اخبار

معاون آموزشی وزارت بهداشت خبر داد:

برآورد نیروی انسانی مورد نیاز در علوم پزشکی/ظرفیتها تثبیت می شوند

معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت:‌ باید بدانیم در حوزه تربیت نیروی انسانی در ۴ تا ۵ سال آینده می خواهیم به کجا برسیم و برای ترسیم این چشم انداز، شرایط هر منطقه، قوانین و مقررات را بسنجیم.

4 بهمن 1395 16:9

دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دانشجوی دکتری طب سنتی می پذیرد

دانشکده طب سنتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، برای نخستین بار تعداد محدودی از دانشجویان رشته پزشکی را برای دوره دکتری تخصصی طب سنتی پذیرش می کند.

4 بهمن 1395 16:8

معوقه 6 ماهه کارگران بندر فریدونکنار پرداخت شد

سرپرست فرمانداری فریدونکنار گفت: معوقات 6 ماهه کارگران بندر فریدونکنار پرداخت شده است و فقط مبالغ عیدی از طرف یکی از شرکت‌های داخلی دچار مشکلاتی است که با پیگیری‌های به‌عمل آمده برطرف می‌شود.

4 بهمن 1395 16:7
معاون آموزشی وزارت بهداشت خبرداد

پذیرش 2000 عضو هیات علمی در دانشگاه‌های علوم پزشکی

معاون آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزشی پزشکی از اخذ مجوز برای پذیرش 2000 عضو هیات علمی در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور خبر داد و گفت: تا چند هفته آینده این مجوز برای دانشگاه‌ها ارسال می‌شود.

4 بهمن 1395 16:4

نقش موثر برجام در رشد شرکت‌های دانش بنیان البرز

استاندار البرز با اشاره به رشد شرکت‌های دانش‌بنیان در استان البرز گفت: چهارگروه از ایرانیان متخصص خارج از کشور از این مراکز در استان البرز بازدید داشتند که این مراودت نتایج ملموسی در جهت الگوسازی فعالیت‌های اقتصادی دانش بنیان در جهت افزایش بهره‌وری داشته است.

4 بهمن 1395 16:0
وزیر اقتصاد:

اولویت اصلی دولت اشتغال آسیب‌دیدگان پلاسکو است

علی طیب‌نیا گفت: در تلاشیم هرچه سریع‌تر و پیش از نزدیک شدن به ایام عید، مکان دیگری برای پیگیری کسب و کار کسبه فعال در ساختمان پلاسکو تعیین شود.

4 بهمن 1395 15:51

دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دانشجوی دکتری طب سنتی می پذیرد

دانشکده طب سنتی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، برای نخستین بار تعداد محدودی از دانشجویان رشته پزشکی را برای دوره دکتری تخصصی طب سنتی پذیرش می کند.

4 بهمن 1395 15:49
قائم مقام وزیر بهداشت اعلام کرد

15 هزار پزشک عمومی طبابت نمی کنند

قائم مقام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، علت حضور نیافتن مسئولان این وزارتخانه را در جلسه شورای عالی بیمه توضیح داد و از غیر فعال بودن 15 هزار پزشک عمومی در حوزه طبابت در کشور خبرداد.

4 بهمن 1395 13:39

اشتغال بیش از 3 هزار نفر در روستاهای اردبیل در دولت یازدهم

مدیرکل امور روستایی استانداری اردبیل گفت: در دولت تدبیر و امید با پرداخت 283 میلیارد ریال تسهیلات بانکی برای بیش از سه هزار نفر در روستاهای استان اشتغال ایجاد شد.

4 بهمن 1395 13:37

نتیجه نهایی برخی رشته‌شغل‌محل‌های آزمون استخدامی منتشر شد

نتیجه نهایی برخی رشته‌شغل‌محل‌های آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی آبان‌ماه سال ۹۵ اعلام شد.

4 بهمن 1395 13:34
علوی‌فاضل خبر داد

ثبت‌نام ۷۰ درصد مشمولان عودت وجوه ثبت‌نام آزمون‌های تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد

سخنگوی دانشگاه آزاد گفت: تاکنون ۷۰ درصد مشمولان عودت وجوه ثبت‌نام آزمون‌های تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد در سامانه ثبت‌نام کردند و احتمال تمدید مهلت ثبت‌نام هم هست.

4 بهمن 1395 13:29
نشست خبری سخنگوی وزارت بهداشت

کمبود پزشک متخصص در برخی از مناطق کشور

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: بنا بر اعلام سازمان نظام پزشکی ۱۵ هزار نفر از فارغ‌التحصیلان پزشکی فقط یک بار برای دریافت مهر نظام پزشکی به این سازمان مراجعه کرده که برخی از آنها به خارج از کشور رفته و تعدادی کار پزشکی را رها کرده‌اند.

4 بهمن 1395 13:22

تاریخ و نحوه دریافت کارت آزمون فراگیر ارشد پیام نور اعلام شد

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره تاریخ و نحوه دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور از امروز دوشنبه چهارم بهمن‌ماه 95 بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته و همزمان در نشریه پیک سنجش امروز منتشر شده است.

4 بهمن 1395 13:16
مدیرکل تعاون گلستان خبرداد

پایان عمر قراردادهای سفید امضاء در گلستان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: عمر قراردادهای سفید امضاء بین کارگر و کارفرما در گلستان به پایان رسیده و آن را قبول نمی‌کنیم.

4 بهمن 1395 13:8
معاون فرماندار گرگان:

ایجاد بازارچه عرضه تولیدات مشاغل خانگی در گرگان ضروری است

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار گرگان گفت: ایجاد یک بازارچه برای عرضه تولیدات مشاغل خانگی در گرگان لازم و ضروری است.

4 بهمن 1395 13:4
فهرست
فهرست

عکس های برتر

خبرنامه

لطفا جهت عضويت و يا لغو عضويت در خبرنامه الکترونيکی بازارکار، آدرس پست الکترونيک خود را وارد نماييد.

نظرسنجی

به کدام یک از مطالب ذیل در نشریه بازارکار علاقه بیشتری دارید؟