مشاغل خانگی

بیمه مشوقی برای خرید صنایع‌دستی است

ما می‌توانیم به هنرمندان صنایع‌دستی، بیمه مسوولیت تضمین کیفیت را با قیمت پایین ارائه دهیم که تشویقی برای خرید محصولات آنها شود.

19 آذر 1398 15:55
سعیدی مطرح کرد:

صادرات «صنایع دستی» گام بزرگی در توسعه گردشگری

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: یکی از ویژگی‌های صنایع دستی کشور محتوایی بودن آن است که در پشت هر یک از صنایع دستی فرهنگی نهفته است که معرف ایران و ایرانی و فرهنگ ایرانی است.

17 آذر 1398 21:34
مدیرکل کمیته امداد هرمزگان در جمع کارآفرینان استان مطرح کرد:

راه‌اندازی کانون خیرین اشتغال و کارآفرین در استان هرمزگان

مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان گفت: کانون خیرین اشتغال و کارآفرین به‌عنوان یک‌نهاد مردمی و غیردولتی می‌تواند خلاء های موجود جامعه را در زمینه کسب وکار شناسایی و مرتفع نموده و در ارتقاء کیفیت اشتغال‌های ایجادشده توسط این نهاد نقش مهمی ایفاء کند.

16 آذر 1398 16:43
رییس سازمان بهزیستی کشور در برنامه زنده تلویزیونی تصریح کرد؛

قول همکاری سازمان برنامه و بودجه با بهزیستی برای تسریع در ساخت مسکن و اشتغال معلولان

درششمین روز از هفته گرامیداشت روز جهانی افراد دارای معلولیت؛ رییس سازمان بهزیستی کشور در پخش زنده تلویزیونی در شبکه سه سیمای جمهوری اسلامی ایران حضور یافت.

16 آذر 1398 16:9
تجربه اشتغال با سرمایه کم در یکی از روستاهای خوی

گرمای کار در روستای آلمالو

کوچه‌های «آلمالو» در این وقت سال خلوت‌تر است و هیاهوی مردان و زنان و کودکان در چهاردیواری خانه‌ها حبس شده. مردها گله‌ها را از ییلاق برگردانده‌اند و محصول باغ‌ها مدت‌هاست که چیده شده اما کار در روستا با گذر فصل‌ها نقطه پایان ندارد. هرچه طبیعت چهره‌ای زمستانه می‌گیرد و باغ‌ها و کشتزارها از جنب و جوش کشاورزان و رمه داران خالی می‌شوند، غوغای کار در چهاردیواری خانه‌ها بیشتر می‌شود. مشاغل خانگی در آلمالو مدت کوتاهی است که رونقی چشمگیر گرفته است.

12 آذر 1398 23:7
یک مقام مسئول خبر داد؛

هفت‌تپه به چرخه کار و تولید بازگشت

مدیرکل بیمه بیکاری وزارت کار، با بیان اینکه شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه به چرخه کار و تولید بازگشته است، گفت:کارفرما متعهد شد ارتقای شغلی کارگران در کمیته طرح طبقه بندی مشاغل را بررسی کند.

12 آذر 1398 23:2

معرفی ۵ متقاضی دریافت تسهیلات مشاغل خانگی فرهنگ و هنر به بانک عامل در شفت

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شفت از معرفی ۵ نفر از متقاضیان دریافت تسهیلات مشاغل خانگی حوزه فرهنگ و هنر به بانک رفاه شهرستان خبر داد.

12 آذر 1398 22:57
رئیس سازمان برنامه و بودجه خوزستان اعلام کرد :

حمایت از مشاغل خانگی و خرد

حاجتی با اشاره به حمایت از مشاغل خانگی و خرد با ارائه تسهیلات ارزان قیمت گفت: جهت سوء استفاده برخی افراد که تسهیلات را دریافت ولی آن را در جای دیگری هزینه می کنند، نظارت بر اجرای طرح ها را افزایش می دهیم.

12 آذر 1398 22:52

صدور ۱۳۰ مجوز مشاغل خانگی برای هنرمندان صنایع دستی قزوین

۱۳۰ مجوز مشاغل خانگی برای متقاضیان فعالیت در حوزه صنایع دستی استان قزوین از ابتدای سال جاری تاکنون صادر شده است.

12 آذر 1398 22:50
آبادان خبر

حمایت از رونق کسب و کارهای کوچک و مشاغل خانگی منطقه آزاد اروند

بررسی و حمایت از رونق کسب و کارهای کوچک و مشاغل خانگی با هدف افزایش توانمندسازی و ایجاد اشتغال در بین شهروندان در دستور کار سازمان منطقه آزاد اروند قرار گرفت.

12 آذر 1398 22:46
مدیرعامل اتحادیه فرش دستباف روستایی اصفهان:

حق فرش دستباف در داخل و خارج ادا نمی‌شود

نگاه ملی به موضوع فرش دستباف به عنوان شناسنامه،‌ هویت و‌ فرهنگ ایرانی می تواند به عنوان یک سرمایه پایدار جایگزین مناسبی برای اشتغال در زمان کم آبی در روستاها باشد.

12 آذر 1398 8:29

۶۰ هزار نفر در روستاها شاغل شدند

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید از اختصاص ۱۶۵۰ میلیارد تومان تسهیلات به طرح اشتغال روستایی خبر داد و گفت: از محل اعتبار تخصیص یافته بیش از ۶۰ هزار فرصت شغلی در ایران ایجاد شده است.

12 آذر 1398 8:25
مدیر کل توسعه کارآفرینی و بهره وری نیروی کار وزارت تعاون:

باشگاه کارآفرینی چه فعالیتی ارائه می کند

سرهنگی با اشاره به برگزاری باشگاه کارآفرینی نوجوان در خوزستان گفت: ثمره این باشگاه منجر به کسب و کار پایدار و نوآورانه ای می شود که توان رقابت با بازار بین المللی را داشته باشد.

11 آذر 1398 22:13

اجرای مشاغل روستایی در شهرها ممنوع است

مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری خوزستان گفت: برخی متقاضیان دریافت تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری طرح خود را در شهر اجرا می‌کنند که این کار خلاف قانون است و به این افراد تذکر داده شده تا طرح‌های خود را در روستا عملیاتی کنند.

11 آذر 1398 22:1
رئیس اتاق اصناف استان تهران:

افزایش قیمت تا ۴ درصد پذیرفته می‌شود

رئیس اتاق اصناف استان تهران اعلام کرد که به دلیل افزایش ۵۰ درصدی قیمت بنزین سهمیه‌ای، افزایش چهار درصدی قیمت کالاها پذیرفته می‌شود.

11 آذر 1398 16:48

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟