استارت آپ ها

رونمایی از طرح حمایتی استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان

در شرایط اقتصادی حال حاضر، با توجه به مشکلات به وجود آمده باید به دنبال میانبرهایی باشیم که به کمک آن‌ها اقتصاد کشور را تقویت نمائیم.

29 بهمن 1397 17:33

مشارکت غیر مستقیم صندوق نوآوری در تسهیلات سرمایه‌گذاری

رییس صندوق نوآوری و شکوفایی با تاکید بر اینکه در حوزه سرمایه‌گذاری مشارکت غیر مستقیم داریم، گفت: این امر از طریق یک نهاد مالی واسط سرمایه‌گذاری انجام خواهد شد.

29 بهمن 1397 17:10
معاون وزیر ارتباطات:

منابع اعتباری حمایت از فناوری و ایده های نو 9 برابر می شود

معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات؛ از افزایش 9 برابری منابع مالی حوزه حمایت از نوآوری و فناوری های جدید خبر داد و گفت: این معاونت در راستای حمایت از رشد و توسعه کشور در همه زمینه ها از هر ایده و فناوری نو استقبال می کند.

29 بهمن 1397 9:9

ضرورت تصویب قانون برای مالکیت فکری در میراث‌فرهنگی

«حمایت از میراث‌فرهنگی محدود به زمان و شخص نیست و نمی‌توان آن را برای یک محدوده زمانی نهایتاً ۵۰ ساله یا فقط در زمره اموال و مالکیت آفریننده یا وراث آن قرار داد، مانند این که قصد شناسایی سازنده جام مارلیک را داشته باشیم.»

28 بهمن 1397 18:2

ضرورت برخورداری کسب و کارهای اینترنتی از استانداردهای امنیت سایبری

رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتای ناجا با اشاره به اینکه در جرایمی که در این چند سال رسیدگی شده یکی از مسائل مورد توجه عدم احراز هویت افراد بوده است، گفت: مجرمان معمولاً با استفاده از اعلام هویت و اطلاعات جعلی مرتکب جرائم می‌شوند.

28 بهمن 1397 15:13

استارتاپ ابزار حل مشکلات به ‌وسیله مردم

در فرآیند بررسی ادواراقتصادی جهان که انسان در طول تاریخ با آن مواجه بوده است می‌توان به عصر کشاورزی، صنعتی، دانش‌بنیان و امروز عصر اقتصاد خلاق اشاره کرد، اقتصادی که خمیرمایه و نهاده اصلی آن مبتنی بر خلاقیت انسان‌های جامعه است.

28 بهمن 1397 11:38

دومین استارتاپ سپهرنو در سنندج برگزار می‌شود

دومین دوره استارتاپ سپهرنو با حمایت معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان کردستان در مرکز سنجش صلاحیت حرفه‌ای سنندج برگزار می‌شود.

28 بهمن 1397 10:21

رشد 46 درصدی حجم استخدام‌ کسب‌وکارهای دیجیتال

طبق تازه‌ترین گزارش منتشرشده ایران تلنت، کسب‌وکارهای دیجیتال و استارت‌آپ‌ها 46 درصد رشد استخدام داشته‌اند و تقاضای بازار کار برای متخصصان حوزه کامپیوتر 14 درصد افزایش داشته است .

28 بهمن 1397 9:43

چهارمین استارتاپ ویکند هرمزگان نیمه اسفند برگزار می‌شود

چهارمین رویداد استارت آپ ویکند بندرعباس با موضوع آزاد در پارک علم و فناوری هرمزگان برگزار می‌شود.

27 بهمن 1397 11:17
مدیر توانمندسازی پارک علم و فناوری گیلان:

توسعه کسب و کار مبتنی بر فناوری هدف رویداد دانایی تا دارایی است

مدیر توانمندسازی پارک علم و فناوری گیلان گفت: پارک علم و فناوری گیلان با هدف توانمندسازی، بسترسازی و توسعه کسب و کار مبتنی بر فناوری رویداد دانایی تا دارایی برگزار می کند.

24 بهمن 1397 18:17

برگزاری اولین رویداد شتاب آشپزی با هدف کارآفرینی و اشتغالزایی

رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان کرمانشاه از برگزاری اولین رویداد شتاب آشپزی با هدف کارآفرینی و اشتغالزایی در این استان خبر داد.

24 بهمن 1397 16:49
اسفندماه صورت می‌گیرد

برپایی یک رویداد استارتاپی با هدف توسعه فرهنگ کارآفرینی

دبیر همایش همسو از برگزاری یک رویداد استارتاپی طی هفته آینده در کرج خبر داد و گفت: این رویداد با هدف توسعه فرهنگ کارآفرینی برگزار خواهد شد.

24 بهمن 1397 13:36
از سوی مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی؛

هکاتون طراحی لباس و زیور آلات با محوریت سوره کوثر برپا می‌شود

هکاتون طراحی لباس و زیور آلات با محوریت سوره مبارکه کوثر، اسفندماه سال جاری از سوی مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی برپا می‌شود.

24 بهمن 1397 11:23

رویکرد شبکه بانکی حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپ هاست

مدیرعامل بانک ملی ایران با تاکید بر اینکه رویکرد شبکه بانکی حمایت از شرکت های دانش بنیان و استارت آپ هاست، گفت: ظرف چند روز آینده درگاهی تحت عنوان "ملی فاند" در رویداد ملی شو بانک ملی ایران رونمایی می شود که در آن ایده های جدید معرفی می شوند و افراد علاقه مند می تواند به پشتوانه اعتبار بانک، در این ایده ها سرمایه گذاری کنند.

24 بهمن 1397 11:6
در اسفند ماه امسال برگزار می‌شود؛

جشنواره زنان، نوآوری‌های زیست محیطی، مشاغل سبز

همزمان با ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن جشنواره زنان، نوآوری‌های زیست محیطی، مشاغل سبز در سازمان حفاظت محیط زیست برگزار می‌شود.

23 بهمن 1397 18:22

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

آیا مایل به شرکت درطرح کارورزی که توسط دولت اعلام شده هستید؟