خدمات

با همکاری اتاق بازرگانی تهران و مجموعه فیلیمو فراهم شد

تخفیف ویژه فیلیمو برای اعضای اتاق بازرگانی تهران

با همکاری اتاق بازرگانی تهران و مجموعه فیلیمو این امکان فراهم شده است که همه اعضای اتاق تهران در ایام تعطیلات بتوانند با تخفیف ویژه از امکانات سایت فیلیمو استفاده کنند.

28 اسفند 1398 10:27

۱۲ میلیون شاغل در معرض آسیب مستقیم کرونا

گزارش‌ها حاکی از آن است که بیشترین آسیب شیوع کرونا روی بخش خدمات خواهد بود که سهم حدود ۵۰ درصدی در اشتغال دارد؛ چراکه این بخش، آخرین حلقه زنجیره تولید است و بیشترین مواجهه با افراد و خانوار را دارد.

26 اسفند 1398 14:55

سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صمت منصوب شد

وزیر صنعت، معدن و تجارت در حکمی، علی‌اکبر رضایی را به عنوان سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی این وزارتخانه منصوب کرد.

26 اسفند 1398 10:1
معاون امور صنایع سازمان صمت سیستان و بلوچستان:

جوازهای تاسیس بدون نیاز به درخواست تمدید تا خرداد 99 معتبر است

معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: تمامی جوازهای تأسیس صادره معتبر در این استان، بدون نیاز به درخواست و حضور متقاضیان و بر اساس بخشنامه معاونت طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت تا پایان خردادماه 1399 دارای اعتبار است .

24 اسفند 1398 12:40
همتی:

برای تعویق اقساط وام‌ها از مراجعه به بانک‌ها خودداری شود

رئیس کل بانک مرکزی اظهار داشت: صاحبان کسب ‌کارهایی که به تشخیص خود مشمول تعویق اقساط وام‌هایشان به مدت سه ماه می‌شوند از مراجعه به بانک خودداری کنند.

24 اسفند 1398 9:26
با توجه به مشکلات به‌وجود آمده ناشي از شيوع ويروس کرونا براي فعالان اقتصادي؛

نحوه پرداخت اقساط حق بهره‌برداري اراضي در شهرك‌ها و نواحي صنعتي تسهيل شد

سازمان صنايع كوچك و شهرك‌هاي صنعتي ايران با هدف مساعدت به سرمايه‌گذاران واحدهای توليدی، نحوه پرداخت اقساط حق بهره‌برداري اراضي در شهرك‌ها و نواحي صنعتي تابعه خود را تسهيل نمود.

20 اسفند 1398 20:3

صدور 21 جواز تأ سیس استخراج رمز ارز دیجیتالی در آذربایجان‌غربی

رییس اداره طرح‌ و برنامه‌ریزی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان‌غربی گفت:21 فقره جواز تأسیس استخراج رمز ارزهای دیجیتالی با اشتغال‌زایی 109 نفر در آذربایجان‌غربی صادر شده است.

19 اسفند 1398 8:33

پویش فعالان اقتصادی برای عبور از بحران کرونا

فرزین فردیس، نایب‌رئیس کمیسیون اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال اتاق بازرگانی تهران، که از هم‌بنیانگذاران کمپین نفس است می‌گوید این کمپین قصد دارد با ایجاد تعامل بین فعالان اقتصادی و دولت، از میزان صدمات و لطمات کرونا به کسب و کارها و اقتصاد کشور بکاهد.

14 اسفند 1398 12:34
معاون وزیر کار:

اشتغال کولبری را به رسمیت بشناسیم

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون،‌کار و رفاه اجتماعی گفت: برای حل مشکلات کولبران باید کولبری را به رسمیت بشناسیم و در این راستا بسته اقتصاد و اشتغال مناطق مرزی به ویژه استان‌های غربی که درگیر این نوع مبادلات هستند، تهیه شده است.

9 اسفند 1398 13:49
اقدام اتاق برای حفظ سلامت مردم

تمدید اعتبار کارت‌های بازرگانی که در اسفند ماه منقضی می‌شوند

با تصمیم مشترک اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، برای جلوگیری از مراجعه فعالان اقتصادی در شرایطی که ریسک شیوع بیماری کرونا وجود دارد، کارت‌های بازرگانی حقیقی و حقوقی که تاریخ انقضای آنها پنجم تا پایان ماه اسفند است، تا پایان فروردین 99 تمدید شد.

6 اسفند 1398 11:59

ایجاد 250 هزار شغل در طرح استادشاگردی

رئیس سازمان بسیج اصناف گفت: طرح استادشاگردی با بهره گیری از یک الگوی سندی در سال 99 حدود 40 هزار و طی 5 سال 250 هزار شغل در سطح کشور ایجاد کند.

13 بهمن 1398 8:46
استاندار فارس عنوان کرد:

بخش خدمات رکوردار ایجاد اشتغال در فارس

استاندار فارس گفت: بخش خدمات در استان حائز حجم قابل قبول اشتغال است، البته این به این معنی نیست که از صنعت و صنایع مادر تخصصی غافل شویم.

19 دی 1398 10:8
عضو بنیاد ملی نخبگان:

بهبود و بازسازی کسب و کارها در گرو توجه به منابع انسانی است

عضو بنیاد ملی نخبگان کشورمان، با تاکید بر اینکه در حال حاضر بیشتر بخش ها و منابع سازمانی از جمله مادی، فیزیکی و انسانی در کشور نیازمند بهبود و بازسازی هستند، گفت: در این بین نقش منابع انسانی در بهبود و بازسازی سازمانی و البته کسب و کارها بسیار حائز اهمیت دانست.

16 دی 1398 19:25
کارشناسان اقتصادی: اگر یک میلیارددلار قاچاق ساماندهی شود یکصد هزار شغل آبرومند برای کولبران آفریده می‌شود

ریشه کولبری مرزنشینان در تن‌پروری اقتصادی مدیران است

کارشناسان اقتصادی معتقدند در یک دهه اخیر در غیاب اقتصاد کارآفرینی و تقویت اقتصاد مردم محور توسط سازمان‌های برنامه و بودجه استانی پدیده کولبری و مشاغل کاذب به وجود آمده و اگر دولت فقط یک میلیارد دلار از پدیده قاچاق را ساماندهی کند، می‌تواند برای صد هزار کولبر شغل آبرومند ایجاد کند.

8 دی 1398 8:29
کاریکاتور

کولبران زیر بار وعده ها و چشم به را ه مشکلات

نبود شغل ثابت و بیکاری بی‌شک از مهم‌ترین دلایل روی‌آوردن برخی از مرزنشینان به واردات غیر رسمی کالا به کشور است، اما این درحالی است که می‌توان با کنترل و برنامه‌ریزی دقیق، تهدید‌های موجود در مرزها را به فرصت‌های طلایی تبدیل کرد.

7 دی 1398 15:6

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟