خدمات

اعطای نشان «خلاقیت» به روابط عمومی همراه اول

در پانزدهمین جشنواره برترین های روابط عمومی ایران، روابط عمومی همراه اول موفق به دریافت نشان خلاقیت شد.

30 مهر 1397 14:57
عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی:

راه نجات از تحریم ها ایجاد اشتغال مولد است

عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی گفت: راه نجات از تحریم ها ایجاد اشتغال مولد است و اگر بسترسازی لازم برای نگهداشت اشتغال مولد انجام شود می توان به نجات از تحریم ها امیدوار بود.

15 امرداد 1397 9:51
مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس:

یازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه از فردا آغاز می‌شود

مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس گفت: یازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه از فردا در تهران آغاز می‌شود.

26 فروردين 1397 15:22
در دانشگاه صنعتی امیرکبیر

بیستمین کنگره همکاری دولت، دانشگاه و صنعت برگزار می‌شود

دبیر اجرایی کنگره همکاری دولت، دانشگاه و صنعت گفت: بیستمین کنگره سراسری همکاری دولت، دانشگاه و صنعت توسط جمعیت ایران پیشروی صنعت، دانشگاه و دولت پانزدهم و شانزدهم اسفند ماه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.

7 اسفند 1396 14:19
در مراسم امضای تفاهم نامه‌ای سه جانبه میان سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، پست بانک و شرکت توسن تاکیدشد :

پرداخت تسهیلات ایجاد و توسعه اشتغال روستایی با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی

با امضای تفاهم نامه‌ای سه جانبه میان سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، پست بانک و شرکت توسن بسترهای لازم جهت پرداخت تسهیلات ایجاد و توسعه اشتغال روستایی با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی آغاز شد.

24 دی 1396 14:32
با هدف توسعه اشتغال و تولید؛

سومین هفته نکوداشت علوم و فناوری چاپ ایران برگزار می‌شود

رئیس انجمن علمی چاپ ایران درباره برنامه های این انجمن به مناسبت روز چاپ گفت: انجمن علمی فناوری چاپ ایران با هدف ارتقای جایگاه صنعت چاپ در کشور، معرفی توانمندی‌های، قابلیت‌های آن و بررسی خلأ‌ها و چالش‌های موجود و پیش‌رو و گفتمان‌سازی ملی در این حوزه‌ سومین هفته نکوداشت علوم و فناوری چاپ ایران را برگزار می‌کند.

8 شهريور 1396 10:48
استوری اینستاگرام چطور صنعت توریسم دنیا را متحول کرده است

اینستاگرام با صنعت گردشگری چه کرد؟

جرمی و تام جانسی از اولین کسانی هستن که از راه بازاریابی و تجارت برای سفر هایشان در اینستاگرام به موفقیت رسیدند. جرمی حساب اینستاگرامش را با محوریت سفر، در سال 2012 راه اندازی کرد و کمی بعد برادرش نیز به او پیوست. طی یک سال حساب او به 1 میلیون نفر دنبال کننده رسید. در آگوست اخیر، فالوئرها (دنبال کننده های) او 8 میلیون نفر بود. برادران سهامی را در صنعت سفر ایجاد کردند، بیشتر آن ها برای هتل های زنجیره ای و اداره های گردشگری بود تا برای دنبال کننده های "مقاصد زیبا" جذاب باشد و بتواند مشتری جلب کند. 

5 امرداد 1396 9:38
سرپرست مرکز رشد فناوری و توسعه صادرات ارس گفت:

ارائه بسته انگیزشی برای جذب شرکت های دانش بنیان و فناور در ارس

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا، پریسا بهلولی در خصوص اهمیت وجود مرکز رشد فناوری و توسعه صادرات در منطقه آزاد ارس، اظهار کرد: از ویژگی های هر منطقه آزاد تجاری - صنعتی، این است که با اقتصاد دانش بنیان در ارتباط باشد و امروزه، اقتصاد دانش بنیان به عنوان موتور توسعه اقتصادی کشورهای در حال توسعه شناخته می شود؛ اقتصاد دانش بنیان به عنوان منشأ اصلی اشتغال زایی و تسهیل محیط کارآفرینی برشمرده می شود و دارای پتانسیل تسهیل در خلاقیت نوآوری و گشایش فرصت های تجاری سازی نوین است. 

5 امرداد 1396 8:58
رییس اتاق اصناف اعلام کرد:

برنامه ایجاد 200 هزار شغل در اصناف تا پایان امسال

رئیس اتاق اصناف ایران گفت: یک مجموعه وابسته به نهادها و ارگان ها وارد کار در فضای مجازی شده اند که سرمایه آنها از طریق بانک ها انجام می شود و منابع مالی تعریف شده ای دارند.

5 امرداد 1396 8:42

معمای اسنپ و استخدام‌های گسترده!

اسنپ، تپسی و کارپینو را می‌توان به جرات پدیده‌های حمل‌و‌نقل درون‌شهری این روزهای کشور نامید؛ نوظهورهای پرسر و صدایی که مانند دیگر تکنولوژی‌های تازه‌وارد، پیش از فرهنگ‌سازی اولیه پا به عرصه فعالیت گذاشتند.

23 تير 1396 9:27
قابل توجه شرکت های دانش بنیان؛

بازاریابی صادراتی محصولات فناورانه و دانش بنیان

در راستای اجرای برنامه های بازاریابی و توسعه صادرات محصولات فناورانه، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به کارگزاری گروه "دانش بنیان کالا" اقدام به جمع آوری اطلاعات محصولات فناورانه و دانش بنیان شرکتهای خصوصی و فناور در حوزه های مختلف صنعتی و فناوری نموده است.

20 تير 1396 23:27

بسته بندی های جدیدی از جنس حصیر ایرانی روانه بازار می شود

سعید و فاطمه عباسی بنی، خواهر و برادر جوان و نوآور، بنیان گذاران «رابین» ــ یک شرکت فعال در حوزه بسته بندی و فروش صنایع دستی ــ هستند و تاکنون با 50 کارگاه و حدود 160 نفر هنرمند همکاری داشته اند و ایده اشتغال زایی و کارآفرینی را دنبال کرده اند که حذف دلالان از بازار فروش صنایع دستی از پیامدهای مهم و دستاوردهای مهم حضور این دست شرکت ها در حوزه صنایع دستی است.

17 تير 1396 12:58

نقش اصناف در تولید و اشتغال

اصناف به دلیل ارتباط مستقیم با مردم، اهمیت ویژه‌ای در پویایی اقتصاد مردمی دارند. اصناف ایران در چارچوب قانون نظام صنفی تحت مدیریت کلان وزارت بازرگانی سابق و طی سنوات اخیر با برنامه‌ریزی و نظارت وزارت صنعت، معدن و تجارت و سیاستگذاری هیات عالی نظارت سازمان‌های صنفی متشکل از 20 عضو که شش نفر وزرا هفت نفر هیات رئیسه اتاق اصناف ایران، روسای اتاق بازرگانی ایران و اتاق تعاون، دو نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و بقیه اعضا از مسئولان ارگان‌‌ها و نهادهاست فعالیت می‌نمایند. پژوهش حاضر نگاهی دارد به اهمیت و نقش اصناف در اقتصاد کشور و بویژه تولید ناخالص ملی.

17 تير 1396 8:56

استخدام و امنیت شغلی مهم‌ترین دغدغه بیش از 31 هزار دهیار کشور

با ایجاد 35 هزار دهیاری در کشور، قانون وظایفی بر عهده دهیاران قرار داده اما این دهیاران علی رغم گذشت بیش از 15 سال هنوز نتوانسته‌اند بزرگترین مطالبه خود یعنی «امنیت شغلی» برای خود ایجاد کنند که استخدام نشدن بسیاری از آنها گواه این مدعاست.

9 ارديبهشت 1396 14:11

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

آیا مایل به شرکت درطرح کارورزی که توسط دولت اعلام شده هستید؟