تأمين اجتماعي

نوربخش در مراسم امضای تفاهمنامه میان معاونت علمی و سازمان تامین اجتماعی خبرداد

توسعه فناوری‌های نوین برای کاهش مراجعات به سازمان تامین اجتماعی

رئیس سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به تدوین برنامه راهبردی پنج ساله در این سازمان گفت: براساس این برنامه امیدواریم که در آینده از طریق توسعه فناوری‌های نوین به جایی برسیم که کسی برای انجام امور خود به سازمان مراجعه نکند.

25 تير 1397 14:3
نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان:

سازمان تأمین اجتماعی در شرایط سخت اقتصادی از کارگران حمایت کند

نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان ضمن بیان اینکه وظیفه سازمان تأمین اجتماعی حرکت در راستای تأمین منافع بیمه‌شدگان است، گفت: این سازمان در شرایط سخت اقتصادی از کارگران حمایت کند.

23 تير 1397 14:31

دولت زمینه بازنشستگی 30 هزار روستایی را فراهم کرد

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی، روستائیان و عشایر گفت: در راستای برنامه های حمایتی دولت از اقشار آسیب پذیر برای نخستین بار امسال 30 هزار نفر از روستائیان کشور حکم بازنشستگی خود را از این صندوق دریافت می کنند.

19 تير 1397 10:40

مشکلات بیمه‌ای قالی‌بافان تمامی ندارد

طی سال‌های اخیر 287 نفر از بیمه‌شدگان قالی‌باف شهرستان آستارا به دلایل مختلف از چرخه بیمه‌ای تأمین اجتماعی خارج شده‌اند که خروج از چرخه بیمه‌ای در وضعیت معیشتی و رفاهی هنرمندان صنایع‌دستی این شهرستان تأثیر منفی گذشته و اکثر آن‌ها نسبت به این اقدام تأمین اجتماعی گله‌مند هستند.

19 تير 1397 9:32
رئیس کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی:

۶۰ درصد از بازنشستگان تامین اجتماعی حداقل بگیر هستند

رئیس کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی با اشاره به اینکه ۶۰ درصد از بازنشستگان تامین اجتماعی حداقل بگیر هستند، گفت: اجرای قانون همسان سازی حقوق مستمری بگیران از خواسته های بازنشستگان است.

19 تير 1397 8:22

آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی در ۵ استان برگزار شد

مدیرکل امور اداری سازمان تامین اجتماعی از برگزاری آزمون استخدامی منطقه‌ای برای جذب نیروی انسانی مورد نیاز در مراکز درمانی در استانهای فارس، کردستان، کرمانشاه، سمنان و اصفهان خبر داد.

16 تير 1397 12:21
مدیر کل امور اتباع خارجه سازمان تامین اجتماعی:

امکان رد شدن سابقه بیمه‌‌ای برای دانشجویان بورسیه و غیربورسیه

مدیر کل امور اتباع خارجه سازمان تامین اجتماعی از امکان رد شدن سابقه بیمه‌ای برای دانشجویان خارج از کشور خبر داد.

16 تير 1397 11:44
مدیر عامل تامین اجتماعی خبر داد

اعطای تسهیلات بدون بهره به بازنشستگان از مرداد

مدیر عامل تامین اجتماعی از پرداخت تسهیلات بدون بهره ۴ میلیون تومانی به بازنشستگان از مرداد ماه سال جاری خبر داد و گفت: بخشنامه مربوط به طرح مشوق های اشتغال به واحدهای اجرایی تامین اجتماعی سراسر کشور ابلاغ شده و کارفرمایان در صورت جذب نیروی جدید فارغ التحصیل دانشگاهی با حداکثر ۳۴ سال سن از معافیت های پرداخت حق بیمه برخوردار می شوند.

16 تير 1397 9:35
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی:

استقبال کارفرمایان از قانون بخشودگی جرائم بیمه ای

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از ثبت درخواست بخشودگی جرائم بیمه‌ای بیش از ٥٠ هزار کارگاه در سطح کشور خبرداد و گفت: از طرح بخشودگی جرائم بیمه‌ای کارفرمایان خوش حساب استقبال خوبی شده است.

12 تير 1397 9:24

دستور اداری مشوق‌های اشتغال به واحدهای اجرایی تأمین اجتماعی ابلاغ شد

براساس دستور اداری صادر شده از سوی مدیرعامل سازمان تامین‌اجتماعی کلیه کارفرمایان کارگاههای مشمول این دستوراداری درصورت به‌کارگیری نیروی کار جدید از مشوق بیمه ای (معافیت از پرداخت ٢٠درصد حق بیمه سهم کارفرما) حداکثر تا پایان سال ٩٧ برخوردار می‌شوند.

10 تير 1397 12:13
توسط مدیرعامل سازمان تامین‌ اجتماعی انجام گرفت

ابلاغ معافیت بیمه‎ای کارفرمایانی که کاروزر استخدام کنند

بر اساس ابلاغیه مدیرعامل سازمان تامین‌ اجتماعی کلیه کارفرمایان کارگاه‌های مشمول درصورت به‌کارگیری نیروی کار جدید از مشوق بیمه‌ای (معافیت از پرداخت ۲۰درصد حق بیمه سهم کارفرما) حداکثر تا پایان سال ۹۷ برخوردار می‌شوند.

9 تير 1397 14:29
مدیرکل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد:

مهلت بهره مندی کارفرمایان از طرح بخشودگی جرایم تا 10 تیر است

مدیرکل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: کارفرمایانی که دارای بدهی معوق حق بیمه به این سازمان هستند، تا دهم تیر سال جاری فرصت دارند با مراجعه به شعب تامین اجتماعی و پرداخت یا تقسیط بدهی خود، از مزایای بخشودگی جرایم بیمه ای بهره مند شوند.

9 تير 1397 12:46

افزایش ساعت کاری شعب تامین اجتماعی در 9 و 10 تیر

شعب سازمان تامین اجتماعی در سراسر کشور در روزهای نهم و دهم تیر سال جاری تا ساعت ٢٠ آماده ارائه خدمت به متقاضیان بهره‌مندی از قانون بخشودگی جرائم بیمه‌ای کارفرمایان خوش حساب هستند.

9 تير 1397 10:41

حق بیمه قرارداد سالانه 300 هزار شغل را از بین می­‌برد

مسئولان سازمان تامین اجتماعی با دادن آدرس‌­های غلط به نمایندگان مجلس قصد دارند طرح مجلس برای حذف برخی از موانع فضای کسب و کار مانند حق بیمه قرارداد را منحرف کنند و عملا مانع رونق تولید و اشتغال شوند.

9 تير 1397 9:24
معاون بیمه ای تامین اجتماعی:

کارفرمایان برای استفاده از طرح بخشودگی جرائم اقدام کنند

معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی گفت: براساس مصوبه هیات وزیران آخرین مهلت استفاده از تسهیلات در قانون بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب ١٠ تیرماه جاری است و از تمامی کارفرمایان دارای بدهی دعوت می شود که از فرصت باقی مانده استفاده کنند.

6 تير 1397 11:49

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

آیا مایل به شرکت درطرح کارورزی که توسط دولت اعلام شده هستید؟