جستجو

کلمه :
جستجو در :
از تاریخ :
تا تاریخ :
فهرست طبقه بندی ها :

اخبار

رییس کل سازمان نظام پرستاری عنوان کرد
رئیس کل سازمان نظام پرستاری، گفت: همه دستگاه‌های مسئول دولتی از جمله وزارت بهداشت، سازمان برنامه و بودجه و سازمان امور استخدامی کمبود حداقل ۱۰۰ هزار پرستار را قبول دارند.
26 مهر 1400 8:46
عضو شورای اسلامی شهر تهران در ملاقات ۶ ساعته ای که با کارکنان منطقه ۹ شهرداری تهران داشت بر رسیدگی به وضعیت معیشتی و رفاهی کارکنان شهرداری تهران تاکید و خبر از برگزاری آزمون تبدیل وضعیت کارکنان شهرداری تهران داد.
26 مهر 1400 8:44
در هیات دولت بررسی می شود
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با توجه به ماهیت و حساسیت ویژه پست های سازمانی «متصدی تجزیه و توزیع» و «راننده وسایط نقلیه (جابجایی توزیع مرسولات پستی)» در شرکت ملی پست و به منظور برخورداری شاغلین در پست های سازمانی مذکور از مزایای مقرر در دستورالعمل های مصوب بازنشستگی به ویژه بازنشستگی پیش از موعد در مشاغل سخت و زیان آور، پیشنهاد احتساب پست های سازمانی یاد شده در ذیل مشاغل سخت و زیان آور با درجه ۳ را جهت سیر مراحل بررسی و تصویب، به دولت ارایه کرده است.
26 مهر 1400 8:40
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مطرح کرد؛
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: همه دستگاههای مسئول در اجرای قانون حمایت از معلولان بدانند که کم و کاستی ها را به مراجع قضایی اعلام می کنیم و پیگیری قضایی خواهیم کرد.
26 مهر 1400 8:37
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان یزد:
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان یزد گفت: بیشترین ضرر در حوزه آموزش های دانشگاه را نظام مهارتی متحمل شده زیرا دانشجو نیاز به کار عملی و استفاده از دستگاه ها و تجهیزات مرتبط دارد.
26 مهر 1400 8:32
با حضور رئیس جهاددانشگاهی؛
کلینیک تخصصی آبزیان در سازمان جهاد دانشگاهی با حضور رئیس جهاد دانشگاهی افتتاح شد.
26 مهر 1400 8:31
طرح تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار عصر امروز در پژوهشکده شورای نگهبان مورد بررسی قرار گرفت.
26 مهر 1400 8:27
ترفند‌هایی وجود دارد که در مصاحبه‌های شغلی استفاده می‌شود و شانس شما برای موفقیت با دانستن آن‌ها افزایش می‌یابد.
25 مهر 1400 17:59
در مقاطع ارشد
ستاد توسعه فناوری‌های حوزه فضایی، حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری نیروی امریه می پذیرد.
25 مهر 1400 16:29
رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی تاکید کرد؛
رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، بر لزوم توجه به رمزینه‌های سریع پاسخ تاکید کرد و گفت: رمزینه‌های سریع پاسخ، به معنای اتصال فناوری با برنامه‌های درسی، و یک قدم موثر است لذا ضرورت دارد که قدم های موثرتری را در این عرصه برداریم زیرا این راهبرد اصلی ما در سازمان است.
25 مهر 1400 16:25

سایت های مرتبط