دانش بنیان

شرکت‌های دانش بنیان سوخت موتور «جهش تولید» هستند

یک دکترای علوم اقتصادی گفت: در شرایط کنونی کشور می‌توان با بهره‌گیری از ظرفیت نخبگان و شرکت‌های دانش‌بنیان که باعث افزایش بهره‌وری و ایجاد نوآوری در تولید محصولات خواهند شد به تحقق شعار جهش تولید کمک کرد.

20 فروردين 1399 14:33

افزایش ۶۰ درصدی شرکت‌های دانش بنیان آذربایجان‌شرقی

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی از افزایش ۶۰ درصدی تعداد شرکت‌های دانش بنیان استان در سال ۹۸ نسبت به سال ۹۷ خبر داد و گفت: سه درصد شرکت‌های دانش بنیان کشور در این استان فعالند.

20 فروردين 1399 12:35

ارائه خدمات ویژه زیست‌شناسی مصنوعی با ایجاد ۳ شرکت دانش‌بنیان

رییس مرکز فناوری‌های راهبردی همگرای معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری از راه‌اندازی سه شرکت برای ارائه خدمات زیست‌شناسی مصنوعی خبر داد و گفت: این حوزه بازطراحی سامانه‌های زیستی طبیعی موجود برای اهداف قابل‌استفاده را دنبال می‌کند.

20 فروردين 1399 10:30

تولید انبوه تونل های ضد کرونایی در پارک علم و فناوری البرز آغاز شد

تولید انبوه تونل های ضد کرونایی توسط شرکت دانش بنیان "تجهیز طب الکترونیک آکسون" در پارک علم و فناوری البرز آغاز شد.

20 فروردين 1399 8:50
برای نخستین بار در کشور

آیین رونمایی از ۳۰ محصول جدید دارویی تولید شده

آیین رونمایی از ۳۰ محصول جدید دارویی تولید شده برای نخستین بار در کشور و معرفی بیش از ۱۰۰ محصول جدید دارویی تی پی کو با حضور شریعتمداری برگزار شد. صبح امروز محمد شریعتمداری در بازدید از کارخانجات داروپخش و توفیق دارو از خطوط تولید این کارخانجات بازدید نمود. در ادامه این بازدید از ۳۰ محصول جدید گروه دارویی تامین رونمایی شد و در ادامه وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در ویدئوکنفرانس با دیگر شرکتهای زیر مجموعه هلدینگ دارویی تامین شرکت نمود. با توجه به سیاستگذاری های انجام شده وزارتخانه در دو ماه اخیر بخش عمده ای از ظرفیت این کارخانجات به تولید داروها و محصولات ضدعفونی کننده مرتبط با کرونا اختصاص یافته است

19 فروردين 1399 15:16

حضور شرکتهای مستقر در پارک ها و مراکز رشد جهاددانشگاهی در خط مقدم مبارزه با کرونا

در حال حاضر ۲۶ شرکت دانش بنیان مستقر در پارکها و مراکز رشد جهاد دانشگاهی در حال خدمت رسانی در زمینه تولید مواد ضد عفونی کنند و تجهیزات مودر نیاز جهت مبارزه با بیماری کرونا مشغول به فعالیت شبانه روزی می باشند که از این تعداد ۲۳ شرکت مستقر در پارکهای علم و فناوری کرمانشاه و البرز و همچنین ۳ شرکت دانش بنیان مستقر در مرکز رشد لرستان و پزوهشگاه ابن سینا تهران می باشند.

19 فروردين 1399 9:13

حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان برای «جهش تولید»

رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه ما با ایجاد بستر لازم برای رشد تولید محصولات دانش‌بنیان در جهت تحقق دغدغه‌های مقام معظم رهبری گام برمی‌داریم، گفت: دارایی نامشهود یک پتانسیل بالقوه بوده و هنر در این است که این پتانسیل بالقوه را به سرمایه تبدیل کنیم.

19 فروردين 1399 8:30
با حمایت ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی

مهارت‌های تفکر خلاق آموزش داده می‌شود

نخستین جشنواره ملی خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی با حمایت ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود تا مهارت‌های تفکر خلاق به دانش آموزان آموزش داده شود.

18 فروردين 1399 13:41

تولید هفته‌ای 30 هزار تست کیت تشخیصی کرونا در یک شرکت دانش‌بنیان

مدیرعامل یک شرکت دانش‌بنیان گفت: شرکت ما هفته‌ای 10 هزار تست تشخیصی کرونا تولید می‌کردیم اما با حمایت‌های صندوق نوآوری و شکوفایی موفق شدیم تولید را به هفته‌ای 30 هزار تست برسانیم.

18 فروردين 1399 8:44
تقویت شرکت‌های دانش‌بنیان موجب ارتقاء کسب و کار شده است

بازدید رئیس جمهور روحانی از نمایشگاه شرکت‌های دانش بنیان در ارتباط با کرونا

رئیس جمهور در حاشیه جلسه هیئت دولت از نمایشگاه دستاورد‌های شرکت‌های دانش بنیان در حوزه پیشگیری، تشخیص و مقابله با بیماری کرونا بازدید کرد. به گزارش بازارکار به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور در حاشیه جلسه هیئت دولت از نمایشگاه دستاورد‌های شرکت‌های دانش بنیان در حوزه پیشگیری، تشخیص و مقابله با بیماری کرونا بازدید کرد.

17 فروردين 1399 20:44

آموزش نوآفرینی در روزهای قرنطینه

اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی مهندسی صنایع کشور، به منظور آموزش مهارت‌های مورد نیاز برای کارآفرینی و راه‌اندازی کسب و کار، کارگاه‌های آموزشی آنلاین با عنوان "نوآفرین شو" برگزار می‌کند.

17 فروردين 1399 14:10

تولید دانش‌بنیان ۱۶ تُن قارچ صدفی در پارک فناوری آذربایجان‌غربی

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌غربی گفت: شرکت «مکریان قارچ صدفی دارویی سنا» از واحدهای مستقر در این پارک، سالانه ۱۶ تُن قارچ‌ صدفی رنگی با خواص مختلف را برای نخستین بار به صورت دانش‌بنیان در استان تولید و روانه بازار می‌کند.

17 فروردين 1399 11:50
با حکم رییس جهاددانشگاهی؛

دکتر شوشتری معاون پشتیبانی و مدیریت منابع جهاددانشگاهی شد

دکتر سید محمدجواد شوشتری به‌عنوان معاون پشتیبانی و مدیریت منابع جهاددانشگاهی منصوب شد.

17 فروردين 1399 9:11
با تاثیر گسترده بر استارت‌آپ‌ها؛

راه‌اندازی نانوپارک در هند برای تسریع ترویج صنعتی فناوری‌نانو

یکی از ایالت‌های هند، پارک فناوری‌نانو را به‌منظور ترویج فناوری‌نانو در صنعت، راه‌اندازی می‌کند که تاثیر قابل توجهی بر استارت‌آپ‌های هندی خواهد داشت.

16 فروردين 1399 12:46
به‌دلیل شیوع کرونا صورت گرفت؛

تخفیف ۳۰ درصدی اجاره‌ واحدهای مستقر در پارک علم و فناوری قزوین

رئیس پارک علم و فناوری قزوین از تخفیف ۳۰ درصدی اجاره بهای واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری قزوین به دلیل محدودیت‌های ایجاد شده در اثر شیوع ویروس کرونا خبر داد.

16 فروردين 1399 12:34

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟