آموزش وپرورش

چرا احکام ترمیم رتبه‌بندی معلمان هنوز صادر نشده است؟

دبیرکل جامعه اسلامی فرهنگیان و عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: به رغم اینکه سازمان برنامه و بودجه اعتبار لازم را برای رتبه‌بندی درنظر گرفته است و هیأت دولت هم مصوبه آن را تصویب کرده است اما متأسفانه احکام رتبه‌بندی معلمان هنوز صادر نشده است.

13 خرداد 1399 14:5

بخشنامه آموزش و پرورش درباره حقوق و مزایای کارکنان وظیفه در سال 99

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش بخشنامه «حقوق و مزایای کارکنان وظیفه در سال 1399» را به ادارات کل آموزش و پرورش استان ها ابلاغ کرد.

13 خرداد 1399 14:1

تعدادی از رشته‌های مهارتی شاخه کاردانش حذف شد

معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش‌وپرورش دستورالعمل حذف تعدادی از رشته‌های مهارتی شاخه کاردانش در سال تحصیلی 1400-1399 را به استان‌ها ابلاغ کرد.

13 خرداد 1399 13:58

ابلاغ دستورالعمل اجرایی برنامه سنجش آمادگی تحصیلی دانش‌آموزان با نیازهای ویژه

سازمان آموزش و پرورش استثنایی، دستورالعمل اجرایی برنامه سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان و دانش آموزان با نیازهای ویژه سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ را به استان‌ها ابلاغ کرد.

13 خرداد 1399 8:28
حاجی میرزایی مطرح کرد:

افزایش بهره‌وری در آموزش و پرورش با ایده های نو

وزیر آموزش‌وپرورش در نشست بهره‌وری در این وزارتخانه گفت: در تقویت و افزایش بهره‌وری آنچه از منابع مالی مهم‌تر است وجود ایده‌های نو است.

13 خرداد 1399 8:23

اجباری در بازگشایی مراکز آموزشی غیردولتی نیست

رییس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی گفت: اجباری در بازگشایی مراکز و آموزشگاه‌هایی همچون آموزشگاه‌های زبان‌های خارجی نیست اما بر اساس پروتکل‌های وزارت بهداشت منعی هم در بازگشایی این مراکز وجود ندارد.

13 خرداد 1399 8:7

آزمون ورودی دبیرستان و هنرستان‌های نمونه دولتی شهرستان‌های تهران ۲۰ تیر برگزار می‌شود

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران اعلام کرد: آزمون هماهنگ ورودی دبیرستان و هنرستان‌های نمونه دولتی این استان ۲۰ تیرماه امسال برگزار می شود.

12 خرداد 1399 12:36

مراکز علمی آزاد و زبان بازگشایی می‌شوند

رییس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی گفت: مراکز علمی آزاد و زبان با رعایت دستورالعمل مراقبت و کنترل بیماری کرونا ابلاغی وزارت بهداشت، بازگشایی می‌شوند.

12 خرداد 1399 11:50

شهریه مدارس غیردولتی هفته آینده مشخص می‌شود

رییس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی آموزش و پرورش با اشاره به اینکه افزایش شهریه سال آینده مدارس دوشنبه هفته آینده مشخص می شود، گفت: مدارسی که درحال حاضر مشغول ثبت‌نام دانش‌آموزان هستند، باید شهریه علی الحساب یعنی بر مبنای میزان شهریه امسال را از خانواده‌ها دریافت کنند.

12 خرداد 1399 10:53
رییس سازمان نهضت سوادآموزی:

برگزاری آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی منوط به مجوز ستاد مبارزه با کرونا است

رییس سازمان نهضت سوادآموزی گفت: برگزاری آزمون استخدامی آموزش‌دهندگان این سازمان در تیر ماه سال جاری به شرط مجوز ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا است.

12 خرداد 1399 10:50

آموزش‌و‌پرورش به معلمان حق‌التدریس توجه ویژه‌ای داشته باشد

معاون پرورشی یکی از مدارس استان تهران گفت: متاسفانه بیشتر خانواده‌ها به مسائل آموزشی فرزندانشان توجه بیشتری دارند و برای آن هزینه می‌کنند، در مقابل نسبت به مسائل پرورشی بی اهمیت بوده و راغب به صرف هزینه در این راستا نیستند، در چنین شرایطی مسائل پرورشی به حاشیه می‌رود.

12 خرداد 1399 9:21
امتحانات حضوری سوادآموزان در تیر ماه

برخی جزییات استخدام آموزش دهنده‌های نهضت

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی با بیان اینکه سوادآموزان هم حضوری امتحان می‌دهند گفت: طبق برنامه ریزی‌ها آزمون‌ها را می‌توان از تیرماه به بعد برگزار کرد.

11 خرداد 1399 14:5
مدیرکل فنی‌وحرفه‌ای آموزش و پرورش :

کنکور رشته‌های مهارتی را از هدف دور می‌کند

مدیرکل فنی‌وحرفه‌ای و کارودانش وزارت آموزش و پرورش پیوستگی آموزش از مدرسه تا دانشگاه را خواست این مجموعه معرفی کرد و گفت که بر همین اساس نظر دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای بر حذف کنکور برای ورود دانش‌آموزان متوسطه به این دانشگاه است .

11 خرداد 1399 9:53
معاون آموزش ابتدایی در نشست خبری ستاد ثبت‌نام با خبرنگاران و اصحاب رسانه تأکید کرد؛

بکارگیری رویکردهای ترکیبی و تلفیقی در آموزش

معاون آموزش ابتدایی در نشست خبری ستاد ثبت‌نام با خبرنگاران و اصحاب رسانه تأکید کرد: هرگونه مصاحبه جهت ثبت‌نام دانش آموزان ورودی دوره ابتدایی و پایه هفتم ممنوع است.

11 خرداد 1399 9:16
معاون تربیت بدنی و سلامت اعلام کرد

تخصیص اعتبار ۱۰۰۰ میلیار ریالی برای گندزدایی مدارس در شروع امتحانات خردادماه

معاون تربیت بدنی و سلامت وزیرآموزش و پرورش با اشاره به تخصیص اعتبار ۱۰۰۰ میلیاردی به مدارس در شروع امتحانات پایان سال تحصیلی اظهار کرد: امتحانات حضوری با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و هماهنگی وزارت بهداشت، آموزش و درمان برگزار خواهد شد و انتظار می‌رود خانواده‌ها همراه با مدارس، آموزش‌های لازم را به فرزندانشان ارائه دهند.

11 خرداد 1399 9:3

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟