بازارکار نوین

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی

ایجاد مرکز نوآوری در دستور کار دانشگاه‌های علمی کاربردی است

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی بابیان اینکه ۱۰۰ مرکز نوآوری در کشور احداث‌شده است، گفت: ایجاد مرکز نوآوری در هر دانشگاه علمی کاربردی چشم‌انداز این دانشگاه محسوب می‌شود.

29 بهمن 1397 17:56

رونمایی از طرح حمایتی استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان

در شرایط اقتصادی حال حاضر، با توجه به مشکلات به وجود آمده باید به دنبال میانبرهایی باشیم که به کمک آن‌ها اقتصاد کشور را تقویت نمائیم.

29 بهمن 1397 17:33

مشارکت غیر مستقیم صندوق نوآوری در تسهیلات سرمایه‌گذاری

رییس صندوق نوآوری و شکوفایی با تاکید بر اینکه در حوزه سرمایه‌گذاری مشارکت غیر مستقیم داریم، گفت: این امر از طریق یک نهاد مالی واسط سرمایه‌گذاری انجام خواهد شد.

29 بهمن 1397 17:10
با توجه به فرصت های بی نظیر حوزه گردشگری و صنایع فرهنگی؛

جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری به فعالان صنعت گردشگری اعطا می‌شود

رئیس پارک ملی علوم، فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی جهاد دانشگاهی از برگزاری جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری خبر داد و اعلام کرد: در دنیا 50 جایزه در حوزه صنعت گردشگری وجود دارد ولی در ایران برای نخستین بار جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری به فعالان صنعت گردشگری اعطا می‌شود.

29 بهمن 1397 14:54

کشاورزی دانش بنیان تنها راه تامین امنیت غذایی در آینده است

معاون ترویج و آموزش کشاورزی سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج وزارت جهاد کشاورزی گفت: با توجه به تنگناهای موجود در منابع آبی، خاکی و ذخائر، تکیه بر کشاورزی دانش بنیان تنها راه تامین امنیت غذایی در آینده است.

29 بهمن 1397 14:11

۱۰ اولویت طرح‌های فناورانه تامین آب تعیین شد

۱۰ اولویت طرح های فناورانه تامین آب به منظور رفع مشکلات حوزه آب از سوی کارگروه آب ستاد توسعه فناوری‌های آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست معاونت علمی تعیین شد.

29 بهمن 1397 13:14
بر اساس اعلام دانشگاه مشخص شد؛

دانشگاه صنعتی امیرکبیر نوآورترین دانشگاه کشور

عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت:این دانشگاه همواره در رتبه بندی های بین المللی جز سه دانشگاه برتر کشور بوده و بر اساس شاخص های نوآوری، نوآورترین دانشگاه کشور محسوب می شود.

29 بهمن 1397 13:11

دانش‌بنیان‌ها براساس اولویت‌ها تقویت شوند

هیچ کشوری نمی‌تواند به‌تنهایی تمام صنایع راتولید کند/دانش‌بنیان‌ها براساس اولویت‌ها تقویت شوند

29 بهمن 1397 11:8
معاون وزیر ارتباطات:

منابع اعتباری حمایت از فناوری و ایده های نو 9 برابر می شود

معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات؛ از افزایش 9 برابری منابع مالی حوزه حمایت از نوآوری و فناوری های جدید خبر داد و گفت: این معاونت در راستای حمایت از رشد و توسعه کشور در همه زمینه ها از هر ایده و فناوری نو استقبال می کند.

29 بهمن 1397 9:9

دعوت از شرکت‌های دانش‌بنیان و فناوران برای رفع ۹۱۳ نیازمندی‌ فناورانه دستگاه‌ها

معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از ابلاغ ۹۱۳ نیاز فناورانه شرکت‌ها و دستگاه‌ها خبر داد و گفت: این نیازهای فناورانه در طول نمایشگاه "تستا" اعلام شده بود که با جمع‌آوری‌ آنها به دانشگاه‌ها و شرکت‌ها ابلاغ شده است.

29 بهمن 1397 8:53
معاون وزیر ارتباطات:

منابع اعتباری حمایت از فناوری و ایده های نو 9 برابر می شود

معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات؛ از افزایش 9 برابری منابع مالی حوزه حمایت از نوآوری و فناوری های جدید خبر داد و گفت: این معاونت در راستای حمایت از رشد و توسعه کشور در همه زمینه ها از هر ایده و فناوری نو استقبال می کند.

28 بهمن 1397 18:16

ضرورت تصویب قانون برای مالکیت فکری در میراث‌فرهنگی

«حمایت از میراث‌فرهنگی محدود به زمان و شخص نیست و نمی‌توان آن را برای یک محدوده زمانی نهایتاً ۵۰ ساله یا فقط در زمره اموال و مالکیت آفریننده یا وراث آن قرار داد، مانند این که قصد شناسایی سازنده جام مارلیک را داشته باشیم.»

28 بهمن 1397 18:2
رئیس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی

بسته حمایت از صندوق‌های پژوهش و فناوری رونمایی می‌شود

دبیرکارگروه صندوق‌های پژوهش و فناوری از اجرایی شدن بسته حمایتی صندوق نوآوری شکوفایی از این صندوق‌ها در روزهای آینده خبر داد.

28 بهمن 1397 17:25

ضرورت برخورداری کسب و کارهای اینترنتی از استانداردهای امنیت سایبری

رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتای ناجا با اشاره به اینکه در جرایمی که در این چند سال رسیدگی شده یکی از مسائل مورد توجه عدم احراز هویت افراد بوده است، گفت: مجرمان معمولاً با استفاده از اعلام هویت و اطلاعات جعلی مرتکب جرائم می‌شوند.

28 بهمن 1397 15:13
معاون علمی رئیس جمهور:

اقتصاد دانش بنیان شکوفاکننده ظرفیت های بومی هرمزگان است

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با بیان اینکه تعامل دانشگاه و جامعه باید دو سویه و مساله محور باشد، گفت: اقتصاد دانش بنیان، شکوفاکننده ظرفیت های بومی استان هرمزگان است.

28 بهمن 1397 14:41

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

آیا مایل به شرکت درطرح کارورزی که توسط دولت اعلام شده هستید؟