زنان

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار خبر داد

آموزش زبان به زنان بلوچ برای توانمندی در ارائه هنر اصیل به بازارهای جهانی

مدیر منطقه آزاد با اشاره به برگزاری جشنواره بین المللی مد و لباس فجر و ارتباط صنعتگران بومی سوزن دوزی منطقه با اساتید و صنعتگران بین المللی گفت: به دنبال توانمندسازی زنان بلوچ در یادگیری زبان بین المللی برای ارائه هنر اصیل خود به بازارهای جهانی هستیم.

29 بهمن 1397 8:39

سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده استان ها رونمایی می شود

مدیرکل برنامه ریزی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده استان های کشور در آینده نزدیک رونمایی خواهد شد.

28 بهمن 1397 18:22

معاون رئیس‌جمهور در رشت: سهم بانوان از پست‌های مدیریتی ۳۰ درصد افزایش می‌یابد

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با بیان اینکه ۴۱ درصد از کارمندان دولت را بانوان تشکیل می‌دهند گفت:‌ تا سال ۱۴۰۰ سهم بانوان از پست‌های مدیریتی باید ۳۰ درصد افزایش پیدا کند.

27 بهمن 1397 17:42

ابتکار: دولت برنامه‌ریزی گسترده‌ای برای توان ‌افزایی زنان دارد

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: دولت دوازدهم، نگاهی راهبردی و برنامه ریزی گسترده ای برای توان افزایی اقتصادی بویژه در مورد بانوان دارد.

27 بهمن 1397 16:29

همکاری دفاتر گردشگری چین با استان کرمان

رئیس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی استان کرمان گفت: تعدادی از مدیران گردشگری چین به کرمان سفر کرده و دو روز در استان خواهند بود که برخی از این دفاتر گردشگری با ایران کار کرده و برخی نخستین بار است که با کرمان کار می‌کنند.

27 بهمن 1397 14:49
اصلاح الگوی مشاغل خانگی

اشتغال‌زایی برای۶هزارزن سرپرست خانوار

رئیس دبیرخانه ستاد مشاغل خانگی، از بازنگری در «الگوی توسعه مشاغل خانگی»خبرداد و گفت: در قالب الگوی جدید، از سال آینده اشتغال زایی برای ۶ هزار زن سرپرست خانوار در ۲۱ استان کشور کلید می‌خورد.

27 بهمن 1397 13:57
محمودی خبرداد:

احیای بیمه قالیبافان، زنان سرپرست‌خانوار و رانندگان در بودجه ۹۸

عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۹۸ در مجلس، از تخصیص ردیفی در لایحه بودجه ۹۸ برای احیای بیمه قالیبافان، زنان سرپرست‌خانوار معسر و رانندگان به منظور رفع مشکلات آنها خبر داد.

27 بهمن 1397 13:35

اعلام آمادگی دفاتر امور بانوان برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی زنان

مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده، حمایت از زنان تولید کننده با شناسایی واحدهای تولیدی و بنگاه‌های اقتصادی مشکل دار سطح کشور و اقدام لازم برای احصاء و رفع مشکلات آن‌ها پیرو دستور ویژه وزیر کشور را خواستار شد.

27 بهمن 1397 11:41
دبیر هشتمین جشنواره مد و لباس فجر:

طراحان داخلی برای گردش مالی ۵۰هزار میلیاردی پوشاک دست به کار شوند

دبیر هشتمین جشنواره مد و لباس فجر با تاکید براینکه پوشاک یکی از بهترین عناصر فرهنگی برلی انتقال سبک زندگی ایرانی اسلامی است گفت: باید بازار ۵۰ هزار میلیاردی پوشاک را در داخل کشور مدیریت کنیم.

27 بهمن 1397 9:53
طبق بخشنامه بیمه زنان خانه‌دار؛

دختران مجرد مشمول بیمه زنان خانه‌دار می‌شوند

تمامی زنان ۱۸ تا ۵۰ سال می‌توانند با مراجعه به شعب تأمین اجتماعی سراسر کشور از حمایت‌های مقرر در قانون بیمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد بهره‌مند شوند.

27 بهمن 1397 9:23
ابتکار مطرح کرد؛

۴۲ درصد تسهیلات طرح مشاغل روستایی در اختیار زنان

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور گفت: میزان مشارکت اجتماعی و اشتغال زنان در ایران بالاست اما به دلیل فقدان ثبت رسمی مشاغل شاهد پایین بودن رتبه ایران در شاخص شکاف جنسیتی هستیم.

24 بهمن 1397 18:38
شریعتمداری خبر داد؛

طراحی سامانه‌ای از اطلاعات زنان سرپرست خانوار

وزیر رفاه از طراحی سامانه‌ای از اطلاعات زنان سرپرست خانوار برای استفاده آن‌ها از خدمات سازمان‌های حمایتی خبر داد و گفت: امیدواریم در حداقل زمان ممکن اطلاعات جامع این قشر را داشته باشیم.

24 بهمن 1397 8:3
قائم‌مقام وزیر آموزش و پرورش

دفتر امور زنان آموزش و پرورش در ساختار جدید به «مرکز» ارتقاء‌ می‌یابد

قائم‌مقام وزیر آموزش و پرورش گفت:‌ دفتر امور زنان وزارت آموزش و پرورش در قالب یک «مرکز» در ساختار جدید این وزارتخانه، فعالیت‌های خود را قوام می‌بخشد.

23 بهمن 1397 13:25
معاون صنایع دستی خبر داد

بیمه 400 هزار هنرمند و صنعت‌گر توسط سازمان صنایع دستی

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی گفت: تدوین دستورالعمل و آیین نامه های قانون حمایت از هنرمندان و صنعتگران صنایع دستی در حال انجام است.

14 بهمن 1397 14:5
معاون رئیس جمهور:

۷۵ درصد از صنایع دستی کشور توسط بانوان تولید می‌شود

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با اشاره به به اهمیت تقویت صنایع دستی برای بهبود وضعیت اشتغال، گفت: ۷۵ درصد از صنایع دستی کشور توسط بانوان تولید می‌شود.

13 بهمن 1397 18:9

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

آیا مایل به شرکت درطرح کارورزی که توسط دولت اعلام شده هستید؟