مشاغل خانگی

با حضور نایب رئیس اول مجلس؛

نمایشگاه تخصصی توانمندی های نیروی انتظامی افتتاح شد

نایب رئیس اول مجلس نمایشگاه تخصصی توانمندی های نیروی انتظامی که در محل مجلس شورای اسلامی برپا شده است را افتتاح و در حاشیه این مراسم عنوان کرد: لباس پلیس در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران محل رجوع مردم به ویژه ظلم دیدگان، مالباختگان و افرادی است که به دنبال گرفتن خدمات هستند در حالی که کشورهای داعیه دار دموکراسی دارای چنین پلیسی نیستند.

18 مهر 1400 11:51
گفتگوی بازارکار با یک فعال حوزه مشاغل خانگی؛

برندی بنام حاج نوروز عطار با طعم گیاهان دارویی

مرتضی عزیزپور، رئیس اتحادیه عطاران و فروشندگان گیاهان دارویی زنجان و مدیرعامل شرکت گلهای دشت آندیا و مدیر برند حاج نوروز عطار است. او ضمن توجه به کسب و کار خود در حوزه گیاهان دارویی از تحصیلات خود نیز غافل نمانده است و دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی با گرایش کارآفرینی از دانشگاه آزاد زنجان است. مصاحبه ای با این کارآفرین موفق زنجانی داشتیم که از نظر خوانندگان ارجمند می گذرد.

17 مهر 1400 12:28
مدیر جهاد کشاورزی آمل خبر داد

پرداخت ۱۲ میلیارد تسهیلات مشاغل خانگی در آمل

مدیر جهاد کشاورزی آمل از پرداخت ۱۲ میلیارد ریال اعتبار به مشاغل خانگی بخش کشاورزی این شهرستان خبر داد.

17 مهر 1400 9:21
یک فعال حوزه مشاغل خانگی مطرح کرد؛

اجرای سلیقه‌ای قوانین در حوزه مشاغل خانگی

یک فعال حوزه مشاغل خانگی گفت: در ایران به طور معمول قوانین خوبی نوشته می شود، اما بسیاری از آنها در اجرا مشکل دارند و به نوعی اجرای قوانین در حوزه مشاغل خانگی سلیقه ای است.

13 مهر 1400 22:20
یک پیشران مطرح کرد

انتقاد از سهم اندک مشاغل خانگی از تسهیلات بانکی

یک پیشران طرح توسعه مشاغل خانگی خواستار افزایش هم اینگونه مشاغل از تسهیلات بانکی شد و گفت: تخصیص اعتبارات بانک‌ها به منظور توسعه این مشاغل تقریبا نزدیک به صفر شده است.

13 مهر 1400 13:57
نایب رئیس قرارگاه رفاه مردم در حوزه اشتغال و معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

الگو و مدل اجرایی شده توسعه و ساماندهی مشاغل خانگی استان البرز در کشور اجرا می شود

نایب رئیس قرارگاه رفاه مردم در حوزه اشتغال و معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: الگوی ایجاد مراکز توسعه و ساماندهی مشاغل خانگی در کشور به عنوان یکی از دستاوردهای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی اجرا می‌شود.

12 مهر 1400 14:25
با حضور مسئولان ملی و استانی؛

گزارش تصویری افتتاح نخستین مرکز ساماندهی مشاغل خانگی کشور در کرج

نخستین مرکز ساماندهی مشاغل خانگی در راستای طرح ملی توسعه مشاغل خانگی روز یکشنبه 11 مهرماه با حضور دکتر منصوری معاون کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دکتر محمد صادق بیجندی معاون آموزش و کارآفرینی جهاد دانشگاهی، دکتر فرحناز رافع رئیس مرکز ملی فرش ایران ، خانم مهندس مهناز امامدادی رئیس دبیرخانه مشاغل خانگی و جمعی از مسئولان استانی در مرکز استان البرز افتتاح شد. این مرکز که با همکاری جهاد دانشگاهی البرز، شهرداری کرج و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی البرز راه‌اندازی شده قرار است علاوه بر استقرار پیشران‌های حوزه‌های مختلف مشاغل خانگی و تسهیل اتصال آنان به بازار، به متقاضیان راه اندازی کسب و کار خانگی مشاوره نیز ارائه دهد.

12 مهر 1400 8:55
رئیس جهاد دانشگاهی استان البرز مطرح کرد

توسعه مشاغل خانگی کمک حال توسعه اقتصاد کشور

رئیس جهاد دانشگاهی استان البرز توسعه مشاغل خانگی را کمکی برای توسعه اقتصاد کشور دانست و گفت: مشاغل خانگی یک دهه است که به صورت جدی در عرصه قانونگذاری کشور وارد شده است و اقدامات و زیرساخت هایی که در این زمینه در حال انجام است می‌تواند به توسعه اقتصادی کشور و معیشت فعالان این حوزه کمک کند.

11 مهر 1400 17:6
با حضور معاون وزیر کار و معاون آموزش و کارآفرینی جهاد دانشگاهی:

اولین مرکز ساماندهی و توسعه مشاغل خانگی درالبرز افتتاح شد

مرکز ساماندهی توسعه مشاغل خانگی البرز روز یکشنبه طی مراسم ویژه ای با حضور معاونین توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون ، کار رو رفاه اجنماعی و جهاد دانشگاهی کشور در کرج افتتاح شد. اولین مرکز ساماندهی و توسعه مشاغل خانگی کشور در البرز با حضور دکتر منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی کشور و دکتر محمد صادق بیجندی معاون آموزش و کارآفرینی جهاد دانشگاهی کشور افتتاح شد. معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حاشیه این مراسم به بازارکار گفت: یکی از مسائل اصلی مشاغل خانگی اتصال و حضور در بازار است و خوشبختانه این مزیت در مرکز ساماندهی مشاغل خانگی البرز وجود دارد.

11 مهر 1400 16:59
با حضور معاون کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون و کار و معاون آموزش

مرکز ساماندهی مشاغل خانگی امروز در کرج افتتاح می شود

مرکز ساماندهی مشاغل خانگی با هدف توسعه و رونق مشاغل خانگی با حضور مسئولان و مدیران ملی و استانی از جمله دکتر عیسی منصوری معاون کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون و کار و رفاه اجتتماعی و دکتر محمد صادق بیجندی معاون آموزش و کارآفرینی جهاد دانشگاهی برای اولین بار در کلانشهر کرج افتتاح می شود.

11 مهر 1400 8:19

اطلاعیه ثبت نام وام مشاغل خانگی

به اطلاع آن دسته از هنرمندانی که با ایجاد کسب و کار هنری در خانه خود می توانند نسبت به ارائه فعالیت های خود در بازار کار برای خود ایجاد شغل نمایند .

5 مهر 1400 12:25
مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد سازمان بهزیستی کشور؛

کسب رتبه برتر سازمان بهزیستی کشور در طرح ارزیابی محیط کسب و کار

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد سازمان بهزیستی کشور از کسب رتبه برتر سازمان بهزیستی کشور در طرح ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی کشور مرتبط با محیط کسب و کار خبر داد.

4 مهر 1400 10:19
راهکارهای موفقیت این کسب و کار

خاتم سازی و خاتم کاری

در گستره هنرهای مثالی زدنی ایرانیان، یکی از مظلوم ترین این هنرها خاتم کاری است که امید می رود با گسترش کسب و کارهای خانگی خاتم کاری و خاتم سازی شرایطی مهیا شود که در آن شرایط اقبال به سمت هنرهای سنتی ایرانی روز به روز بیشتر شود. زیرا هنرهای سنتی ایران؛ هنرهای اصیل مردمی و نشات گرفته از فطرتی پاک است و بر هر ایرانی پاسداری از این میراث گران مایه وظیفه ای اخلاقی است. همانطور که در دایره المعارف فارسی درباره خاتم کاری و خاتم سازی آمده است عبارت از هنر آراستن اشیا به صورتی شبیه موزاییک با مثلث های کوچک طرح های گوناگون خاتم همواره به صورت اشکال منظم هندسی بوده است.

31 شهريور 1400 16:44

برندسازی تولیدات مشاغل خانگی در این شهرستان ضروری است

معاون استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه سبزوار گفت: این شهرستان ظرفیت مناسبی در بخش مشاغل خانگی دارد که با برندسازی این تولیدات بسترهای کارآفرینی و اشتغال پایدار فراهم می‌شود.

29 شهريور 1400 13:54
اداره كل تعاون كار و رفاه اجتماعي و 4 دستگاه متولي صدور مجوز مشاغل خانگي

اختصاص تسهيلات به پيشرانان طرح ملي توسعه مشاغل خانگي استان مركزي

تسهيلات از طريق اداره كل تعاون كار و رفاه اجتماعي و 4 دستگاه متولي صدور مجوز مشاغل خانگي به پيشرانان طرح ملي توسعه مشاغل خانگي استان مركزي اختصاص یافت.

29 شهريور 1400 13:15

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟