آموزش وپرورش

معاون وزارت آموزش و پرورش:

تاخیر در بازنشستگی 10 هزار معلم

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: سال آینده دو کنکور در کشور برگزار می‌شود که یکی از آنها برای فارغ التحصیلان نظام جدید و کنکور دیگر برای پشت نوبتی‌های سال‌های گذشته خواهد بود.

26 تير 1397 14:12

اخذ مجوز جذب ٢٥ هزار نیرو در آموزش و پرورش از سازمان برنامه و بودجه

بطحایی ادامه داد: در سال جاری علاوه بر حدود ١٨ هزار نیرویی که با استفاده از ظرفیت موجود آموزش می‌بینند و وارد نظام آموزشی می‌شوند، مجوز حدود ٢٥ هزار نیروی دیگر را نیز از سازمان برنامه و بودجه و سازمان اداری استخدام گرفته شده است.

25 تير 1397 14:29

5راهکار آموزش و پرورش برای جبران کمبود نیروی انسانی

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی درخصوص راهکارهای لازم برای تامین نیروی انسانی در آموزش و پرورش توضیحاتی ارائه کرد.

25 تير 1397 12:40
رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان:

کسب ۶۸۰ مدال توسط دانش‌آموزان ایرانی در المپیادهای علمی جهانی

رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان گفت: ۶۸۰ مدال توسط دانش‌آموزان ایرانی در المپیادهای علمی جهانی کسب شده است.

25 تير 1397 8:56
معاون دانشگاه فرهنگیان با اشاره به تربیت حرفه‌ای دانشجو معلمان تاکید کرد

ضرورت تعامل دانشگاه فرهنگیان و مدارس مجری طرح کارورزی

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان با تاکید بر این که کارورزی پاشنه آشیل معاونت آموزش است، گفت: در این حوزه تلاش می‌کنیم با ارتقاء سطح تعامل میان دانشگاه فرهنگیان و مدارس مجری طرح کارورزی در آموزش و پرورش، زمینه تربیت حرفه ای دانشجو معلمان بیش از پیش فراهم گردد.

25 تير 1397 8:17
مدیرکل دفتر آموزش های کار و دانش وزارت آموزش و پرورش:

۱۶۰ رشته فنی و مهارتی در هنرستان های کشور تدریس می شود

مدیرکل دفتر آموزش های کار و دانش وزارت آموزش و پرورش گفت: در حال حاضر ۱۶۰ رشته فنی و مهارتی در هنرستان های فنی و حرفه ای و کار و دانش کشور تدریس می شود.

25 تير 1397 8:12
وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد

تفویض اختیار به استانها برای ساماندهی نیروی انسانی

وزیر آموزش و پرورش در گردهمایی مشترک معاونان وزیر، مدیران کل و معاونین پژوهش و برنامه ریزی استانها، اولویت اصلی و مهم آموزش و پرورش را حضور معلم در کلاس درس در مهرماه٩٧ دانست.

24 تير 1397 12:16

اعلام نتایج آزمون استخدامی در هفته اول مرداد

رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه طبق وعده سازمان سنجش نتایح آزمون استخدامی آموزش و پرورش تا هفته اول مرداد اعلام می‌شود گفت: مصر هستیم تا شهریور گزینش را انجام دهیم و پذیرفته شدگان از مهر وارد دوره حرفه آموزی یکساله در دانشگاه فرهنگیان شوند.

24 تير 1397 8:11
راه‌کارهای رفع کمبود نیروی آموزش و پرورش برای مهر ۹۷ تشریح شد

افزایش تعداد مربیان پرورشی

رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه در سال تحصیلی پیش رو مجموع نیروهای پرورشی که به مدارس تخصیص می یابد نه تنها کمتر از سال گذشته نیست گفت: بلکه ۱۲ تا ۱۵ هزار نفر بیش از سال گذشته خواهد بود که بخشی از طریق نیروی موظف و بخشی از طریق نیروی غیرموظف تامین می‌شود.

23 تير 1397 14:33
رئیس مرکز برنامه‌ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش:

ساماندهی نیروی انسانی مدارس تا پایان مرداد ماه انجام می‌شود

رئیس مرکز برنامه‌ریزی، نیروی انسانی و فناوری اطلاعات آموزش و پرورش گفت: ساماندهی نیروی انسانی مدارس تا پایان مرداد ماه انجام می‌شود

23 تير 1397 12:55

اعزام معلمان به خارج از کشور بدون امضای طلایی و سفارشات خاص امکان پذیر نیست

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نحوه گزینش معلمان اعزامی به خارج از کشور را نادرست دانست و گفت: اعزام معلمان به خارج از کشور بدون امضای طلایی و سفارشات خاص امکان پذیر نیست.

23 تير 1397 9:26

جذب تمام نیروهای حق التدریس و نهضتی کنونی توازن جنسیتی در آموزش و پرورش را بر هم می‌زند

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به تلاش مجلس برای وضع قانونی با هدف جذب حداکثری نیروهای حق التدریس و نهضتی، اعلام کرد: جذب تمام این افراد، توازن جنسیتی در آموزش و پرورش را بر هم می‌زند.

23 تير 1397 9:23
معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان عنوان کرد

تشکیل انجمن دانش آموختگان فرهنگیان فرصتی برای رفع چالش‌های نومعلمان

معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان گفت: با ایجاد انجمن دانش آموختگان نسبت به چالش‌های موجود، ظرفیت‌ها و نیازهای اساسی آموزش و پرورش از طریق نومعلمان آگاهی می‌یابیم و درصدد رفع آنها خواهیم بود.

23 تير 1397 8:55
رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان

مدارس متوسطه دوم سمپاد هیأت امنایی شد

رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان از هیأت امنایی شدن مدارس متوسطه دوم سمپاد خبر داد و گفت: دستورالعمل این مدارس تا اواخر مرداد ماه امسال تدوین می‌شود.

23 تير 1397 8:45
معاون وزیر آموزش و پرورش:

تدوین دستورالعمل جذب و نگهداشت نیروی انسانی مدارس غیردولتی تا آخر تیرماه

معاون وزیر آموزش و پرورش گفت:شورای نظارت بر مدارس غیردولتی نیز در این زمینه ورود داشت و دوره اول مجتمع آموزشی را منحل کرد و با توجه به اینکه اولیا از سایر دوره‌ها گلایه نداشتند، سایر دوره‌ها ادامه فعالیت داشت.

20 تير 1397 12:29

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

آیا مایل به شرکت درطرح کارورزی که توسط دولت اعلام شده هستید؟