آموزش وپرورش

معاون توسعه مدیریت وزارت آموزش و پرورش خبر داد

پیگیری برای اخذ مجوز جدید استخدام در آموزش و پرورش

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش گفت: براساس ماده ۶۳ قانون برنامه ششم توسعه، استخدام در آموزش و پرورش باید از طریق دانشگاه‌های فرهنگیان و شهید رجایی انجام شود.

20 آذر 1397 14:53

یکهزار مدرس آموزش خانواده، جذب آموزش و پرورش می شوند

مدیرکل دفتر انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش، تعداد مدرسان آموزش خانواده در کشور را هشت هزار نفر بیان کرد و گفت: بنا داریم در سالجاری یکهزار نفر مدرس دیگر جذب کنیم.

20 آذر 1397 9:42
ابطحی:

لایحه رتبه‌بندی معلمان به سال جاری نمی‎‌رسد

عضو کمسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: شاید دولت به دلیل بودجه‌ ناکافی و یا این که اعتبار کافی وجود ندارد و یا به هر دلیل دیگر هنوز طرح نظام رتبه‌بندی معلمان را در صحن دولت تصویب نکرده‌ است.

20 آذر 1397 9:28
مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش‌وپرورش خبر داد

دو شرط برای استخدام معلمان حق‌التدریس

مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش‌وپرورش درباره سرانجام استخدام نیروهای حق‌التدریس گفت: به محض اعلام سهمیه توسط سازمان امور اداری و استخدامی و پیش‌بینی منابع مالی در بودجه سنواتی می‌توانیم فرایند استخدام را اجرا کنیم.

19 آذر 1397 12:23
مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش‌وپرورش

دو شرط برای استخدام معلمان حق‌التدریس

مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش‌وپرورش درباره سرانجام استخدام نیروهای حق‌التدریس گفت: به محض اعلام سهمیه توسط سازمان امور اداری و استخدامی و پیش‌بینی منابع مالی در بودجه سنواتی می‌توانیم فرایند استخدام را اجرا کنیم.

19 آذر 1397 9:20
معاون توسعه مدیریت وزارت آموزش و پرورش خبر داد

ارائه پیشنهاد به سازمان امور اداری و استخدامی برای حل مشکل اعمال مدرک تحصیلی فرهنگیان

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت وزارت آموزش و پرورش درباره مشکل عدم اعمال مدرک تحصیلی فرهنگیان، گفت: در این خصوص وزیر آموزش و پرورش پیگیر است و چندین مکاتبه با سازمان اداری و استخدامی داشته است و پیشنهادی را نیز مطرح کردیم.

19 آذر 1397 9:10

رقم رتبه‌بندی معلمان در لایحه بودجه ۹۸ کافی نیست

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از قرار گرفتن نظام رتبه‌بندی معلمان در بودجه سال آینده خبر داد و گفت: متاسفانه مبلغ در نظر گرفته شده برای رتبه‌بندی معلمان کافی نیست.

18 آذر 1397 13:35
معاون پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش خبر داد

اختصاص ردیف مستقل ۲ هزار میلیاردی برای رتبه‌بندی معلمان در لایحه بودجه

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش از اختصاص ردیف مستقل برای رتبه‌بندی معلمان در لایحه بودجه ۹۸ با اعتبار ۲ هزار میلیارد تومان خبر داد.

18 آذر 1397 12:9

نیاز آموزش و پرورش به تامین حداقل۸۰ هزار نیرو

رئیس دانشگاه فرهنگیان با اشاره به اینکه تربیت۷۰ تا ۸۰هزار نفر، کف نیاز ما به نیروی انسانی است گفت: کار بسیار خوبی در سال جاری صورت گرفت. در حال عبور از گردنه‌های حساس هستیم و امیدواریم نظام تعلیم و تربیت را با همت بالا به جایگاه عالی برسانیم.

18 آذر 1397 9:59
رئیس دانشگاه فرهنگیان مطرح کرد

نجات کشور از بی‌معلمی با فراهم کردن بسترهای لازم در دانشگاه فرهنگیان

رئیس دانشگاه فرهنگیان گفت: اگر بتوانیم بسترهای لازم را فراهم کنیم، در سال‌های آتی نظام آموزشی کشور را از وضعیت بی‌معلمی نجات می‌دهیم.

18 آذر 1397 8:29
بطحایی در نشست صمیمی با دانشجومعلمان:

برخی معلمان بدون اطلاع از جزئیات معلم تمام وقت، با آن مخالفت می‌کنند

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه اجرای طرح معلم تمام وقت اختیاری است، گفت: برخی معلمان بدون اطلاع از جزئیات معلم تمام وقت، با آن مخالفت می‌کنند.

18 آذر 1397 8:20
سرپرست معاونت آموزش متوسطه در گفت‌وگو با فارس:

سازمان سنجش فقط چند روز زمان کنکور را تغییر داد

سرپرست معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: سازمان سنجش فقط چند روزی زمان کنکور را تغییر داد ولی معتقدیم که می‌تواند به شکلی عمل کند که کنکور در مردادماه برگزار شود.

17 آذر 1397 14:47
معاون پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش

عدم احتساب سنوات تحصیل دانشجویان ورودی 88 تربیت معلم پیگیری می‌شود

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش گفت: موضوع عدم احتساب سنوات تحصیل دانشجویان ورودی 88 تربیت معلم به عنوان سابقه را پیگیری می‌کنیم.

17 آذر 1397 11:38
معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش

پیگیری اختصاص سهمیه معلم بومی ویژه مدارس عشایری و روستایی از طریق مجلس

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش از تهیه نامه با همکاری سازمان امور عشایر برای فراکسیون عشایر مجلس خبر داد و گفت: پیگیر اختصاص سهمیه معلم بومی ویژه مدارس عشایری و روستایی از طریق فراکسیون عشایر مجلس هستیم.

17 آذر 1397 11:30
سنجش صلاحیت حرفه‌ای مربیان پیش‌دبستانی

آغاز سال تحصیلی دوره های پیش دبستانی در آبادان

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش از ارسال برنامه آموزش صلاحیت حرفه‌ای مربیان پیش دبستانی به شورای عالی آموزش و پرورش خبر داد و گفت: پس از تصویب،‌ دوره‌های آموزشی آنلاین ترتیب خواهیم داد و کلیه مربیان ملزم به شرکت در این دوره آموزشی و کسب مهارت‌های لازم هستند تا بتوانند ادامه فعالیت داشته باشند.

17 آذر 1397 11:21

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

آیا مایل به شرکت درطرح کارورزی که توسط دولت اعلام شده هستید؟