مشاغل خانگی

در مراسم امضای تفاهم‌نامه‌ بین روسا و معاونان دو نهادمطرح شد؛

بسیج ظرفیت های جهاد دانشگاهی و کمیته امداد برای تحول در ایجاد اشتغال با رویکرد مشاغل خانگی

تفاهم نامه همکاری میان جهاد دانشگاهی و کمیته امداد امروز بعد از ظهر امروز ۷ خرداد ماه به منظور فراهم آوردن زمینه همکاری‌های سازنده برای توسعه فن آوری و نوآوری در حوزه علوم و فن آوری ‌های نرم و صنایع فرهنگی و ایجاد مشارکت و بهره‌ گیری از توانایی‌های علمی، فرهنگی، آموزشی و تحقیقاتی جهاد دانشگاهی امضا شد.

8 خرداد 1399 8:50

۱۳۴۷ مجوز مشاغل خانگی در خراسان رضوی صادر شد

معاون اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: پارسال هزار و ۳۴۷ مجوز مشاغل خانگی مستقل و پشتیبان در این استان صادر شده است.

30 ارديبهشت 1399 13:16

اعطای 58 مجوز فعالیت برای فعالان خانگی فرهنگ و هنر آذربایجان شرقی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی از اعطای 58 مجوز فعالیت برای فعالان خانگی فرهنگ و هنر استان طی سال‌جاری خبر داد و گفت: این مجوزها در راستای ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی، افزایش خوداشتغالی و درآمدزایی توسط هنرمندان در سال گذشته صادر شده است.

27 ارديبهشت 1399 13:56
در نشست هم‌اندیشی «توسعه‌ی اقتصاد صنایع خلاق فرهنگی» تاکید شد؛

ضرورت توجه به اقتصاد صنایع فرهنگی

نخستین نشست از سلسله‌ نشست‌های هم‌اندیشی «توسعه‌ی اقتصاد صنایع خلاق فرهنگی» با رویکرد دانشی ـ کاربردی، (سه‌شنبه ۱۶ اردیبهشت‌ماه) در پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی برگزار شد.

17 ارديبهشت 1399 10:41

مشاغل خانگی وام اشتغال دریافت کردند

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: بانک‌های عامل پارسال بیش از ۴۰ میلیارد ریال به متقاضیان مشاغل خانگی استان وام پرداخت کردند.

27 فروردين 1399 8:48
یک کارشناس صنایع‌دستی:

سال سختی در انتظار صنایع دستی است!

میرزالو با بیان اینکه «تمام دست‌اندرکاران حوزه صنایع‌دستی سال سختی را در پیش دارند»، تاکید کرد که در این روزهایی که بازار دچار رکود شده است، معاونت صنایع دستی باید برای رونق این بازار در سال جدید برنامه‌های دقیق و حمایت کننده‌ای را در نظر بگیرد.

25 فروردين 1399 14:8
سهم من از مقابله با کرونا:

سامانه خرید از راه دور محصولات مشاغل خانگی در اراک راه‌اندازی شد

مدیر سازمان تجاری سازی و اشتغال دانش آموختگان جهاددانشگاهی استان مرکزی از راه اندازی سامانه خرید محصولات از راه دور مشاغل خرد و کوچک خانگی در شهر اراک خبر داد.

19 فروردين 1399 14:30

به داد هنرمندان صنایع دستی برسید!

با تعطیل شدن بسیاری مشاغل و اصناف برای جلوگیری از شیوع هرچه بیشتر ویروس کرونا در کشور، مشکلات معیشتی و ترس از بیکار شدن هم به دغدغه‌های مردمی اضافه شده است. قشر عظیم هنرمندان و صنعت‌گران صنایع‌دستی و به‌ویژه آنهایی که در روستاها مشغول به کار بودند نیز از این جمله‌اند که بیکاری آنها در این روزهای کرونایی برای برخی از فعالان این حوزه دغدغه‌آفرین شده است.

18 فروردين 1399 10:46

چرا صادرات فرش دستباف کاهش یافت؟

به گفته رئیس هیئت مدیره انجمن علمی فرش ایران، صادرات فرش در هشت ماهه اول سال ۱۳۹۸ کمتر از ۵۰ میلیون دلار بوده که نسبت به متوسط ۵۰۰ میلیون دلاری صادرات فرش در دو دهه گذشته، حدود یک دهم شده است، اما خروج آمریکا از برجام و اعمال تحریم‌ها تنها دلیل این اتفاق نیست.

12 فروردين 1399 10:45

ایجاد فرصت‌های شغلی مهمترین برنامه کرمانشاه در سال«جهش تولید» است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه گفت: در سال «جهش تولید» با توجه به نقش تسهیل‌گری، هماهنگی و برنامه‌ریزی دبیرخانه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان و نیز براساس دستورالعمل‌ها، علاوه بر حفظ اشتغال موجود برای ایجاد فرصت‌های شغلی در استان برنامه داریم.

11 فروردين 1399 15:2
با مشارکت وزارت کار و جهاد دانشگاهی ؛

سامانه خرید محصولات و خدمات از راه دور مشاغل خرد و کوچک و خانگی راه اندازی شد

به منظور کمک به مدافعان سلامت و شکست کرونا، با طرح مشترک وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جهاد دانشگاهی در جهت ترغیب و مشارکت شهروندان در پویش «در خانه بمانیم» و همچنین کمک به رونق اقتصادی برخی از کسب و کارهای اینترنتی سامانه ohop.ir راه اندازی شد.

11 فروردين 1399 11:14
رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی

طرح مشاغل خانگی چه تعداد شغل ایجاد کرد؟

رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی گفت: از ابتدای اجرای طرح مشاغل خانگی تا کنون ۸۰۰ هزار شغل جدید در کشور به وجود آمده و فرایند صدور مجوز مشاغل خانگی به شکل الکترونیکی دنبال می شود.

10 فروردين 1399 11:29

ترکه بافی؛ هنری به اصالت دیروز و به طراوت امروز

ترکه بافی، هنری به جای مانده از سالیان دور در برخی روستاهای خراسان جنوبی است که نیازمند یافتن دریچه‌ای از ان برای اشتغالزایی بیشتر است. به گزارش بازارکار به ساخت انواع ظروف با استفاده از شاخه‌های نازک و باریک درختان و درختچه ها "ترکه بافی" می‌گویند.

9 فروردين 1399 13:6

تولید روزانه بیش از 4000 ماسک در طرح ملی مشاغل خانگی جهاددانشگاهی در خراسان شمالی

مدیر سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاددانشگاهی خراسان شمالی گفت: روزانه بیش از چهار هزار ماسک چندبار مصرف توسط پیشران‌های طرح نوین مشاغل خانگی برای کمک به رفع کمبود ماسک در استان تولید می‌شود.

6 فروردين 1399 14:21

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟