صنعت

بسته جدید حمایت از صنایع کوچک در راه است

معاون وزیر صنعت گفت: صنایع کوچک منتظر بسته حمایتی باشند؛ بخشی از این بسته تصویب شده است و مابقی در شرف تصویب است.

27 شهريور 1397 9:17
مدیر فرهنگ و هنر کمیسیون ملی یونسکو - ایران :

180 شهر در جهان به شبکه شهر‌های خلاق متصل هستند

مدیر فرهنگ و هنر کمیسیون ملی یونسکو - ایران با بیان اینکه هم اکنون 180 شهر در کشورهای مختلف به شبکه شهرهای خلاق جهانی متصل هستند، گفت: از ایران نیز اصفهان و رشت به‌ ترتیب در زمینه صنایع دستی و غذایی در زمره شهر‌های خلاق جهانی قرار دارند.

26 شهريور 1397 10:48
معاون وزير صنعت، معدن و تجارت:

تفاهم‌نامه با قوه قضاييه برای حمايت از واحدهای صنعتی

معاون وزير صنعت، معدن و تجارت گفت: با توجه به مصوبه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و تأكيد سران سه قوه، بانک‌ها حق تعطيلی واحدهای توليدی و صنعتی بدهكار را ندارند.

25 شهريور 1397 12:11
معاون صنایع دستی تهران گفت:

مجتمع آبگینه در تهران راه اندازی می شود

معاون صنایع دستی استان تهران از راه اندازی مجتمع تولید و فروش آبگینه در جاده قدیم کرج خبر داد و گفت: تولیدکنندگان صنایع دستی شیشه به عرضه محصولات خود در این مجتمع می پردازند.

21 شهريور 1397 10:18
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت:

بسته های مختلفی برای حل مشکلات صنایع درحال طراحی است

معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: بسته های مختلفی برای حل مشکلات صنایع و واحدهای تولیدی کشور در حال طراحی است که امیدواریم با همکاری صنعتگران نتیجه بخش باشد.

20 شهريور 1397 16:4

تحول در تحقیقات پوست با چاپگر سه بعدی زیستی

محققان دانشگاه پلیموث انگلیس یک چاپگر سه بعدی زیستی ساختند که امکان آزمایش کارکردهای سلامت محور گیاهان ساحلی روی پوست انسان را برای محققان فراهم می کند.

18 شهريور 1397 15:25
معاون صنایع کوچک شرکت شهرک صنعتی استان قزوین:

دستگاه‌های متولی به صنعت نگاه ثابت حمایتی داشته باشند

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک صنعتی استان قزوین گفت: با توجه به ویژگی‌های بی‌نظیر sme (صنایع کوچک و متوسط)، از قبیل اشتغال بالا، کم‌هزینه بر بودن، خانوادگی بودن، دانش‌محور بودن، بومی بودن و اتکا بودن آن‌ها به تکنولوژی داخل در صورت توسعه آن‌ها می‌توانیم در شرایط تحریم از این بحران گذر کنیم.

18 شهريور 1397 14:46

سوزن‌دوزی» حلقه گمشده در صنایع‌دستی کشور

یک هنرمند سوزن‌دوز بلوچی گفت: امروزه زندگی حالت تجملاتی به خود دارد، اما تقریباً می‌توان گفت مردم به سراغ هنرهای سنتی و دستی هم می‌روند و علاقه دارند.

18 شهريور 1397 14:37
معاون پژوهش و فناوری وزیر صنعت اعلام کرد

اجرای طرح «سرباز صنعت» برای دانش‌آموختگان نخبه دانشگاهی

معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان این که طرح توانمندسازی صنعت با عنوان "تاب" برای بنگاه‌های صنعتی دارای بخش تحقیق و توسعه پیاده‌سازی می‌شود، گفت: علاوه بر آن با توجه به وضعیت خدمت نظام وظیفه دانش‌آموختگان نخبه طرح «سرباز صنعت» را مطرح کردیم که مورد استقبال قرار گرفت.

18 شهريور 1397 10:9

برگزاري اولین کنفرانس بین المللی مدیریت دانش مشتري

اولین کنفرانس بین المللی مدیریت دانش مشتری" با همکاری سازمان مدیریت صنعتی و موسسه خرد پارسی با حضور مدیران، متخصصان و کارشناسان این حوزه در محل ساختمان شماره 2 سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد.

17 شهريور 1397 14:56
پایان چهارمین هفته نکوداشت علوم و فناوری چاپ؛

750 نفر ساعت هم اندیشی برای حل مشکلات صنعت چاپ کشور

چهارمین نکوداشت هفته علوم و فناوری چاپ با با 750 نفر- ساعت هم اندیشی تخصصی با حضور صنعت و دانشگاه و شعار ارزش آفرینی برای کسب و کارهای ایرانی به کار خود پایان داد.

17 شهريور 1397 9:45
واردات 80 درصدی مواد اولیه صنعت چاپ از خارج:

بومی سازی صنعت چاپ و توجه به تولید داخلی یک ضرورت است

نشست تخصصی "ارزش آفرینی صنعت چاپ در اقتصاد ملی" با تاکید بر بومی سازی صنعت چاپ و توانمند کردن فعالان این صنعت با حضور فعالان ، اساتید دانشگاه ها و پیشکسوتان صنعت چاپ در دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد.

17 شهريور 1397 9:42
معاون وزیر صنعت:

مهمترین مشکل صنایع کوچک ضعف در فناوری و ارتباطات جهانی است

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: حلقه مفقوده امروز صنایع کوچک و متوسط، فناوری و چگونگی ارتباط و تعامل با جهان است و باید بتوانیم با رفع نواقص موجود، عملکرد مناسب تری در راستای بهبود تولید و اشتغال داشته باشیم.

17 شهريور 1397 8:58
درنشست تخصصی چاپ در دانشگاه علم و فرهنگ تاکید شد

توجه به پژوهش های کاربردی و بنیادی در حوزه صنعت چاپ

نخستین نشست تخصصی چهارمین هفته علوم و فناوری چاپ با حضور دکترمحمد مهدی اخویان مدیر گروه هنرهای تجسمی دانشگاه علم و فرهنگ، زهرا حسین نژاد مدیر گروه گرافیک و مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و فرهنگ، دکتر محمد بیطرفان رئیس انجمن علمی فناوری صنعت چاپ ایران و جمعی از فعالان و پیشکسوتان حوزه چاپ در این دانشگاه برگزار شد.

14 شهريور 1397 13:45
یک فعال صنایع دستی عنوان کرد:

گلیم‌بافی «آغداش» با سابقه 200 ساله و طرح‌های منحصر به فرد

یک فعال صنایع دستی خراسان رضوی گفت: هنر مردم روستای من گلیم‌بافی یا پلاس‌بافی است که با نام «گلیم آغداش» ثبت‌ ملی شده و سابقه 200 ساله دارد.

14 شهريور 1397 12:35

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

آیا مایل به شرکت درطرح کارورزی که توسط دولت اعلام شده هستید؟