آموزش وپرورش

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی؛

تخصیص اعتبار امروز به آموزش و پرورش، سرمایه گذاری برای آینده کشور است

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری آزمون در آموزش ‌و پرورش گفت: جذب نیرو با روشی که در سال‌های اخیر صورت می‌گیرد به عدالت نزدیک است و باعث تقویت اعتماد عمومی به آموزش‌ و پرورش شده است.

1 خرداد 1398 13:14
وزیر آموزش‌وپرورش در جلسه شورای معاونان؛

دانشگاه فرهنگیان از 7 هزار معلم به پذیرش 55 هزار معلم در سال 98 رسید

وزیر آموزش‌وپرورش با اشاره به تصمیم‌های گرفته‌شده در حوزه آموزش‌وپرورش در دولت دوازدهم اظهار کرد: سیاست‌هایی مانند افزایش معلم در دانشگاه فرهنگیان، مدرسه محوری، طرح بازی و یادگیری، مهارت‌آموزی، حذف کتاب‌های کمک‌آموزشی، حذف آزمون در مدارس ابتدایی و ... دارای پشتوانه کارشناسی بوده است و حمایت صاحب‌نظران حوزه آموزش‌وپرورش را داراست.

1 خرداد 1398 12:50

تعیین تکلیف انحلال «پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش» توسط سازمان استخدامی

رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی کشور با بیان اینکه بنده واقعاً درباره اینکه پژوهشگاه مطالعات ذیل سازمان پژوهش بماند یا از آن جدا شود موضع خاصی ندارم گفت: باید منتظر تصمیم نهایی سازمان امور اداری استخدامی در این باره باشیم.

1 خرداد 1398 10:47
اسدی:

آموزش و پرورش در جهت جذب معلم برای سال تحصیلی جدید استان کرمان اقدام کند

نماینده مردم شهر بابک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکل کمبود معلم حوزه انتخابیه خوی گفت: وزیر آموزش و پرورش در این خصوص اقدام کند.

1 خرداد 1398 10:44
معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش:

فرهنگیان در صورت تمایل می‌توانند تا ۳۵ سال ادامه خدمت دهند

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع گفت: روال بازنشستگی فرهنگیان مطابق سنوات قبل است و در صورت تمایل اشخاص و نیاز منطقه و همچنین با رعایت شرایط سنی، همکاران می‌توانند تا ۳۵ سال ادامه خدمت دهند.

1 خرداد 1398 9:38
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان :

آموزش و پرورش استان اصفهان ۱۶ هزار نفر کمبود نیرو دارد

مدیر کل آموزش و پرورش اصفهان گفت: آموزش و پرورش اصفهان ۱۶ هزار نفر کمبود نیرو دارد و باید با استفاده از ردیف استخدامی ماده ۲۸ و استفاده از ظرفیتهای دانشگاه فرهنگیان این مشکل رفع شود.

1 خرداد 1398 9:27
دبیر ستاد راهبری نقشه جامع علمی کشور

برنامه‌ریزی برای مهارت‌آموزی دانشجویان و دانش‌آموزان در ستاد نقشه علمی

دبیر ستاد راهبری نقشه جامع علمی کشور با اشاره به اهمیت اشتغال دانشجویان و فارغ‌التحصیلان، گفت: قرار است حداقل یک مهارت شغلی با توجه به بازار کار برای دانش آموزان دوره دوم متوسطه مشخص شود که هریک از دانش آموزان دبیرستانی در یک شغل آموزش ببینند. به

1 خرداد 1398 9:6
در مقابل وزارت آموزش و پرورش

تجمع فرهنگیان بازنشسته آموزش و پرورش برای دریافت سنوات

تعدادی از فرهنگیان بازنشسته، امروز در اعتراض به عدم دریافت پاداش پایان خدمت خود در مقابل وزارت آموزش و پرورش تجمع کردند.

31 ارديبهشت 1398 15:13
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس

به شدت کمبود معلم داریم

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: شنیده شده که عده‌ای در دوران وزارت آموزش و پرورش مخالف افزایش حقوق دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان هستند درحالیکه قانون بودجه به همه حقوق بگیران صراحت دارد که ماهی ۴۰۰ هزار تومان اضافه شود.

31 ارديبهشت 1398 13:30
رئیس دانشگاه فرهنگیان

راهکاری جدید برای جبران کمبود معلم

رئیس دانشگاه فرهنگیان درباره سه ساله شدن دوره کارشناسی گفت: این اقدام به مجوز آموزش و پرورش و وزارت علوم نیاز دارد، منتظر مذاکره دو وزیر هستیم که بتوانیم برای دوره‌ای زمانی و برای حل مشکل کمبود نیرو، دوره کارشناسی را سه ساله برگزار کنیم تا دانشجویان زودتر فارغ التحصیل شده و وارد آموزش و پرورش بشوند.

31 ارديبهشت 1398 9:25
رئیس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی:

حداکثر شهریه مدارس غیردولتی ۹ تا ۱۵ میلیون تومان تعیین شد

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی گفت: حداکثر شهریه در دوره ابتدایی ۹ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، برای متوسطه اول ۱۱ میلیون و در متوسطه دوم ۱۵ میلیون تومان تعیین شده است.

31 ارديبهشت 1398 8:45
معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره کل آموزش‌و‌پرورش خراسان رضوی

فلسفه وجودی «مدارس حمایتی» جبران کمبود معلم در آموزش‌ و‌ پرورش است

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره کل آموزش‌و‌پرورش خراسان رضوی گفت: فلسفه وجودی مدارس حمایتی،‌ جبران کمبود شدید معلم در آموزش‌و‌پرورش است.

30 ارديبهشت 1398 11:55

احکام کارگزینی و افزایش حقوق سال 98 فرهنگیان صادر شد

معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش با صدور اطلاعیه ای جزئیات صدور احکام کارگزینی و افزایش حقوق سال 98 فرهنگیان را تشریح کرد.

30 ارديبهشت 1398 10:52

بطحایی برای افزایش ۴۰۰ هزار تومانی حقوق دانشجو معلمان قانع شد

حمید رضا حاجی بابایی در حالی خبر از متقاعد کردن وزیر آموزش و پرورش برای افزایش۴۰۰هزار تومانی حقوق دانشجو معلمان می دهدکه آموزش و پرورش اعلام کرده بود علت عدم افزایش حقوق مصوبه دولت بوده است.

30 ارديبهشت 1398 10:12
استاندار مرکزی:

زمینه گسترش جذب دانشجومعلم در استان مرکزی فراهم شود

استاندار مرکزی گفت: زمینه گسترش جذب دانشجومعلم در استان مرکزی با بهره گیری از ظرفیت ها و زیرساخت های موجود و همکاری بین بخشی بایستی فراهم شود.

30 ارديبهشت 1398 9:43

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

آیا از عملکرد دولت در حوزه اشتغال در سال 97 رضایت دارید؟