تعاون

چه کسانی مشمول بیمه بیکاری دوران کرونا هستند؟

مدیرکل بیمه بیکاری وزارت تعاون گفت: قرار است به کسانی که به دلیل شیوع کرونا بیکار شده‌اند تا پایان اردیبهشت ماه بیمه بیکاری پرداخت شود.

17 فروردين 1399 13:14

ایجاد فرصت‌های شغلی مهمترین برنامه کرمانشاه در سال«جهش تولید» است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه گفت: در سال «جهش تولید» با توجه به نقش تسهیل‌گری، هماهنگی و برنامه‌ریزی دبیرخانه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان و نیز براساس دستورالعمل‌ها، علاوه بر حفظ اشتغال موجود برای ایجاد فرصت‌های شغلی در استان برنامه داریم.

11 فروردين 1399 15:2
مقام مسئول در شبکه بانکی:

اقتصاد «تعاون‌محور» در خدمت جهش تولید

یک مقام مسئول در شبکه بانکی گفت: تحرک بخش تعاون زمینه‌ساز جهش تولید خواهد شد.

9 فروردين 1399 12:50
معاون وزیر تعاون خبر داد:

ارایه خدمات ویژه به تعاونی‌ها در سال ۹۹

معاون تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از امضای تفاهم‌نامه طرح تعاون، اشتغال و بازار برای حمایت ویژه از تعاونی‌ها توسط وزارت کار، سازمان برنامه و بودجه و صندوق توسعه ملی در سال ٩٩ خبرداد.

6 فروردين 1399 13:3
شریعتمداری در گفت و گوی تلویزیونی اعلام کرد:

جزئیات افزایش سهم اشتغال روستایی از ۳ درصد به ۲۵/۳ درصد

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در گفت و گو با خبرنگار شبکه خبر به تشریح برخی از اقدامات و برنامه های سال گذشته و پیش رو در این وزارتخانه پرداخت .

5 فروردين 1399 12:37
نوبخت اعلام کرد:

نرخ بیکاری به ۱۰ درصد رسید

رییس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به ارایه گزارش عملکرد خزانه در سال گذشته به هیات دولت، اعلام کرد: نرخ بیکاری به ۱۰ درصد رسید.

5 فروردين 1399 12:28

نقش آفرینی تعاونی ها در جهش تولید

معاون امور تعاون وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی برای تحقق شعار سال به تعاونگران گفت:نقش آفرینی تعاونی ها در سازماندهی شرکت های متوسط و کوچک و مشاغل خرد و خانگی در تحقق جهش تولید مثال زدنی خواهدبود.

4 فروردين 1399 15:23
اقدامات معاونت تعاون وزارت کار در مبارزه با کرونا؛

اعطای ١١٠ میلیارد تومان یارانه حمایتی به ١۴۵ تعاونی

معاون تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ١١٠ میلیارد تومان یارانه حمایتی با نرخ ترجیهی ١۴ درصد برای ١۴۵ تعاونی که اقدام به تولید ماسک، مواد ضدعفونی کننده، دستکش و البسه بیمارستانی کنند اعطا می‌شود.

2 فروردين 1399 19:17
رئیس اتاق بازرگانی تهران

۵راهکاری که تولید را جهش‌گونه حرکت می‌دهد

رئیس اتاق بازرگانی تهران با برشمردن ۵ راهکاری که تولید را جهش‌گونه افزایش می‌دهد، گفت: بهبود فضای کسب و کار در کنار ثبات در رویه‌ها و قوانین، می‌تواند کاتالیزوری برای رونق تولید باشد.

2 فروردين 1399 17:16

رهبر معظم انقلاب اسلامی سال ۱۳۹۹ را سال «جهش تولید» نامگذاری کردند

رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به تقارن روز اول سال با سالروز شهادت حضرت موسی‌بن‌جعفر (علیه‌السلام) به پیشگاه مقدس آن حضرت سلام و درود فرستادند و با تبریک عید سعید مبعث و عید پر طراوت نوروز به همه ملت بویژه خانواده‌های معظم شهیدان و جانبازان، جهادگران عرصه سلامت و همه خدمتگزاران سختکوش، سال جدید را سال «جهش تولید» نامگذاری کردند.

1 فروردين 1399 7:44
با همکاری اتاق بازرگانی تهران و مجموعه فیلیمو فراهم شد

تخفیف ویژه فیلیمو برای اعضای اتاق بازرگانی تهران

با همکاری اتاق بازرگانی تهران و مجموعه فیلیمو این امکان فراهم شده است که همه اعضای اتاق تهران در ایام تعطیلات بتوانند با تخفیف ویژه از امکانات سایت فیلیمو استفاده کنند.

28 اسفند 1398 10:27

۱۲ میلیون شاغل در معرض آسیب مستقیم کرونا

گزارش‌ها حاکی از آن است که بیشترین آسیب شیوع کرونا روی بخش خدمات خواهد بود که سهم حدود ۵۰ درصدی در اشتغال دارد؛ چراکه این بخش، آخرین حلقه زنجیره تولید است و بیشترین مواجهه با افراد و خانوار را دارد.

26 اسفند 1398 14:55
معاون امور صنایع سازمان صمت سیستان و بلوچستان:

جوازهای تاسیس بدون نیاز به درخواست تمدید تا خرداد 99 معتبر است

معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: تمامی جوازهای تأسیس صادره معتبر در این استان، بدون نیاز به درخواست و حضور متقاضیان و بر اساس بخشنامه معاونت طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت تا پایان خردادماه 1399 دارای اعتبار است .

24 اسفند 1398 12:40

حل مشکل بیمه قالی بافان سراسر کشور با دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

محمدرضا صباغیان، نماینده مجلس شورای اسلامی از حل مشکل بیمه قالی بافان سراسر کشور با دستور " محمد شریعتمداری " وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد .

24 اسفند 1398 12:12

نشریه بازار کار

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به نظرشما کدامیک از گروه رشته های تحصیلی شانس بیشتری برای یافتن فرصت شغلی دارند؟