گردشگري

ایجاد شغل و کارآفرینی با توسعه صنعت گردشگری

یک استاد دانشگاه پیشنهاد کرد از صنعت گردشگری به دلیل درآمدزایی و ارزش افزود بالای آن در حوزه اشتغال‌زایی و کارآفرینی استفاده شود.

25 دی 1397 9:41

بوم گردی؛ فرصتی برای اشتغال زایی روستایی

آذربایجان غربی به دلیل برخورداری از جاذبه های تاریخی و طبیعی و آداب و رسوم متنوع روستایی، بستر مناسبی برای توسعه صنعت بوم گردی به شمار می رود و این صنعت از فرصت های بی بدیل برای ایجاد اشتغال روستایی در این استان محسوب می شود.

24 دی 1397 15:41

توسعه گردشگری به حفظ میراث فرهنگی و رونق صنایع دستی کمک می کند

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه توسعه زیرساخت ها و برنامه های گردشگری استان را زمینه ساز بهبود حفاظت از آثار تاریخی و رونق تولید و فروش صنایع دستی استان دانست.

24 دی 1397 12:12

میراث فرهنگی و صنایع دستی باید در خدمت حوزه گردشگری باشند

معاون توسعه سازمان میراث فرهنگی گفت: برای رسیدن به شرایط مطلوب یک جامعه از نظر اقتصادی، میراث فرهنگی و صنایع دستی باید در خدمت گردشگری قرار بگیرند.

22 دی 1397 18:37
فرماندار ماسال:

پیگیر تحقق وعده ها در بخش های گردشگری، پسماند و آب هستم

فرماندار ماسال گفت: در ابتدای شروع کارم در شهرستان، سه وعده به عنوان خواسته مردمی در حوزه های گردشگری، پسماند و آب روستایی مطرح کردم که همچنان پیگیر تحقق آنها هستم.

22 دی 1397 18:22
معاون توسعه مدیریت سازمان میراث فرهنگی بیان کرد:

در آینده ای نه چندان دور می توانیم شاهد باشیم که اقتصاد کشورها توسط بخش گردشگری تامین خواهد شد

معاون توسعه مدیریت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بیان کرد: در آینده ای نه چندان دور می توانیم شاهد باشیم که اقتصاد کشورها توسط بخش گردشگری تامین خواهد شد.

22 دی 1397 17:21

نرخ بیکاری در استان سمنان به ۶.۶ درصد رسید

استاندار سمنان با اعلام هشت اولویت توسعه این استان، نرخ بیکاری موجود در استان سمنان را ۶.۶ درصد عنوان کرد و گفت: حمایت از سرمایه‌گذاری داخلی اولویتی مهم برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در استان سمنان است.

22 دی 1397 17:11

گردشگری ایران، مهر برند می خورد

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از ثبت برند گردشگری ایران به کمک دیگر ارگان ها از جمله وزارت خارجه خبر داد.

22 دی 1397 14:12

گردشگری نخستین و ‌بزرگترین ظرفیت ایجاد اشتغال در نهاوند است

فرماندار نهاوند با اشاره به اهمیت حوزه گردشگری نهاوند در ایجاد اشتغال، گفت: با توجه به ظرفیت‌های شهرستان در حوزه گردشگری مانند سراب‌های متعدد و‌ آب و ‌هوای مناسب، گردشگری اولین و ‌بزرگترین ظرفیت ایجاد اشتغال در شهرستان است.

19 دی 1397 16:38
رئیس دانشگاه علم و فرهنگ:

معنویت جایگاه علم گردشگری را ارتقا می دهد

رییس دانشگاه علم و فرهنگ گفت: برگزاری همایش های گردشگری معنویت می تواند جایگاه علم گردشگری را در کشور ارتقا دهد و در وهله اول باید مفاهیم معنویت در میان اهالی دانشگاه به درستی تعریف شود.

17 دی 1397 15:35

پیشرفت در صنعت گردشگری اولویت رشد اقتصادی کاشان است

فرماندار ویژه کاشان گفت: با توسعه صنعت گردشگری به رشد اهداف اقتصادی و اشتغال‌زایی کمک می‌کنیم.

17 دی 1397 12:23

دستبافت‌های زنان سادات محمودی دنا به بازارهای جهانی صادر شد

مدیرکل میراث‌ فرهنگی، صنایع‌ دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد از صادارات دستبافت‌های زنان سادات محمودی از توابع بخش پاتاوه شهرستان دنا به بازارهای جهانی خبر داد.

16 دی 1397 17:11
استاندار لرستان:

در حوزه گردشگری اقدامات بیشتری باید انجام شود

استاندار لرستان گفت: در حوزه گردشگری استان هنوز کار مناسبی انجام نشده و از روند کار متناسب با آنچه که در استان باید کار شود خیلی راضی نیستیم چراکه حوزه گردشگری لرستان مستعد اقدامات بیشتری است.

16 دی 1397 16:13
رییس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری اعلام کرد

دعوت از دانشجویان و فارغ‌التحصیلان میراثی جهت ورود به عرصه کارآفرینی

رییس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از فارغ‌التحصیلان و دانشجویان رشته‌های مرتبط با این سازمان، دعوت کرد تا به سوی کارآفرینی بروند و تاکید کرد که این سازمان فضای خوبی برای کارآفرینی در این شغل‌ها ایجاد کرده‌ است.

12 دی 1397 9:28

لزوم تحول‌آفرینی جوانان در عرصه گردشگری سلامت

در نخستین کنفرانس گردشگری سلامت آذربایجان فعالان جوان حوزه گردشگری سلامت از کشورهای ایران، آذربایجان، اوکراین، بلاروس, گرجستان, ترکیه و عمان حضور پیدا کردند.

10 دی 1397 13:41

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

آیا مایل به شرکت درطرح کارورزی که توسط دولت اعلام شده هستید؟