زنان

معاون اشتغال کمیته امداد امام:

یک‌سوم بیکاران کشور، مخاطب کمیته امداد هستند

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) با بیان اینکه متاسفانه یک سوم کل بیکاران کشور، مخاطب کمیته امداد هستند، گفت: محور کلیدی ما در اقتصاد مقاومتی، تقویت اقتصاد خانواده به معنای فقرزدایی است.

25 دی 1398 15:58

سهم اشتغال زنان در واحدهای تولیدی قزوین رعایت نمی‌شود

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: واحدهای تولیدی مکلفند که پس از دریافت تسهیلات رونق تولید به اشتغالزایی زنان سرپرست خانوار اقدام کنند که این موضوع در این استان به خوبی رعایت نمی‌شود.

24 دی 1398 14:30
مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران خبرداد

تربیت آتش نشان زن

مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران با اعلام اینکه پس از آموزش دوره ایمنی مقدماتی(سطح C)، به ۴۸۰۰ نفر از زنان شهروند و شاغل در شهرداری تهران، آموزش سطح پیشرفته تر B به پرسنل حوزه بانوان شهرداری شروع شده است، گفت: در نظر داریم با ادامه این طرح در هر یک از مجموعه های شهربانو، حداقل یک آتش نشان زن داشته باشیم.

24 دی 1398 12:35

بانک‌های قزوین ۱۹۰ فقره تسهیلات به مددجویان بهزیستی پرداخت کردند

مدیرکل بهزیستی قزوین گفت: ۱۹۰ فقره تسهیلات اشتغال امسال از محل ب تبصره ماده ۱۶ قانون بودجه سال ۹۸ توسط بانک‌های استان قزوین به مددجویان بهزیستی پرداخت شده است.

19 دی 1398 13:36
:

انتقاد معاون کمیته امداد قزوین از پرداخت تسهیلات اشتغال به مددجویان

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان قزوین گفت: آمار پرداخت تسهیلات اشتغال به مددجویان کمیته امداد قزوین در قالب بند ب تبصره ۱۶ قانون بودجه سال ۹۸، رتبه آخر کشور را به خود اختصاص داده است.

19 دی 1398 13:31

امضای تفاهم‌نامه مشترک توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار

تفاهم نامه مشترک در راستای اجرای طرح توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار مبتنی بر الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی استان بوشهر فی‌مابین سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاددانشگاهی بوشهر و پیشران های طرح منعقد شد.

19 دی 1398 9:20
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید اعلام کرد

زنان سرپرست خانوار در اولویت حمایت صندوق

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید اجرای طرح "هر روستا یک محصول" را موجب سوق دادن روستاها به سمت اشتغالزایی دانست و حمایت از زنان سرپرست خانوار را از اولویتهای صندوق برشمرد.

17 دی 1398 11:5
در بیست‌و سومین «کافه‌محفل» مطرح شد:

اهمیت آشنایی با نقش مسائل حقوقی در موفقیت استارت‌آپ‌ها

بیست‌و سومین دورهمی کسب‌وکارهای نوپای قرآنی با عنوان «کافه‌محفل»، با ارائه عطیه قائمی، مسائل حقوقی‌ استارت‌آپ‌ها را مورد بحث و بررسی قرار داد.

16 دی 1398 18:33

10 هزار شغل بنیاد برکت برای زنان سرپرست خانوار

بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) از زنان سرپرست خانوار که متقاضی اشتغال یا دارای طرح‌های کارآفرینی هستند حمایت می‌کند.

15 دی 1398 15:45
معاونت امور زنان ریاست جمهوری

تکذیب حذف بیمه زنان سرپرست خانوار در بودجه 99

حذف بیمه زنان سرپرست خانوار در بودجه ۹۹ کذب است.

15 دی 1398 15:7

اشتغال ۷۰۰ نفر در روستای جهانی خراشاد در رشته حوله‌بافی

دهیار روستای جهانی خراشاد در خراسان جنوبی گفت: «۷۰۰ نفر در این روستا مشغول هنر توبافی (حوله‌‌بافی) هستند و تولیدات آنها نیازمند حضور در بازارهای مختلف ملی و بین المللی است.»

14 دی 1398 19:26
معاون مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی در برنامه زنده تلویزیونی خبر داد:

تامین جهیزیه مددجویان بهزیستی تا پایان خرداد ماه ۹۹

معاون مشارکتهای مردمی،موسسات،توانمند سازی وامورمجلس سازمان بهزیستی با اشاره به ادامه فعالیت این پویش تا ۱۵دی ماه و تمدیدآن تا پایان دی ماه جاری، اظهار امیدواری کرد که تمامی افراد تحت پوشش تا پایان امسال و در نهایت تا خرداد ماه سال آینده، جهیزیه خود را دریافت کنند.

14 دی 1398 10:50
مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی:

آموزش گامی مؤثر در مسیر توانمندسازی است

مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی گفت: طی ۹ ماهه سال‌جاری ۳۵۶۱ مددجوی تحت حمایت از آموزش‌های مهارت آموزی، پایدارسازی و مقدماتی اشتغال بهره‌مند شدند.

9 دی 1398 15:4

بازدید از بازارچه زنان کار آفرین بوشهر

زنان به عنوان گروهی در حاشیه، همواره با اراده و پشتکار مداوم خود نشان داده‌اند که می‌توانند موانع را کنار زده و حتی با وجود کلیشه‌های رایج در جامعه، در بسیاری زمینه‌ها از جمله اشتغال و استقلال مالی خوش بدرخشند.

9 دی 1398 8:40

از نهضت درونی تا نهضت سوادآموزی و کارآفرینی

زنان بسیاری از طریق نهضت سواد آموزی باسواد شدند، سختی‌ها و تلخی‌های راه سبب نا امیدی آنها نشد، بسیاری از آنها به پیشرفت‌ها و موفقیت‌های بزرگی رسیدند و حالا تجارب خود را در اختیار جوان‌ترها قرار می‌دهند.

8 دی 1398 11:43

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟