بانك وبيمه

شرایط دریافت وام بدون ضامن

در شرایطی که مشتریان بانک‌ها برای دریافت وام‌های خُرد همواره باید از هفت خوان رستم عبور کنند، اظهارات مسئولان بانکی و دستور رئیس جمهوری حاکی از آن است که زین پس، فرآیند اخذ ضامن برای پرداخت وام‌های زیر۱۰۰ میلیون تومان به سمت اعتبارسنجی می‌رود.

27 دی 1400 20:54
رئیس جمهور در نشست با مدیران عامل بانک‌ها تاکید کرد

بانک‌ها به مردم تسهیلات دهند و بنگاه داری نکنند

رئیس جمهور با بیان اینکه به نتیجه رسیدن تحول اقتصادی در گرو موفقیت در ایجاد تحول در نظام بانکی است، اظهار داشت: وضع موجود نظام بانکی باید بر مبنای عدالت و به نفع مردم متحول شود.

27 دی 1400 20:50
رئیس هیئت عامل صندوق توسعه ملی

پرداخت تسهیلات صندوق توسعه ملی ۳ برابر می‌شود

رئیس هیئت عامل صندوق توسعه ملی گفت: بانک‌ها دو برابر آورده صندوق را تسهیلات می‌دهند و با این کار، پرداخت تسهیلات صندوق توسعه ملی، سه برابر می‌شود.

27 دی 1400 9:32

فراخوان واگذاری دفاتر تسهیل‌گری و توسعه محلی در استان البرز

فراخوان واگذاری دفاتر تسهیل‌گری و توسعه محلی در محلات هدف سکونت‌گاه‌های غیررسمی و حاشیه‌نشین و ناکارآمد استان البرز برای سال ۱۴۰۰ -۱۴۰۱ اعلام شد.

25 دی 1400 18:44

شیوه پرداخت وام تغییر می کند

شیوه سنتی پرداخت تسهیلات تولید به منظور کاهش تقاضای کاذب و فاکتورسازی های صوری تغییر می کند. بر اساس تفاهمنامه میان وزارت صمت، بانک مرکزی و سازمان بورس، به جای شیوه سنتی دریافت تسهیلات مستقیم از بانک ها، فرآیند تامین مالی بنگاه ها به صورت پیوسته و در طول زنجیره های تامین و مبتنی بر جریان واقعی کالا و خدمات و با استفاده از ابزار های اعتباری مانند اوراق و فاینانس صورت خواهد گرفت.

25 دی 1400 18:6
کریمی بیرانوند مطرح کرد؛

مشاغل خانگی از تسهیلات ویژه برخوردار می شوند

سرپرست معاونت اشتغال و کارآفرینی وزارت گفت: برای حمایت از مشاغل خانگی که در دوران کرونا متضرر شده‌اند، با بانک‌های عامل وارد مذاکره شده و سعی می‌کنیم تسهیلات قابل توجه و مناسبی در نظر گرفته و بخش قابل توجهی از مشکلات این گروه را مرتفع کنیم.

25 دی 1400 8:26
از سوی بانک قرض الحسنه رسالت

شرایط دریافت وام قرض الحسنه ۳۰ میلیون تومانی اعلام شد

بانک قرض الحسنه رسالت به هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران عضو صندوق اعتباری هنر، تسهیلات قرض الحسنه ۳۰ میلیون تومانی پرداخت می‌کند.

20 دی 1400 18:29
طبق برآورد وزارت راه و شهرسازی

اقساط نهضت ملی مسکن برای اقشار پایین و متوسط اعلام شد

وزارت راه و شهرسازی، مبلغ اقساط ماهیانه طرح نهضت ملی مسکن برای اقشار کم‌درآمد در مناطق مختلف کشور را بین ۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان تا ۳ میلیون و۲۰۰ هزار تومان در نظر گرفته و مبلغ اقساط برای گروههای متوسط را بین ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تا ۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان برآورد کرده است.

18 دی 1400 21:20
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه ای خواستار شدند

مجوز مجلس به جهاد دانشگاهی برای تاسیس سازمان توسعه و سرمایه‌گذاری

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه ای به هیات امنای دانشگاه‌ها، موسسات آموزشی و پژوهشی، جهاددانشگاهی و پارک های علم و فناوری مجوز دادند که سازمان توسعه و سرمایه گذاری را تاسیس کنند.

15 دی 1400 15:13
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان:

پرداخت وام ۳۰ میلیون تومانی با این افراد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان، تخصیص اعتبار ۳۰ میلیون تومانی برای توسعه مشارکت‌های مردمی در طرح‌های آموزش و پیشگیری از مصرف موادمخدر را بسیار ناچیز عنوان کرد و گفت: با این مبلغ نمی‌توان آن‌گونه که باید در این حوزه فعالیت کرد.

13 دی 1400 22:20
سازمان اداری و استخدامی به بانک‌ها و سازمان ثبت احوال تاکید کرد

انتقاد از عملکرد بانک‌ها در ممنوعیت دریافت کپی مدارک احراز هویت

سازمان اداری و استخدامی به بانک‌ها و سازمان ثبت احوال تاکید کرد که دریافت کپی مدارک احراز هویتی ممنوع است.

12 دی 1400 18:9

اطلاعیه جدید درباره پرداخت تسهیلات به خبرنگاران

معاونت امور مطبوعاتی وزارت فرهنگ طی اطلاعیه‌ای، شرایط عضویت اصحاب رسانه در «سامانه جامع رسانه‌های کشور» و چگونگی بهره‌مندی اعضا از تسهیلات و خدمات جدید «صندوق اعتباری هنر» را توضیح داد.

12 دی 1400 14:7
معاون وزیر و مدیرعامل بیمه ایران اظهار کرد:

توانمندی جهاددانشگاهی در حوزه علوم انسانی و تأثیر آن در نیروی انسانی بیمه

بختیاری اظهار کرد: جهاددانشگاهی در حوزه علوم انسانی و آموزشی توانمندی‌های بسیاری دارد که این توانایی ها برای نیروهای انسانی بیمه مفید است.

8 دی 1400 19:28
درنشست شورای هماهنگی موسسات عامل

موافقت با پرداخت تسهیلات از محل منابع بازپرداختی تسهیلات اشتغال روستایی

درنشست شورای هماهنگی موسسات عامل با محور قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری ، مدیران چهار مؤسسه عامل، موافقت خود را با پرداخت تسهیلات از محل منابع بازپرداختی تسهیلات اشتغال روستایی مطابق با شیوه نامه تنظیم شده اعلام کردند واین موضوع به شعب استانی ابلاغ خواهد شد.

2 دی 1400 14:20

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟