هنري

با توجه به فرصت های بی نظیر حوزه گردشگری و صنایع فرهنگی؛

جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری به فعالان صنعت گردشگری اعطا می‌شود

رئیس پارک ملی علوم، فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی جهاد دانشگاهی از برگزاری جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری خبر داد و اعلام کرد: در دنیا 50 جایزه در حوزه صنعت گردشگری وجود دارد ولی در ایران برای نخستین بار جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری به فعالان صنعت گردشگری اعطا می‌شود.

29 بهمن 1397 14:54

ضرورت تصویب قانون برای مالکیت فکری در میراث‌فرهنگی

«حمایت از میراث‌فرهنگی محدود به زمان و شخص نیست و نمی‌توان آن را برای یک محدوده زمانی نهایتاً ۵۰ ساله یا فقط در زمره اموال و مالکیت آفریننده یا وراث آن قرار داد، مانند این که قصد شناسایی سازنده جام مارلیک را داشته باشیم.»

28 بهمن 1397 18:2
وزیر ارشاد در بازدید از تئاتر فجر:

استعفایی در کار نبود/ همچنان مشغول به کار هستم

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بازدیدی که از سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر داشت، درباره بحث مطرح شده استعفای خود تأکید کرد که هیچ استعفایی در کار نبوده است.

27 بهمن 1397 18:51
سجادی حسینی در گفت‌وگو با میزان:

سینما رو به افول است اما نباید از استعدادها غافل شد

بازیگر فیلم شبی که ماه کامل شد گفت: گاهی در سینمای امروز معیار بازیگری وجبی شده و مثلاً می‌گویند چون من در فیلمی چند وجب بیشتر بازی داشتم باید در فیلم جدید بیشتر و چند وجب بیشتر بازی کنم. بازیگری در سینما از نظر من متر کردنی نیست.

27 بهمن 1397 17:39

هشتمین جشنواره‌ی بین المللی مد و لباس فجر گشایش یافت

هشتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس "فجر" با حضور سید محمد مجتبی حسینی معاون اموز هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ، حمید قبادی رئیس هشتمین جشنواره مد و لباس، معصومه ابتکار معاون رئیس جمهوردر امور زنان و خانواده، ملاوردی دستیار ارشد رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی، صبح روز جمعه 26 بهمن ماه در بوستان گفتگو آغاز به کار کرد.

27 بهمن 1397 16:21
ابتکار:

مد و لباس حوزه حائز اهمیت دهه پنحم انقلاب اسلامی است

ابتکار با اشاره به پیام مقام معظم رهبری درخصوص سرمایه های دیده نشده ایران اسلامی در دهه پنجم انقلاب گفت: حوزه مد و لباس یکی از این سرمایه های مورد اشاره است که به دست فعالان این حوزه میتواند موفقیت قابل توجهی دست پیدا کند.

27 بهمن 1397 10:9
دبیر کارگروه مد و لباس:

تغییر مسیر مد و لباس از محصول محوری به سمت سلیقه محوری

دبیرکارگروه مد و لباس مسیر از محصول محوری به سمت سلیقه محوری را حاصل تلاش سالیان گذشته در حوزه مد و لباس کشور دانست و گفت: تلاش کارگروه مد لباس این است که خانواده‌ها و مردم به جای اینکه به اجبار و محدودیت مدل ها خریدار محصولی باشند به سمت انتخاب از طریق سلیقه پیش بروند.

27 بهمن 1397 9:59
دبیر هشتمین جشنواره مد و لباس فجر:

طراحان داخلی برای گردش مالی ۵۰هزار میلیاردی پوشاک دست به کار شوند

دبیر هشتمین جشنواره مد و لباس فجر با تاکید براینکه پوشاک یکی از بهترین عناصر فرهنگی برلی انتقال سبک زندگی ایرانی اسلامی است گفت: باید بازار ۵۰ هزار میلیاردی پوشاک را در داخل کشور مدیریت کنیم.

27 بهمن 1397 9:53
جشنواره موسیقی شاهسون در تهران برگزار شد

موسیقی شاهسون نیازمند توجه رسانه ملی است

شرکت کنندگان، خوانندگان و عاشیق های شاهسون از ایل بزرگ بغدادی خواستار توجه به موسیقی ایلات و عشایر بویژه موسیقی شاهسون شدند.

23 بهمن 1397 15:10

اولین جشنواره فروش ملی سی پال پانزدهم اسفند ماه برگزار می شود

اولین جشنواره فروش ملی سی پال با حضور طراحان صاحب نام سراسر کشور پانزدهم اسفند ماه برگزار می شود به گزارش بازارکار خاتون شهبازی دبیر این جشنواره گفت: این جشنواره فروش ملی در بخش لباس، کیف و کفش، زیورآلات و اکسسوری آثار فاخر و متنوع برگزار می شود.

21 بهمن 1397 13:49

دانشگاه هنر چه برنامه‌ای برای بهبود وضعیت دانشجویان طراحی صنعتی دارد؟

رشته طراحی صنعتی از جمله حوزه‌هایی است که در عرصه هنر کمتر شناخته شده به همین دلیل بازار کار این رشته از جمله دغدغه‌های اصلی فارغ‌التحصیلان این رشته به شمار می‌رود. چراکه این رشته در زندگی روزمره ما کاربرد فراوانی دارد ولی بسیاری اوقات افرادی که در حوزه طراحی صنعتی کار می‌کنند نیز نمی‌دانند که در حال انجام یک کار هنری هستند.

20 بهمن 1397 12:58

دریافت طرح‌ها و ایده‌های مخاطبان نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم آغاز شد

فراخوان دریافت طرح‌ها و ایده‌های عموم مخاطبان برای برگزاری نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم اعلام شد. دریافت طرح‌ها و ایده‌های مخاطبان نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم آغاز شد

17 بهمن 1397 10:47
با انعقاد تفاهم نامه

فضای کسب‌وکارهای فرهنگی و خلاق تسهیل می‌شود

ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی با امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به‌منظور تسهیل فضای کسب‌وکارهای فرهنگی و خلاق، تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد.

16 بهمن 1397 18:7
معاون صنایع دستی خبر داد

بیمه 400 هزار هنرمند و صنعت‌گر توسط سازمان صنایع دستی

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی گفت: تدوین دستورالعمل و آیین نامه های قانون حمایت از هنرمندان و صنعتگران صنایع دستی در حال انجام است.

14 بهمن 1397 14:5

آغاز به کار هیات انتخاب هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر

هیات انتخاب آثار رسیده به هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجرفعالیت خود را از 10 بهمن ماه 1397 آغاز کرد.

14 بهمن 1397 14:1

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

آیا مایل به شرکت درطرح کارورزی که توسط دولت اعلام شده هستید؟