیری شود

استاندار تهران گفت: نیاز پزشکی قانونی کهریزک به نیروی انسانی پیگیری شود.

25 مهر 1397 10:3
استاندار تهران مطرح کرد

رفع کمبود نیروی متخصص در پزشکی قانونی کهریزک با کمک دستگاه‌ها

استاندار تهران طی بازدید از پزشکی قانونی کهریزک به دلیل مطرح شدن کمبود نیروی انسانی در این مرکز گفت: امیدواریم با مکاتبات با وزارت بهداشت و سایر دستگاه‌ها نیروهای متخصص به این سازمان افزوده شوند.

25 مهر 1397 9:4
رئیس سازمان نظام دامپزشکی عنوان کرد؛

انتقاد از وجود دانشکده های مازاد بر نیاز دامپزشکی

رئیس سازمان نظام دامپزشکی با بیان اینکه تعداد دانشکده های دامپزشکی بسیار بیشتر از نیاز کشور است، گفت: دانشگاه ها به محل فروش علم و مدرک تبدیل شده اند.

14 مهر 1397 13:45

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

آیا مایل به شرکت درطرح کارورزی که توسط دولت اعلام شده هستید؟