تأمين اجتماعي

نشست نقش تامین اجتماعی در هزینه های کسب و کار برگزار می شود

نشست نقش تامین اجتماعی در هزینه های کسب و کار امروز برگزار می شود.

25 فروردين 1400 12:58
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی:

پزشکان غیرطرف قرارداد می‌توانند نسخه الکترونیک صادر کنند

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی: پزشکان و مراکز غیرطرف قرارداد، مانند پزشکان طرف قرارداد می‌توانند با ثبت نام در سامانه ep.tamin.ir برای نسخه نویسی الکترونیک برای بیمه شدگان اقدام کنند.

25 فروردين 1400 12:47

پرداخت حقوق فروردین ماه بازنشستگان تامین اجتماعی با احتساب افزایش ۳۹ درصدی مستمریها

متناسب‌سازی حقوق و افزایش سالانه مستمریهای (فروردین ماه) بازنشستگان و مستمری‌بگیران تامین اجتماعی بر اساس مواد ۹۶ و ۱۱۱ تا پایان فروردین ماه سال ۱۴۰۰ پرداخت می‌شود.

23 فروردين 1400 18:42
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی:

میانگین افراد زیر پوشش تأمین اجتماعی استان 11 درصد بیشتر از میانگین کشوری است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی با اشاره به اینکه این استان به پایتخت صنعت کشور شهرت دارد و جمعیت کارگری آن با 3000 واحد تولیدی فعال قابل ملاحظه است، گفت: میانگین افراد زیر پوشش خدمات سازمان تأمین اجتماعی در کشور 54 درصد است، در حالی که این شاخص برای استان مرکزی 65 درصد است و 11 درصد از میانگین کشور بیشتر است.

23 فروردين 1400 14:1

ثبت‌نام بیمه تأمین اجتماعی دانشجویان دستیاری و دکترای تخصصی هفته آینده آغاز می‌شود

صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت در نشست کارشناسانه تامین اعتبار ۳ طرح "بیمه تامین اجتماعی"، بیمه تکمیلی و وام دانشجویان دستیاری علوم پزشکی از قرار داده شدن پیش‌نویس ثبت‌نام بیمه تامین اجتماعی در هفته آینده بر روی سایت صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت خبر داد و گفت: در خصوص تعداد دانشجویانی که تحت پوشش این بیمه قرار خواهند گرفت، برآورد انجام شده ۱۵ هزار نفر است.

23 فروردين 1400 11:30
اطلاعیه مهم تأمین اجتماعی درباره افزایش حقوق بازنشستگان

مابه‌التفاوت برخی از متوسط بگیران به‌زودی پرداخت می‌شود

وزیر تعاون: احکام جدید درباره بخشی از متوسط بگیران سازمان تامین اجتماعی با اشکالات فنی مواجه شده است که قرار شد به زودی این مشکل برطرف شده و مابه التفاوت آن برای این بخش از بازنشستگان واریز شود.

22 فروردين 1400 16:17
از سوی سازمان تامین اجتماعی ابلاغ شد

بخشودگی جرایم کارفرمایان واحد‌های تولیدی، صنعتی، معدنی و خدماتی و اصناف

بخشنامه بخشودگی جرایم کارفرمایان واحد‌های تولیدی، صنعتی، معدنی و خدماتی و اصناف از سوی سازمان تامین اجتماعی صادر و ابلاغ شد.

18 فروردين 1400 12:45

حذف دفترچه ‌بیمه‌های تامین اجتماعی چه مشکلاتی ایجاد کرده است؟

اتلاف وقت و انتظار در صف‌های داروخانه‌ها و مطب‌ها، ضعیف بودن زیر ساخت‌های اینترنتی، عدم همکاری برخی ‌از پزشکان و داروخانه‌ها،پرداخت آزاد هزینه ویزیت و دارو و... از جمله مهمترین مشکلات اجرای طرح حذف دفترچه‌های بیمه تامین اجتماعی است.

24 اسفند 1399 12:39
لزوم توجه به زیرستخت های الکترونیکی؛

حذف دفترچه‌های کاغذی طرحی شتابزده و دستوری!

طرح حذف دفترچه‌های درمانی و دریافت خدمات با کارت ملی در حوزه بهداشت و درمان توسط سازمان تأمین اجتماعی کلید خورده است بدون این‌که زیرساخت‌ها برای ارائه الکترونیکی خدمات درمانی فراهم شود. تغییر نام در شناسنامه شرایط قانونی خاص خود را دارد که متقاضیان با توجه به این شرایط می‌توانند برای تغییر اسم خود در شناسنامه اقدام کنند. کارشناسان وکیل‌آنلاین در این مورد توضیح داده‌اند.

19 اسفند 1399 10:59
تعدیل نیرو؛

کابوس ۶ هزار شاغلِ "کارگزاری‌های تامین اجتماعی"

کارکنان کارگزاری‌های تامین اجتماعی از سال‌ها پیش به دنبال تبدیل وضعیت استخدامی خود بودند اما رفاه و امنیت شغلی آنها پیش از حرکت شتابان قطار خدمات الکترونیک دیده نشده بود.

18 اسفند 1399 13:26
مدیر کل راهبری آموزشی سازمان فنی و حرفه ای کشور در بازید از غرفه جهاد دانشگاهی در نمایشگاه ایران جابکس عنوان کرد:

ترس از تامین اجتماعی یکی از مشکلات بنگاه های اقتصادی برای جذب مهارت آموزان است

مدیر کل راهبری آموزشی سازمان فنی و حرفه ای کشور در بازدید از غرفه معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی گفت: ترس کارفرمایان از تامین اجتماعی یکی از مشکلات بنگاه های اقتصادی برای جذب مهارت آموزان است.

14 اسفند 1399 19:35
تامین اجتماعی:

دفترچه و کارت جدیدی جایگزین دفترچه بیمه‌ها نمی‌شود

تامین اجتماعی: دفترچه و کارت جدیدی جایگزین دفترچه بیمه‌ها نمی‌شود/ بازنشستگان فریب نخورندسازمان تامین اجتماعی با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: صدور دفاتر درمانی سازمان تامین اجتماعی در شعب و کارگزاری های این سازمان از اول اسفند متوقف شده است و هیچ دفترچه و یا کارت جدیدی جایگزین دفاتر درمانی فعلی نمی شود.

11 اسفند 1399 12:9
ترکاشوند

چرا تجمع می کنیم؟

می گویند چرا بازنشستگان تامین اجتماعی این روزها تجمع می کنند؛ یک روز دربرابر ساختمان تامین اجتماعی؛ یک روز مقابل مجلس ویک روز دربرابر دفاتر نمایندگان وادارات تامین اجتماعی!

4 اسفند 1399 14:47
مصطفی سالاری

پزشکان الزامی برای نسخه نویسی الکترونیکی ندارند

پزشکان الزامی برای نسخه نویسی الکترونیکی ندارندمدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: ضریب نفوذ نسخه نویسی الکترونیک تا کنون پیشرفت خوبی داشته، با این وجود الزامی برای نسخه نویسی الکترونیک ایجاد نکردیم.

28 بهمن 1399 13:1
مدیرکل درمان غیر مستقیم سازمان تامین اجتماعی خبر داد؛

حذف دفترچه بیمه تامین اجتماعی از یکم اسفند ۹۹

مدیرکل درمان غیرمستقیم سازمان تأمین اجتماعی گفت: فرد بیمه شده در صورت نداشتن کارت ملی، می‌تواند با ارائه شماره شناسنامه و شماره ملی از خدمات تأمین اجتماعی بهره‌مند شود.

23 بهمن 1399 9:14

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟