كارگري

بسته یک میلیاردی دولت برای ایجاد اشتغال

طاهری گفت:دولت در نظر دارد با اختصاص یک میلیارد دلار،پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام را دوباره وارد فاز اجرایی کند.بسته یک میلیاردی دولت برای ایجاد اشتغالغلامحسین طاهری کارشناس اقتصادی درگفت وگو با خبرنگار گروه اقتصاد وانرژی باشگاه خبر نگاران جوان اظهار کرد:با تحلیل مناسب از وضعیت اقتصادی کشور و راهبردهای درست می توانیم به مقابله با تحریم ها برویم .

27 شهريور 1397 10:14

سایه سنگین برخی تصمیمات بر فضای کسب و کار

معاون وزیر صنعت با اشاره به تبعاتی که برخی تصمیمات کنونی در اقتصاد برای فضای کسب و کار ایجاد کرده است، گفت: فاز دو طلای زرشوران ظرف دو هفته آینده عملیاتی می‌شود.

27 شهريور 1397 9:56

آیا به کارگرانی که ترک کار کنند، مزایای پایان کار و حق سنوات تعلق می‌گیرد؟

با رای هیات عمومی دیوان عدالت اداری به کارگرانی که ترک کار می‌نمایند، اعم از آنکه دارای قرارداد کار دائم یا قرارداد کار مدت موقت باشند، مزایای پایان کار یا حق سنوات تعلق می‌گیرد.

27 شهريور 1397 9:26

کارآفرینی و اشتغالزایی با تولید قارچ

کارآفرین فیروزآبادی با فعالیت تولیدی در عرصه پرورش قارچ موفق شده است در عرض ۱۰ سال کارگاه کوچک خود را به چهار کارگاه توسعه دهد و برای چندین نفر اشتغالزایی کند.

27 شهريور 1397 9:14

لزوم ارائه مهلت برای رفع اشکالات، پیش‌از فیلتر شدن سایت‌های اینترنتی اشتغال‌آفرین

شورای عالی فضای مجازی تصویب کرد: چنانچه سایت‌های اینترنتی مرتکب تخلف یا تخلفاتی شوند که قوه قضائیه تشخیص دهد لازم است با آن‌ها برخورد شده و یا فیلتر شوند؛ به منظور صیانت از اشتغال، پیش از هر برخوردی، به آنها فرصت رفع اشکالات مدنظر قوه قضائیه داده شود و اگر اشکالات برطرف نشد، برخورد قانونی انجام شود.

27 شهريور 1397 8:50
واکنش وزارت کار به گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس؛

رسمی کردن تدریجی مشاغل غیررسمی

وزارت کار با اشاره به اینکه در کشورهای در حال خروج از رکود،بخشی از اشتغال جدید ممکن است ناقص و غیررسمی باشد اعلام کرد:سیاستهای دولت در راستای هدایت تدریجی شاغلان غیررسمی به اشتغال رسمی است.

27 شهريور 1397 8:35

«جستجوی شغل» دومین عامل مهاجرت

جمعیت مهاجر کشور در سال گذشته ۶۸۴ هزار نفر بود که «جستجوی شغل» دومین عامل مهاجرت بوده است.

27 شهريور 1397 8:2

تشکیل تعاونی از راهکارهای ایجاد اشتغال در مناطق محروم گیلان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: تلاش می‌کنیم تا از راه‌هایی همچون تشکیل تعاونی ها و یا استفاده از توان سرمایه‌گذاران زمینه ایجاد اشتغال را در مناطق محروم فراهم کنیم.

26 شهريور 1397 15:46
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد:

ضرورت تحقق آموزش اشتغال محور برای بهبود یافتگان مواد مخدر

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تحقق آموزش اشتغال محور برای بهبود یافتگان مواد مخدر استان مورد تاکید است.

26 شهريور 1397 14:28
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس خواستار شد:

تسریع در اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در نامه ای به وزرای صنعت، معدن و تجارت و تعاون، کار و رفاه اجتماعی درخواست کرد تا برنامه زمانبندی برای منع همکاری بازنشستگان با این مجموعه سریعا اجرایی شود.

26 شهريور 1397 14:26

31 زنجانی در اجرای طرح کاروزی صاحب شغل شدند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: از بین یک هزار و 810 متقاضی واجد شرایط شرکت در طرح کاروزی در این استان، 116 فقره قرارداد منعقد شد که تا پایان مرداد امسال 31 نفر توانستند از این طریق جذب بازار کار شوند.

26 شهريور 1397 13:15
سرپرست معاونت اشتغال و خودکفایی کمیته امداد تشریح کرد

نبود «بازار» برای عرضه کالاهای تولیدی، مشکل مددجویان در حوزه اشتغال

سرپرست معاونت اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان تهران مهم‌ترین مشکل مددجویان در حوزه اشتغال و کارآفرینی را نبود «بازار» برای عرضه کالاهای تولیدی آنها دانست.

26 شهريور 1397 13:12

کارگروه اشتغال تالش اجرای 12 طرح را تصویب کرد

معاون برنامه ریزی فرماندار تالش از تصویب اجرای 12 طرح اشتغالزا با تسهیلاتی بالغ بر 58 میلیارد و 840 میلیون ریال، در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری این شهرستان خبر داد.

26 شهريور 1397 12:20
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

تسهیلات اشتغال‌زایی قابل راستی‌آزمایی و نظارت است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ساز و کار پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی در استان به شکلی است که قابلیت راستی‌آزمایی و نظارت در آن امکان دارد.

26 شهريور 1397 11:54

پرداخت دو ماه دستمزد معوقه کارگران شهرداری تا ده روز آینده

شهردار سی سخت از `پرداخت دو ماه دستمزد معوقه مربوط به‌ فروردین و اردیبهشت ماه کارگران شهرداری این شهر تا ده روز آینده خبر داد.

26 شهريور 1397 11:52

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

آیا مایل به شرکت درطرح کارورزی که توسط دولت اعلام شده هستید؟