تأمين اجتماعي

سازمان تامین اجتماعی

قانون بیمه بیکاری نیاز به اصلاح دارد

مدیرکل امور بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی گفت: قانون بیکاری باید اصلاح شود، زیرا صرفا برای مشمولان قانون کار تدارک دیده شده، وقتی با یک بحران مواجه می‌شویم قانون فعلی ظرفیت اجرا ندارد.

5 آبان 1399 9:45
مرکز آزمون جهاددانشگاهی اعلام کرد؛

اعلام نتایج آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی تا ۲۰ آبان

بنا بر اعلام مرکز آزمون جهاددانشگاهی، نتایج اولیه آزمون‌های استخدامی کشوری شرکت کار و تامین اجتماعی «متعلق به سازمان تامین اجتماعی»، نیروگاه‌های شیروان و شهید کاوه قاین و دهیاری‌های تابعه استان گیلان تا ۲۰ آبان ماه توسط مرکز آزمون جهاددانشگاهی اعلام می‌شود.

4 آبان 1399 20:31
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی

آخرین اخبار از بیمه قالیبافان و کارگران ساختمانی

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره آخرین وضعیت بیمه قالیبافان و کارگران ساختمانی، توضیحاتی داد.

3 آبان 1399 9:55
رئیس صندوق بیمه روستائیان و عشایر

قالیبافان فاقد بیمه از امروز بیمه می شوند

رئیس صندوق بیمه روستائیان و عشایر گفت: از امروز قالیبافانی که تحت پوشش هیچ پوشش بیمه‌ای نبودند تحت پوشش بیمه صندوق اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر قرار می‌گیرند.

30 مهر 1399 14:46
شریعتمداری :

3 هزار و 660 نفر به کادر درمان تامین اجتماعی اضافه می شوند

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت : در جذب و استخدام کادر درمان در تامین اجتماعی قرار است 3 هزار و 660 نفر استخدام شوندکه از این تعداد 2 هزار و 650 نفر کادر پرستاری هستند.

30 مهر 1399 14:35
دوم آبان برگزار می‌شود

آزمون استخدامی تامین اجتماعی توسط مرکز آزمون جهاد دانشگاهی کرمانشاه

رئیس سازمان جهاد دانشگاهی استان کرمانشاه از برگزاری آزمون استخدامی تامین نیروی انسانی شرکت کار و تامین متعلق به سازمان تامین اجتماعی با همکاری جهاد دانشگاهی در دوم آبان ماه خبر داد و گفت: این آزمون با مجوز ستاد ملی کرونا همزمان با سراسر کشور در استان کرمانشاه برگزار می شود.

29 مهر 1399 20:16
مدیر اجرایی آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی البرز

آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی در البرز برگزار می‌شود

مدیر اجرایی آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی البرز از برگزاری آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی همزمان با سراسر کشور در روز جمعه دوم آبان ماه خبر داد.

29 مهر 1399 20:11
حقوق پرستاران تأمین اجتماعی مشابه با وزارت بهداشت می‌شود

جذب ۲۶۵۰ پرستار جدید در سازمان تأمین اجتماعی

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از افزایش حقوق پرستاران این سازمان خبر داد و گفت: با توجه به اینکه وزارت بهداشت افزایش حقوق و دستمزد را اجرا کرده بود در سازمان تأمین اجتماعی نیز با موافقت شورای حقوق و دستمزد، افزایش حقوق‌ها از مهر اجرا شده و حقوق پرستاران سازمان تأمین اجتماعی مشابه با وزارت بهداشت خواهد بود.

29 مهر 1399 20:6
سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد

ضوابط «بیمه» نیروی کار ایرانی اعزامی به خارج از کشور اعلام شد

سازمان تامین اجتماعی به منظور بیمه کارکنان ایرانی دارای گواهینامه شغلی که در ارتباط با اجرای قراردادهای صدور خدمات فنی و مهندسی به خارج از کشور اعزام می‌شوند، حق بیمه قراردادها را بر اساس صورت مزد یا حقوق ماهیانه کارکنان محاسبه و مفاصاحساب قرارداد و یا پیمان را صادر می‌کند.

28 مهر 1399 14:2
رئیس موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی:

۵۸ درصد متقاضیان بیمه بیکاری مستاجر هستند

رئیس موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی گفت: ۵۸.۴ درصد متقاضیان بیمه بیکاری در کشور مستاجر و ۴۱.۶ درصد مالک هستند.

14 مهر 1399 10:42
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی خبر داد:

مقررات مشاغل سخت و زیان آور نیاز به تجدیدنظر دارد

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی بر لزوم انجام اصلاحات در قوانین و رویه‌های اجرایی این سازمان اشاره کرد و گفت: مقررات مربوط به بازنشستگی در مشاغل سخت و زیان‌آور نیازمند تجدیدنظر است. بخشی از مشاغل سخت و زیان‌آور درست و بر حق و بخشی نادرست و ناحق است که باید نسبت به اصلاح مقررات این حوزه در اسرع وقت اقدام شود.

14 مهر 1399 10:6

درج «سنوات سخت و زیان‌آور» در احکام بازنشستگان

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی از افزایش ۱۰ برابری اعتبار وسایل کمک پزشکی در آینده نزدیک خبر داد و گفت: مبالغ مربوط به وسایل کمک پزشکی را به قیمت اجناس معمولی بازار رسانده‌ایم و هزینه‌ها در موارد مختلف حدود ۱۰ برابر افزایش می‌یابد.

14 مهر 1399 9:54
شریعتمداری:

بازنگری ۲ هزار بخشنامه سازمان تامین اجتماعی

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی از اصلاح برخی بخشنامه های سازمان تامین اجتماعی برای تسهیل کار کارفرمایان خبرداد.

13 مهر 1399 8:59
امضای تفاهم نامه چهارجانبه، با موضوع شناسایی و درمان کودکان نیازمند کاشت حلزون و خدمات توانبخشی

اختصاص ۲۴ درصد از بودجه های وسایل توانبخشی به افراد دارای مشکل شنوایی

مراسم امضای تفاهم نامه چهارجانبه بین "سازمان بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی(ره)، بیناد شنوایی بخشی شفا و هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران با موضوع شناسایی و درمان کودکان نیازمند کاشت حلزون و خدمات توانبخشی مورد نیاز با اشاره به شعار امسال روز جهانی ناشنوایان بر تاکید مجدد رعایت حقوق ناشنوایان صبح امروز چ به گزارش بازارکار به نقل از روابط عمومی وامور بین الملل این سازمان، معاون وزیر و رییس سازمان بهزیستی کشوردراین مراسم که "سید مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) "، "دکتر مهدی یوسفی رییس هیات امناء صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران" و "دکتر محمد اجلوئیان مدیرعامل بنیاد خیریه شنوایی شفا (بخشش) " حضور داشتند با اشاره به شعار امسال روز جهانی ناشنوایان بر تاکید مجدد رعایت حقوق ناشنوایان گفت: درکشورما تاکید ویژه ای بر رعایت حقوق افراد دارای معلولیت شده است که بر این اساس قانون جامع حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت تصویب شد.

9 مهر 1399 14:25
رئیس اداره منابع انسانی تامین اجتماعی فارس:

برگزاری آزمون استخدامی تامین‌اجتماعی با همکاری جهاددانشگاهی

رئیس اداره منابع انسانی و پایش عملکرد اداره کل تامین اجتماعی فارس با اشاره به آغاز ثبت‌نام برای شرکت در آزمون استخدامی این سازمان، خاطرنشان کرد که این آزمون قرار است آبانماه امسال و با همکاری جهاددانشگاهی همزمان با سراسر کشور در فارس برگزار شود.

9 مهر 1399 13:24

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟