آموزش وپرورش

وزیر آموزش و پرورش:

اولین همایش آموزش رابطان طرح بازی و یادگیری شنبه آینده برگزار می‌شود

وزیر آموزش و پرورش در توئیتی نوشت: اولین همایش برای هماهنگی و آموزش رابطان طرح بازی و یادگیری روز شنبه آینده برگزار می‌شود.

26 دی 1397 11:37

پرداختی معلمان خرید خدمات به روز می شود

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش، اظهار امیدواری کرد پرداختی معلمان خرید خدمات نیز مانند معلمان حق التدریس و سرباز معلمان به روز شود.

26 دی 1397 9:3
نامه سرگشاده کانون تربیت اسلامی به نمایندگان مجلس

چرا باید آموزش و پرورش جولانگاه بخش خصوصی شود؟

در نامه سرگشاده کانون تربیت اسلامی به نمایندگان مجلس بر حذف بخش‌های مربوط به خرید خدمات و نیز تأمین منابع مالی برای اجرای نظام رتبه‌­بندی معلمان در لایحه بودجه 98 تأکید شده و آمده است: چرا باید آموزش و پرورش جولانگاه بخش خصوصی و نیروهای غیرمتخصص قرارگیرد؟

26 دی 1397 8:46
احمدی لاشکی خبر داد:

پیشنهاد کمیسیون آموزش مجلس برای استخدام ۲۰ هزار معلم حق‌التدریس در سال ۹۸

عضو کمیسیون آموزش در کمیسیون تلفیق بودجه از پیشنهادی برای تعیین بودجه لازم به منظور استخدام ۲۰ هزار معلم حق‌التدریس در سال ۹۸ خبر داد.

25 دی 1397 14:44

نمایندگان معلمان طرح خرید خدمات مشکلات این قشر را پیگیری کنند

امام جمعه یزد گفت: شایسته است به جای جمع‌های اعتراض‌آمیز و تحصن در مقابل استانداری و ...، چند نماینده از میان معلمان طرح خرید خدمات، مشکلات این قشر را پیگیری کنند.

25 دی 1397 9:6
معاون پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش

فوق‌العاده مناطق درگیر برای فرهنگیان مشمول به‌زودی پرداخت می‌شود

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش گفت: «فوق‌العاده مناطق درگیر» برای فرهنگیان مشمول به‌زودی پرداخت می‌شود.

25 دی 1397 8:30

اعتصاب هزاران معلم در لس آنجلس به دلیل دستمزد پائین

ده‌ها هزار معلم شاغل در مدارس لس آنجلس در اعتراض به دستمزد پائین در کلاس‌های درس حاضر نشدند.

25 دی 1397 8:27
مشاور عالی سازمان سنجش در گفت وگو با ایرنا :

فهرست رشته های بدون کنکور فردا منتشر می شود

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور، گفت: فهرست رشته های بدون کنکور برای پذیرش در بهمن ماه 97 فردا منتشر می شود. حسین توکلی عصر دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه، اظهار کرد: بر اساس اعلام قبلی سازمان سنجش، فهرست رشته هایی که در بهمن ماه 97 دانشجوی بدون کنکور می پذیرد، فردا 25 دی ماه روی سامانه سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد. وی خاطرنشان کرد: این رشته ها صرفاً در ترم تحصیلی بهمن ماه 97 دانشجو می پذیرد. به گفته مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور، این اسامی در قالب یک فهرست در اختیار داوطلبان قرار می گیرد و دفترچه ای منتشر نمی شود. یادآور می شود: بر اساس مصوبه شورای سنجش و پذیرش دانشجو، 85 درصد رشته های تحصیلی دانشگاه ها برای دو ترم بهمن 97 و مهر 98 صرفاً بر اساس سابقه تحصیلی دانشجو می پذیرد.

24 دی 1397 19:1
چرا تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی تیر ماه ۹۷ اعلام نشد؟

سهمیه جذب نشده آزمون استخدامی تیرماه امسال به سهمیه سال آینده اضافه می‌شود

معاون آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: میزانی از سهمیه آزمون استخدامی آزاد آموزش و پرورش این استان که تیرماه امسال به هر دلیل جذب نشده به آمار سهمیه سال آینده آزمون استخدامی اضافه می‌شود.

24 دی 1397 18:25
رئیس مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور

آزمون اعزام معلمان به مدارس خارج از کشور نداریم

رئیس مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور از بودجه ناکافی مدارس خارج از کشور در سال ۹۸ با توجه به افزایش قیمت ارز خبر داد و گفت: در سال تحصیلی جاری آزمون اعزام معلمان به مدارس خارج از کشور نداریم.

24 دی 1397 14:13
وزیر آموزش و پرورش

۶ معاونت آموزش و پرورش در اصلاح ساختار حفظ شدند

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه ۶ معاونت آموزش و پرورش در اصلاح ساختار حفظ شدند، گفت: در چابک‌سازی ساختار، اصلاح ساختارها را در پیش گرفتیم؛ در ستاد و استان‌ها، تعدادی از واحدها تلفیق می‌شوند و مأموریت تعدادی از واحدها تغییر می‌کند.

23 دی 1397 14:38
رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت‌های مردمی خبر داد

آموزش و پرورش باید به گفتمان ملی و محلی تبدیل شود

رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت‌های مردمی با بیان اینکه شوراهای آموزش و پرورش ۳۰ هزار و ۶۷۵ مصوبه داشته است، گفت: درآمد آموزش و پرورش از قانون شوراها در سال گذشته ۱۷۰۰ میلیارد تومان بود.

23 دی 1397 14:32

3 مصوبه شورای عالی آموزش و پرورش به امضای رئیس جمهوری رسید

دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش گفت: 3 مصوبه این شورا درباره اهداف دوره های تحصیلی، آئین نامه ارزشیابی پیشرفت تحصیلی تربیتی دوره ابتدایی و دروس امتحان نهایی پایه 12 شاخه نظری به امضای رئیس جمهوری رسید.

23 دی 1397 11:22
مدیرکل آموزش دبستانی آموزش و پرورش خبرداد

فراخوان جذب «راهبران آموزشی» در تابستان

مدیرکل دفتر آموزش دبستانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه با پیگیری‌های صورت گرفته موافقت اصولی "پست" راهبران آموزشی را دو ماه پیش دریافت کردیم و از این پس افراد را تحت عنوان «راهبر آموزشی» به صورت ساختارمند بکار خواهیم گرفت گفت: اما اکنون در حال تنظیم شرح شغل و وظایف آنها و تنظیم حکم کارگزینی شان هستیم که به کمک معاونت توسعه و سازمان امور استخدامی در دست انجام است.

23 دی 1397 10:22
وزیر آموزش و پرورش:

عمده معوقات بازنشستگان پرداخت شده است

وزیر آموزش و پرورش در یک برنامه تلویزیونی گفت: بخش زیادی از معوقات بازنشستگان پرداخت شد و مقدار کمی از آن باقی مانده که در سال جاری پرداخت می شود.

23 دی 1397 9:42

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

آیا مایل به شرکت درطرح کارورزی که توسط دولت اعلام شده هستید؟