زنان

دختران مجرد، مشمول بیمه زنان خانه‌دار هستند

مدیرکل تامین‌اجتماعی استان زنجان گفت: دختران مجرد، مشمول بیمه زنان خانه‌دار هستند.

19 آذر 1397 15:38
معاون رئیس جمهور:

توانمندسازی زنان از اولویت های برنامه ششم توسعه است

معاون رییس جمهور در حوزه زنان و امور خانواده گفت: توانمندسازی خانواده ها به ویژه زنان در عرصه های مختلف از اولویت های دولت در برنامه ششم توسعه است.

17 آذر 1397 15:0

چرا حقوق زنان را قطره چکانی می‌دهند؟

عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه در اواخر امسال انتخابات شورا یاریها برگزار خواهد شد گفت: زنان در این زمینه مسئولند چراکه باید کمک کنند چهره شهر تغییر کند. ما بیش از ۵۰۰۰ زن شهید داریم که به ندرت کوچه‌ها به اسم آنها نام گذاری شده است.

17 آذر 1397 14:25
یک فعال حوزه زنان

تعارض «برابری اشتغال» زنان با موضوع نفقه چگونه تبیین می‌شود

یک فعال حوزه زنان گفت باید پرسید آیا ابتکار و همفکرانش با مطرح کردن بحث «برابری اشتغال» به دنبال این هستند که تامین نیمی از مخارج زندگی برعهده زنان گذاشته شود و قصد دارند در این زمینه قانون تصویب کنند؟

14 آذر 1397 11:24
رئیس سازمان بهزیستی کشور خبر داد

رایزنی وزیر رفاه با نوبخت برای تخصیص اعتبارات ویژه معلولان

رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: قانون جامع حمایت از حقوق معلولان باید اجرا شود، به همین منظور وزیر رفاه با رئیس سازمان برنامه و بودجه جلسه‌ای برگزار کرد تا برای اجرای این قانون، منابع لازم در اختیار بهزیستی قرار داده شود.

12 آذر 1397 12:25
ابتکار:

نقش‌آفرینی تشکل‌ها نیازمند توانمندسازی است

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: جلب مشارکت مردم با بسیج اجتماعی و آموزش همراه است که این مساله بسیار اهمیت دارد و از دیرباز کارهای بسیاری مانند امدادرسانی و خیریه‌ها انجام‌گرفته که تأثیر بسزایی داشته اما نقش‌آفرینی تشکل‌ها بازهم نیازمند توانمندسازی لازم در جامعه است.

23 آبان 1397 9:17

پرداخت تسهیلات بانکی با سود کم به طرح‌های اقتصادی زنان

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: دولت در قالب طرح‌های بازآفرینی توجهی جدی به تامین مسکن زنان سرپرست خانوار دارد.

21 آبان 1397 14:27
معاون رئیس جمهور خبر داد:

ارائه تسهیلات اشتغال آفرینی به زنان سرپرست خانوار

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: ارائه تسهیلات ایجاد اشتغال مربوط به زنان و به خصوص زنان سرپرست خانوار شهری و روستایی آغاز شده است.

21 آبان 1397 12:57
معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان تأکید کرد:

جایگاه شغلی بانوان کارمند با مرخصی زایمان به خطر نیفتد

معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان با تأکید بر لزوم حمایت از جایگاه شغلی بانوان کارمند گفت: مرخصی زایمان بانوان کارمند باعث به خطر افتادن جایگاه شغلی آن‌ها نشود.

15 آبان 1397 8:59

بانوان سیستان و بلوچستان؛ 75 درصد متقاضیان اشتغال روستایی

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: هر استان مجاز است یک و نیم برابر اعتبار تخصیصی طرح به سامانه کارا معرفی کند، برای جذب تسهیلات اشتغال روستایی 75 درصد متقاضیان خانم ها و 25 درصد آقایان هستند، این تسهیلات در قالب رسته ها پرداخت می شود.

14 آبان 1397 10:51

ًدولت برای ارائه تسهیلات از زنان روستایی صنایع‌دستی‌کار درخواست سند ملکی و چک می‌کند

عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه دولت برای ارائه تسهیلات از زنان روستایی صنایع‌دستی‌کار درخواست سند ملکی و چک می‌کند، گفت: باید از آن‌ها پرسید یک زن روستایی چطور می‌تواند این درخواست‌ها را اجابت کنند؟!

12 آبان 1397 10:42
مدیرکل تامین اجتماعی غرب تهران؛

شروط بیمه زنان خانه دار

نحوه اجرایی شدن بیمه زنان خانه دار، معافیت های بیمه ای و تسهیلات برای کارگاه های بحران زده و مشاغل سخت و زیان آور از جمله مواردی مطرح شده از سوی مدیرکل تامین اجتماعی غرب تهران است.

5 آبان 1397 11:7
با دستور مدیرعامل تامین اجتماعی

اجرای دادنامه‌های بدوی دیوان عدالت اداری درباره افزایش مرخصی زایمان صادر شد

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی دستور داد پس از ابلاغ دادنامه‌های صادره از شعب بدوی دیوان عدالت اداری درباره افزایش مرخصی زایمان به این سازمان، چنانچه بیمه شده حائز شرایط قانونی باشد، نسبت به اجابت خواسته شُکات اقدام و از ثبت دادخواست تجدیدنظر خودداری گردد.

28 مهر 1397 15:55
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره):

ایجاد اشتغال برای مددجویان اولویت کمیته امداد است

رئیس کمیته امداد با بیان اینکه توانمند سازی مددجویان از طریق اشتغال، اولویت این نهاد است، گفت: مددجویانی که تسهیلات اشتغال‌زایی را دریافت کرده‌اند تا زمانی که به درآمد پایدار برسند، تحت حمایت کمیته امداد باقی خواهند ماند.

28 مهر 1397 13:17
معاون منابع انسانی قوه قضاییه:

شرکت خانم‌ها در آزمون قضاوت کمتر از ۳۰ درصد است

معاون منابع انسانی قوه قضاییه اعلام کرد: شرکت خانم‌ها درآزمون قضاوت کمتر از ۳۰ درصد است و بالای ۷۰ درصد شرکت اقایان را داشتیم.

28 مهر 1397 10:27

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

آیا مایل به شرکت درطرح کارورزی که توسط دولت اعلام شده هستید؟