كارفرمايي

اعتراض کارگران شرکت گلوکزان آذر به شرایط کاری؛

کارفرما: مطابق با قانون کار عمل می‌کنیم

کارگران شرکت گلوکزان آذر مدعی هستند که از حق اضافه کاری محروم هستند و کارفرما در روزهای تعطیل هم کارگران را مجبور به کار می‌کند اما کارفرمای کارخانه می‌گوید: در روزهای جمعه هم اگر کاری انجام می‌شود مطابق با شرایط کارخانه است.

25 تير 1397 12:49

هزینه ثبت نام کارگران و کارفرمایان در سامانه روابط کار نهایی شد

تعرفه ثبت نام کارگران و کارفرمایان در سامانه جامع روابط کار نهایی شد و قرار است ثبت نام از هفته جاری در فاز نخست در استان تهران آغاز می شود.

25 تير 1397 7:36

مقاومت کارفرمایان موجب توقف ثبت قراردادها شد؟

دبیر کل کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران معتقد است مقاومت‌هایی از سوی کارفرمایان در حال شکل‌گیری است تا کارگران نتوانند قراردادهای کارشان را در سامانه روابط کار ثبت کنند.

23 تير 1397 12:0

کانون کارآفرینان در ایجاد اشتغال نقش بسزایی دارد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و منابع انسانی استانداری لرستان گفت: تشکیل هیات امنای کارآفرینان اقدامی مفید در راستای توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال در استان است.

19 تير 1397 14:34

بخشنامه اعمال مشوق های بیمه کارفرمایی ابلاغ شد

بخشنامه طرح اعمال مشوق های بیمه کارفرمایی توسط معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر کار ابلاغ شد.

19 تير 1397 8:6

دستور اداری مشوق‌های اشتغال به واحدهای اجرایی تأمین اجتماعی ابلاغ شد

براساس دستور اداری صادر شده از سوی مدیرعامل سازمان تامین‌اجتماعی کلیه کارفرمایان کارگاههای مشمول این دستوراداری درصورت به‌کارگیری نیروی کار جدید از مشوق بیمه ای (معافیت از پرداخت ٢٠درصد حق بیمه سهم کارفرما) حداکثر تا پایان سال ٩٧ برخوردار می‌شوند.

10 تير 1397 15:25

ابلاغ معافیت بیمه‎ای کارفرمایانی که کاروزر استخدام کنند

بر اساس ابلاغیه مدیرعامل سازمان تامین‌ اجتماعی کلیه کارفرمایان کارگاه‌های مشمول درصورت به‌کارگیری نیروی کار جدید از مشوق بیمه‌ای (معافیت از پرداخت ۲۰درصد حق بیمه سهم کارفرما) حداکثر تا پایان سال ۹۷ برخوردار می‌شوند.

10 تير 1397 12:8

بخشودگی جرائم بیمه ای فرصت خوبی برای کارفرمایان است

عضو اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان تهران گفت: قانون بخشودگی جرائم بیمه ای فرصت خوبی برای کارفرمایان است تا با پرداخت و یا تقسیط اصل بدهی، ازجریمه های تعلق گرفته معاف شوند.

10 تير 1397 9:55
مدیرکل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد:

مهلت بهره مندی کارفرمایان از طرح بخشودگی جرایم تا 10 تیر است

مدیرکل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: کارفرمایانی که دارای بدهی معوق حق بیمه به این سازمان هستند، تا دهم تیر سال جاری فرصت دارند با مراجعه به شعب تامین اجتماعی و پرداخت یا تقسیط بدهی خود، از مزایای بخشودگی جرایم بیمه ای بهره مند شوند.

9 تير 1397 12:46
معاون بیمه ای تامین اجتماعی:

کارفرمایان برای استفاده از طرح بخشودگی جرائم اقدام کنند

معاون بیمه ای سازمان تامین اجتماعی گفت: براساس مصوبه هیات وزیران آخرین مهلت استفاده از تسهیلات در قانون بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب ١٠ تیرماه جاری است و از تمامی کارفرمایان دارای بدهی دعوت می شود که از فرصت باقی مانده استفاده کنند.

6 تير 1397 11:49

رونق فضای کسب و کار با تنظیم روابط کار بین کارگر و کارفرما در خراسان جنوبی

تنظیم روابط کار بین کارگر و کارفرما اصلی ترین وظایف ذاتی و حاکمیتی وزارت تعاون،کار ورفاه اجتماعی است که اجرای صحیح و منطقی آن قطعا منجر به بهبود فضای کسب و کار، کاهش هزینه ها و رونق تولید و حفظ سرمایه انسانی و نیروی کار مولد می شود.

5 تير 1397 15:38

قانون بخشودگی جرائم کارفرمایان را از بحران اقتصادی خارج می کند

عضو کمیسیون اصل ٩٠ مجلس، گفت: اجرای قانون بخشودگی جرایم توسط سازمان تأمین‌اجتماعی، کارفرمایان را از بحران اقتصادی خارج می‌کند.

3 تير 1397 14:38

بخشودگی جرائم بیمه ای باید به درستی اجرا شود

یکی از مدیران صنایع مواد غذایی کشور؛ اجرای قانون بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب را اقدامی مثبت دانست و گفت: بخشودگی جرائم بیمه ای قانون خوبی است و باید به درستی اجرا شود.

21 خرداد 1397 9:33
مدیرکل دفتر هدایت نیروی کار خبر داد

حذف مشوق‌ جذب نیرو آمار کاریابی‌ها را کاهش داد

مدیرکل کاریابی‌های وزارت کار گفت: حذف مشوق‌های جذب نیرو برای کارفرما، آمار عملکرد کاریابی‌ها را کاهش داده و موجب شده که میزان اشتغال به کار و فعالیت کاریابی‌ها در سال ۹۶ و ۹۷ کاهش پیدا کند.

19 خرداد 1397 12:29

قانون بخشودگی جرائم بیمه‌ای در سراسر کشور اجرا شد

با تصویب هیأت وزیران قانون بخشودگی جرائم بیمه‌ای کارفرمایان خوش حساب توسط واحدهای اجرایی سازمان تأمین اجتماعی در سراسر کشور اجرا شد. کارفرمایان تا دهم تیر برای مراجعه به شعب و پرداخت یا تعیین تکلیف بدهی خود مهلت دارند.

12 خرداد 1397 12:31

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

آیا مایل به شرکت درطرح کارورزی که توسط دولت اعلام شده هستید؟