پارک های علم و فناوری

رئیس پارک علم و فناوری استان مرکزی:

تاسیس صندوق پژوهش و فناوری در ایجاد اشتغال پایدار اثرگذار است

رئیس پارک علم و فناوری استان مرکزی گفت: تاسیس و راه اندازی صندوق پژوهش و فناوری در ارتقای زیست بوم، فناوری و کارآفرینی و ایجاد اشتغال پایدار در استان مرکزی نقش اثرگذار دارد.

26 تير 1397 14:50
رئیس پارک فناوری آذربایجان شرقی مطرح کرد

صادرات 10.5 میلیون دلاری محصولات دانش‌بنیان

رئیس پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی این پارک را از نخستین پارک‌های تأسیس شده در ایران دانست و با اعلام اینکه این پارک فعالیت خود را از سال 81 آغاز کرده است، خاطرنشان کرد: پارک‌ها از پتانسیل بالایی برای تولید کالای فناورانه ایرانی برخوردارند و در این مورد لازم است که عزم والای ملی شکل گرفته و همگان از خرید کالای ایرانی حمایت کنند.

26 تير 1397 12:24

ایجاد مرکز نوآوری سازمان نظام مهندسی کشور

بر اساس تفاهم نامه همکاری میان معاونت علمی با سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور تسهیلات و شبکه تخصصی برای استقرار شرکت‌های استارتاپی و نوپا ایجاد می شود.

25 تير 1397 7:57

ساختن آینده کشور نیازمند فناوران کارآزموده است

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پیامی به هجدهمین دوره مسابقات ملی مهارت اعلام کرد که برای ساختن کشور در سده آینده به فناوران ماهر، کارآزموده و آشنا به جهان نیاز است.

24 تير 1397 8:27
استاندارگلستان:

اشتغال در حوزه فناوری کمتر از انتظار است

استاندار گلستان از تشکیل کارگروه وِیژه برای حمایت از اشتغال و کارآفرینی در حوزه فناوری ارتباطاعات و اطلاعات خبر داد و گفت: تاکنون میزان فرصت های شغلی ایجاد شده در این بخش انتظارات را برآورده نکرده است.

20 تير 1397 13:12

کارگاه آموزشی "آشنایی با استانداردسازی و فرایند تدوین استانداردهای ملی " در کرمانشاه برگزار شد

کارگاه آموزشی "آشنایی با استانداردسازی و فرایند تدوین استانداردهای ملی " با حضور بیش از ۵۰ واحد فناور در سالن شهید نوروزنژاد پارک علم و فناوری کرمانشاه برگزار شد.

17 تير 1397 11:55
در شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی؛

ایده‌ها و راه‌کارهای نوآورانه حوزه آزمایشگاهی پیاده‌سازی می‌شود

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری گفت: شبکه آزمایشگاهی همواره در حال طراحی و پیاده‌سازی ایده‌ها و راهکارهای نوآورانه است.

17 تير 1397 9:32
در شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی؛

ایده‌ها و راه‌کارهای نوآورانه حوزه آزمایشگاهی پیاده‌سازی می‌شود

مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری گفت: شبکه آزمایشگاهی همواره در حال طراحی و پیاده‌سازی ایده‌ها و راهکارهای نوآورانه است.

16 تير 1397 14:51
برمبنای بررسی مرکز پژوهش های مجلس اعلام شد:

قرعه کشی پیامکی جرم است

بر اساس گزارش دفتر مطالعات ارتباطات و فناوری های نوین مرکزپژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، درباره سیاست ها و مقررات خدمات ارزش افزوده پیامکی تلفن همراه در ایران ، اعلام شد: درحالی که قوانین کشور، فروش کالا از طریق قرعه کشی را جرم انگاری کرده اند، اما بعضی از شرکت‌های عرضه کننده خدمات ارزش افزوده، خدمتی به جز شرکت درقرعه کشی به مشتریان عرضه نمی‌کنند.

16 تير 1397 14:5

بازدید اساتید دانشگاهها و موسسات آموزش عالی استان البرز از پارک علم و فناوری البرز

شرکت تعاونی آموزشی و پژوهشی اساتید دانشگاهها و موسسات آموزش عالی استان البرز از پارک علم و فناوری البرز در روز سه شنبه 12 تیرماه بازدید نمودند و با دستاوردها و فعالیت های مجموعه آشنا شدند.

13 تير 1397 11:22
از سوی معاون وزیر ارتباطات؛

نحوه حمایت از کالاهای فناوری تولید داخل اعلام شد

معاون وزیر ارتباطات با اعلام نحوه حمایت از کالاهای فناوری اطلاعات تولید داخل و کسب وکارهای نوپا گفت: دستوالعمل حمایت از اکوسیستم استارتاپی کشور در دست تدوین سازمان فناوری اطلاعات است.

12 تير 1397 15:23

پژوهش‌های هدف محور دانشگاهی، بازکننده‌ گره‌های مهم توسعه فناوری‌های کشور

موقعیت ژئوپلیتیک، منابع غنی انرژی، نقش‌آفرینی به‌عنوان کریدور شمال جنوب در منطقه جنوب غرب آسیا، دسترسی به آب‌های آزاد و اشتغال‌زایی بالا، تنها بخشی از ظرفیت‌هایی است که به‌واسطه دریا در اختیار ایران قرار دارد.

12 تير 1397 10:28

همکاری شرکت عضو پارک علم و فناوری البرز با پژوهشکده گیاهان دارویی

شرکت عضو پارک علم و فناوری البرز با پژوهشکده گیاهان دارویی در نشستی که در پارک علم و فناوری البرز ۶ تیرماه برگزار شد ، در خصوص همکاری مشترک مذاکره کردند.

12 تير 1397 9:53
وزیر علوم اعلام کرد

آمادگی ایران برای تاسیس پارک‌های فناوری در سوریه

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در دیدار دکتر عاطف النداف، وزیر آموزش عالی سوریه، با ارائه پیشنهاد تاسیس پارک‌های علم و فناوری در مناطق مختلف سوریه با مساعدت مراکز آموزش عالی ایران، گفت: تاسیس پارک علم و فناوری در سوریه به تقویت و عملیاتی شدن تولیدات علم و فناوری در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی این کشور کمک شایانی می‌کند.

12 تير 1397 9:46

سی و دومین جشنواره بین‌المللی خوارزمی برگزار می‌شود

سی و دومین جشنواره بین‌المللی خوارزمی با هدف ارج نهادن به مقام والای پژوهشگران، نوآوران و فناوران کشور و ترویج فرهنگ کارآفرینی دانش‌بنیان و تجاری‌سازی نتایج تحقیقات برگزار می‌شود.

10 تير 1397 14:40

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

آیا مایل به شرکت درطرح کارورزی که توسط دولت اعلام شده هستید؟