علمي و پژوهشي

جذب امریه سربازی در مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی جهاد دانشگاهی

مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی جهاد دانشگاهی در راستای تکمیل سهمیه نیروی امریه خود از بین دانش آموختگان کارشناسی ارشد واجد شرایط به‌ صورت امریه خدمت سربازی دعوت بعمل می آورد.

26 تير 1397 15:30
معاون آموزشی جهاد دانشگاهی تاکید کرد؛

ضرورت حرکت جهاد به سمت آموزش‌های تخصصی و مهارت محور

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی، آموزش‌های تخصصی، پیشرفته و مهارت محور که به اشتغال ختم شود را از مهم‌ترین اولویت‌های‌ معاونت آموزشی جهاد عنوان کرد و تصریح کرد: ما نباید آموزش‌هایی که همه انجام می‌دهند را انجام دهیم.

26 تير 1397 9:11
رئیس جهاددانشگاهی خراسان شمالی در تشریح طرح مشاغل خانگی:

نمی‌خواهیم بیکار، بیکار بدهکار شود

رئیس جهاددانشگاهی خراسان شمالی در تشریح طرح الگوی نوین مشاغل خانگی اظهار کرد: هدف از اجرای این طرح این است که صرفا با دادن تسهیلات، فرد بیکار به بیکار بدهکار تبدیل نشود بلکه با برنامه های زیرساختی برای او اشتغال پایدار ایجاد شود.

25 تير 1397 11:36

انتصاب معاون آموزشی جهاددانشگاهی

دکتر محمدصادق بیجندی به‌عنوان معاون آموزشی جهاددانشگاهی منصوب شد و با حفظ سمت، به‌عنوان سرپرست سازمان تجاری‌سازی و فناوری اشتغال دانش‌آموختگان منصوب گردید.

25 تير 1397 10:22
سرپرست سازمان تجاری‌سازی و فناوری اشتغال دانش‌آموختگان جهاددانشگاهی:

اشتغال با وام ایجاد نمی‌شود

معاون رئیس و سرپرست سازمان تجاری‌سازی و فناوری اشتغال دانش‌آموختگان جهاددانشگاهی گفت: وام یکی از ابزارهای ایجاد اشتغال است اما اگر تزریق وام و اعتبار هدفمند و با برنامه نباشد به نتیجه مطلوب نمی‌رسد.

25 تير 1397 8:14

نشست فرهنگ سایبر برگزار می‌شود

چهارمین نشست از سلسله نشست‌های کتابخوان با عنوان نشست «فرهنگ سایبر» توسط مرکز مطالعات فضای مجازی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی برگزار می‌شود.

24 تير 1397 10:12
یک مسئول جهاددانشگاهی همدان خبر داد

راه‌اندازی واحد تجاری‌سازی فناوری‌ و اشتغال دانشجویان

مسئول مرکز تجاری‌سازی جهاددانشگاهی واحد همدان از آغاز به‌کار واحد تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانشجویان در جهاددانشگاهی خبر داد و گفت: در این واحد انگیزه لازم به دانشجویان داده و ایده آنها دریافت می‌شود و در راستای تجاری‌سازی ایده‌های دریافتی برمی‌آییم البته متأسفانه تاکنون از ایده‌های دریافتی به مرحله تجاری‌سازی نرسیده‌ایم.

24 تير 1397 8:48

برگزاری دوره آموزشی نگارش مقالات کتابسنجی (Bibliometrics) در مجلات ISI در مرکز اطلاعات علمی

دوره آموزشی یک روزه نحوه نگارش مقالات کتابسنجی در مجلاتISI در مرکز اطلاعات علمی جهاددانشگاهی برگزار شد.

23 تير 1397 9:25
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

توسعه مشاغل خانگی توسط جهاد دانشگاهی، از کارهای بنیادی است

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اجرای طرح الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی توسط جهاد دانشگاهی، از کارهای بنیادی است.

23 تير 1397 8:58
رئیس جهاددانشگاهی استان توضیح داد:

شروط ثبت‌نام در طرح مشاغل‌خانگی

رئیس جهاددانشگاهی خراسان شمالی داشتن حداقل سن ۱۸ سال، سکونت در استان محل ثبت نام و عدم اشتغال و تحت پوشش نبودن بیمه کاری را از شرایط لازم برای ثبت نام در طرح مشاغل خانگی ذکر کرد.

20 تير 1397 8:16
با حضور دکتر طیبی صورت گرفت

ارائه فعالیت‌های فناورانه جهاد دانشگاهی به "Escap"

رییس جهاد دانشگاهی در پایان جلسه‌ای که صبح امروز (پنجشنبه) ۱۴ تیر ماه با حضور یکی از مدیران ارشد سازمان همکاری‌های آسیایی ـ پاسفیک (Escap) برگزار کرد، گفت: یکی از اهداف این سازمان انتقال فناوری بین کشورهای عضو آن و کمک به توسعه آنهاست. امیدواریم که این جلسه منجر به فراهم شدن امکان استفاده جهاد دانشگاهی از منابع و تجارب Escap به منظور توسعه فعالیت‌های فناورانه شده و ارتباط خوبی بین این نهاد و سازمان‌های مشابه شکل بگیرد.

16 تير 1397 9:13

بیستمین همایش "عرصه یادگیری مدیران منابع انسانی " آغاز به کار کرد

یستمین همایش "عرصه یادگیری مدیران منابع انسانی " با موضوع " تولید ملی با کیفیت دستاورد دلبستگی و بالندگی سرمایه های انسانی" با حضور مقامات استانی و مدیران ارشد، سیاستگذاران، متخصصان و کارشناسان منابع انسانی سراسر کشور، امروز 13 تیردر سالن اجتماعات هتل پردیسان مشهد مقدس آغاز به کار کرد.

13 تير 1397 15:40

انعقاد تفاهم نامه همکاری بین سازمان ملی استاندارد و جهاددانشگاهی

به منظور گسترش همکاری های علمی، فنی، آموزشی، پژوهشی و فرهنگی در زمینه تدوین اهداف سازمانی دو طرف و تدوین استانداردهای مورد نیاز تفاهم نامه همکاری بین دکتر پیروزبخت رییس سازمان استاندارد و دکتر طیبی رییس جهاددانشگاهی منعقد شد.

13 تير 1397 13:48
رییس جهاد دانشگاهی در یادداشتی تاکید کرد

ایران در حوزه‌های اقتصاد و صنعت به یک خانه‌تکانی جدی نیاز دارد

رییس جهاد دانشگاهی با اشاره به بی‌توجهی مدیران کشور به توان مهندسی شرکت‌ها و سازمان‌های داخلی برای مشارکت با شرکت‌های خارجی جهت انجام انتقال فناوری، تاکید کرد: از مدیران دولتی که فهم درستی از اهمیت فناوری و روش‌های درست صاحب آن شدن را ندارند و خودباور نیستند، ضربه‌های زیادی خورده‌ایم؛ لذا باید یک خانه‌تکانی جدی در مدیران دولتی در حوزه‌های اقتصاد و صنعت انجام شود.

13 تير 1397 13:23

بورس جدید پژوهشی به محققان جوان اعطا می شود

بورس کیزوابوچی برای سال ۲۰۱۸ از طرف یونسکو به محققان جوان اعطا می شود.

6 تير 1397 15:52

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

آیا مایل به شرکت درطرح کارورزی که توسط دولت اعلام شده هستید؟